مجموعه پلیسی شبکه «اف اکس»؛ سپیده معافی، بازیگر ایرانی‌تبار، در «کلاس ۰۹» حضور دارد

 سپیده معافیصدای آمریکا :تهیه‌کنندگان سریال «کلاس ۰۹» اسامی تعداد دیگری از بازیگران نقش‌های اصلی این مجموعه پلیسی را اعلام کردند.

رائول کاستیلو، جیک مک‌دورمن، برایان جی اسمیت، جان جان برایونز، بروک اسمیت، رزالایند الیزار، و سپیده معافی هنرمند ایرانی‌تبار، از جمله این بازیگران هستند.

به گزارش پایگاه اینترنتی«ددلاین»، این سریال، ماجراهای گروهی از ماموران اداره پلیس فدرال آمریکا «اف بی آی» را در آینده نزدیک و دورانی به تصویر می‌کشد که دستگاه قضایی جنایی ایالات متحده با استفاده از هوش مصنوعی اداره می‌شود.

تام راب اسمیت، نینا جکوبسن، و برد سیمپسون، تهیه‌کنندگان کلاس ۰۹ هستند.

این مجموعه هشت قسمتی که توسط شبکه «اف اکس» تولید می‌شود، بر گروهی از مأموران اف بی آی متمرکز است که در سال ۲۰۰۹ از «کوانتیکو» فارغ التحصیل شده‌اند و پس از مرگ یک دوست مشترک، دوباره به هم می‌پیوندند.

به نوشته ددلاین، این مجموعه که سه دهه را در برمی‌گیرد و در سه خط زمانی متفاوت به هم مرتبط می‌شود، به موضوعاتی چون عدالت، انسانیت و گزینه‌هایی که در نهایت زندگی و میراث انسان را تعیین می‌کند، می‌پردازد.

سپیده معافی یکی از هنرمندان فعال ایرانی آمریکایی در هالیوود محسوب می‌شود که در سال‌های اخیر به شهرت زیادی رسیده است.

او در حال حاضر در سریال «دنیای ال : نسل کیو» از شبکه «شو تایم» نقش جی‌جی قربانی را بازی می‌کند، و در سریال جدیدی از شبکه اینترنتی «اپل» به نام «همدست شیطان» نیز حضور خواهد داشت.

والدین سپیده معافی پس از انقلاب ۵۷ در ایران به ناچار کشور را ترک کردند و پس از مدتی اقامت در ترکیه، به آلمان رفتند. سپیده در یکی از اردوگاه‌های پناهجویان در آلمان متولد شد و پس از چندی همراه با خانواده به آمریکا مهاجرت کرد.

«کشتن دو عاشق» و «فریب» از جمله سریال‌های مشهور این هنرمند ساکن لس آنجلس است.
+13
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.