امام جمعه موقت تهران: مردم اگر خدا را در نظر می‌گرفتند مبتلا به مشکلات معیشتی نمی‌شدند

امام جمعه موقت تهران امروز گفته اگر اهل کشورها، استان‌ها و شهرها در وظایف شرعی و مسئولیت‌های سیاسی و اجتماعی خدا را در نظر می‌گرفتند، مبتلا به مشکلات معیشتی و کم آبی نمی‌شدند.

به گزارش ایسنا، کاظم صدیقی در خطبه اول نماز جمعه تهران مردم را به انجام وظایف بندگی و ترک گناهان دعوت کرده و گفته "خدا را شکر می‌کنیم که به ما مهلت داد در نماز جمعه شرکت کنیم و قدر اجتماعات نورانی را بدانیم".

آقای صدیقی در خطبه دوم نماز جمعه با اشاره به صدمین روز ریاست جمهوری ابراهیم رئیسی گفته "اولین امتیاز دولت سیزدهم و رئیس جمهور عزیز ما آیت‌الله رئیسی عشق به خدا، مکتب، امامان و ولی امر و ولی فقیه است و ما احساس می‌کنیم ایشان در صدد اجرای منویات نایب امام زمانشان بودند".

او با برشمردن هفت ویژگی دولت ابراهیم رئیسی گفته "از اول انقلاب چنین وحدت، هم افزایی و جلسات هفتگی بین قوای سه‌گانه وجود نداشته و امروز سه قوه ید واحده هستند و اختلاف در مسیر و هدف ندارند و برای حل مشکلات به میدان آمدند و این گونه نیست که در حل بحران‌هایی که پیش می‌آید کنار بایستند و بگویند من اطلاع نداشتم".
+14
رأی دهید
-132

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  ای اخوند صدیقی تو از ان اخوندهای کثیف و جنایتکار هستید که برای هر نا کارامدی حکومت پست و جنایتکارت ارجیفی می بافی !
  5
  85
  جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  صدای خسته - بروج، بلژیک

  خفه شو آخونده بی‌ناموس
  7
  94
  جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  مستانه شرق - هایدلبرگ، آلمان

  ای لعنت روزگار بر شما شیادان که اینقدر وقیح هستید
  5
  89
  جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momiji - توکیو، ژاپن

  مردم اگر حماقت نمیکردند و چهل و سه سال به آخوند خائن و فاسد و دست نشونده کولی نمیدادند ، دچار مشکلات معیشتی که نمیشدند هیچ ، مردمی در رفاه و آسایش و آزادی با کشوری پیشرفته و سربلند و داشتند!
  14
  91
  جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  تو که خدا را در نظر گرفتی چرا این شکلی شدی؟ خودت نخواستی شبیه آدمها باشی؟!
  4
  81
  جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Butler - سیدنی، استرالیا

  آخوند صدیقی درست گفته زیرا دلیل بی دینی مردم تنها رفتارهای غیر متعارف و بسیار زشت ملاها پس از کسب قدرت بود که اکثریت جامعه به همین خاطر دیگر کاملا اعتقاداتشان را از دست دادند!
  3
  62
  جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  این امام جمعه که نام صدیقی یعنی پاک ترین و صادق ترین را هم یدک میکشد دروغگو ترین امام ها میباشد . اخر اقای امام جمعه ان روسای جمهور قبلی شما از کرات دیگر که نیامده بودند . انها هم همه در این سازمان اقای شما بدنیا امده و رشد کرده اند .مرد مومن بیضه مالی هم حد و حدودی دارد.کمی حیا کنید اقا با ان همه قبا و عبا و عمامه. یک مقدار خجالت بکشید
  2
  37
  جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  نمی‌ دانم خدا وجود دارد یا خیر. ولی یک چیز می‌‌دانم.خدای شیخ علی‌ و امت ریش و اسلام.قالتاق‌ترین و فریب دهنده‌ترین است. ۱_ خدا چگونه بوجود اومده؟؟؟۲_ چه کسانی خدا رو دیدند و یا ادعای ارتباط با خدا را دارند؟؟؟۳_ چرا در عصر حاضر معجزه‌ای رخ نمیدهد؟؟؟۴_ چگونه شراب نجس است ولی بهشت پر از شرابه؟؟؟۵_ چگونه سگ نجسه ولی گرگ نجس نیست ولی ژنشون یکی یه فقط وحشی و اهلی دارند؟؟؟۶_ چرا یک انسان باید همیشه یک چیزی رو بپرسته؟؟؟۷_ چرا باید حتما زندگی پس از مرگ وجود داشته باشه درحالی که کسی ندیده و فقط یک احتمال و تصوره؟؟؟۸_ چرا باید یک سری آدم‌ها رو مقدس بدونیم؟؟؟۹_ چرا یک پیامبر زن در میان این ۱۲۴ هزار تا پیامبر نیست؟؟؟!!!۱۰_ چرا یک پیامبر از چینی‌ها نداریم؟؟؟۱۱ _ چرا یک پیامبر از اروپا نداریم؟؟؟۱۲_ چرا همه‌ی پیامبران فقط بر قوم سامی نازل شدند؟؟؟۱۲_ چرا خدا عمدتا با چوپان‌ها حرف میزده نه با فلاسفه یا دانشمندان و اهل علم و سواد؟؟؟۱۳_ از کشفیات مهم علمی و یا اختراعات پیامبران یا خدمت اونها به بشریت نام ببرید!!!
  37
  33
  جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  ۱۴_ فرزندان آدم، چاره‌ای نداشتند جز این که با محارم خود ازدواج کنند ، پس نسل آدم حـ... است؟؟؟۱۵_ آیا فلسفه‌ی خلق آدم در ده هزار سال پیش با اصول علمی هم خوانی دارد؟؟؟۱۶_ امامان و پیشوایان دینی چه خدمت مهمی به جامعه بشریت نموده‌اند؟؟؟۱۷_ آیا زندگی امامان خالی از اشتباه بوده است؟؟؟۱۸_ اگر امامان معصوم و برتر از ما آدمهای معمولی هستند پس عدالت خدا کجا رفته است؟؟؟۱۹_ فقط یکی از خدمات امام زمان در این ۱۴۰۰ سال عمرش را نام ببرید!!!۲۰_ آیا کسی که در ۱۴۰۰ سال هیچ کاری نکرده است میتواند وجود داشته باشد؟؟؟ زمانی که تیمور لنگ ۲۷ میلیون انسان را کشت . کجا بود و زمانی که هیتلر ۶۵ میلیون نفر را کشت کجا بود و چکار کرد .لزوما وجودش برای چه چیزی است؟؟؟!!!۲۱_ چرا باید به اسطوره‌های عربی احترام گذاشت؟؟؟۲۲_ آیا اسطوره‌های عربی به فکر ما ایرانیان بوده‌اند؟؟؟ خدماتشان به ایرانیان چه بوده است؟؟؟!!!۲۳_ در نبرد قادسیه و پس از آن برای ایرانیان چه رخ داد؟؟؟۲۴_ آیا ایرانیان خود اسلام را با اختیار پذیرفتند یا به زور شمشیر و قتل و جنایت و غارت و تجاوز مجبور به پذیرش اسلام شدند؟؟؟باید.دهانش را بوسید. آنکه این را
  34
  26
  جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  این اشخاص با این طرز فکر و گفتار لگد زدن بر مردم زمین خورده ای است که آینده و آزادی را فراموش کردندو در فقر دست و پا میزنند. باشد که درسی از ماهیت اصلی اینها یاد گرفته و تجربه ای برای دوباره تکرار نشدنش باشد.
  2
  17
  جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه

  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. چون یه آدم خیلی بیسواد وبی دروپیکره آ... هستی جواب همه اینها حتا توی انجیل هم اومده
  30
  4
  جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه

  حده اقل تا 18 مورد ازجواب اون سوالاتت تو انجیل هم اومده
  34
  2
  جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه

  [::صدای خسته - بروج، بلژیک::]. چون حرفه راست میزنه بیناموسه؟. [::صدای خسته - بروج، بلژیک::].
  34
  2
  جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  به جان خودم قبل از اینکه خبر رو باز کنم بخونم به خودم گفتم این کرسی شعر ها فقط از این کاظم سوتی بر میاد! لینک رو که کلیک کردم دیدم قیافه فسیلش اون بالا چسبیده. 😀 من هنوز محو خالی بندی اش راجع به زنده شدن مصباح یزدی زیر دست مرده شور هستم! حالشو خریدارم. بابا ما باید کلی عرق بخوریم تا یه همچین چیزهایی بیاد جلو چشممون، اینها نزده سه بطر از ما جلوترن
  2
  7
  جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه::]. نه، چون تو ازش حمایت میکنی اونجوره.
  2
  8
  جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه::]. ما میگیم خدا از کجا پیدا شد، اونوقت جواب تو اینه که تو کتاب پیغمبرش جواب رو پیدا کنید؟ اگر من یک کتاب بنویسم و بگم محمد اشتباه شنید و من پیغمبر بعدی هستم، به من ایمان میاری؟
  1
  8
  جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  grizzly - برلین، آلمان
  [::chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه::]. نمیدونم چرا هرکی از روسیه اینجا کامنت میگذاره یک جورایی آخوندپرست؟ نکنه آقای پوتین بهتون مواجب میده که از آخوندهای بیسواد دوزاری طرفداری کنید؟ این عمله اگر راست میگه پس چرا اینقدر فساد و دزدی و رانتخواری در دم و دستگاه حکومت وجود داره؟ لابد چون مردم نماز نمیخوانند اینها اینقدر قالتاق شده اند؟ لابد میخوای بگی جواب هاش تو انجیل هست که چرا اینها اینقدر دزدند؟
  2
  8
  جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۹۳
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. چون میدونم چه آدم فلک زده ای هستی نمیخوام حرف بدی بزنم کسیکه از خروسخون صبح تابوق سگ طومار بنویسه فقط یه آدم فلک زده میتونه باشه هاهاهاقنبرقلی ایشالا وقتی ازدارفانی بالارفتی میام فرانکفورت هزینه کفن و دفنت روهم جرینگی ازجیب خودم میدم به شرطیکه وقتی رفتی اون دنیا مسیج بدی بگی که موقع مرگ رنگ تنبانت قهوه ای شده بود یا زرد؟هاهاهاها
  9
  0
  جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه::]. میدونستی وقتی مذهب از گوش وارد بشه عقل از چشمها میزنه بیرون و در موقع بیرون زدن کور هم میکنه؟ انجیل؟؟ جااااااان!؟ 😀
  2
  8
  شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ادوینو - گوالف، کانادا
  آخوند درباری اگه اون چلمک بنیان گذار جمهوری اسلامی وعده آ ب و نان نمیداد این مصیبتها ونکبت نسیب مردم نمیشود شماها وآقازاده هایتان نشسته اید بر گورده مردم با اون عقل فسیلتان تازه یک چیزی هم طلبکارید وهمه احمقیت خودتان را گردن مردم می اندازید والا اگه شما به قیامت وآخرت باور داشته باشید که اگر داشتید عمامه وعبایتان را از تن مکندید و پالان خر میپوشیدید که بیشتر برازنده شماست.
  1
  3
  شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. طومار ایشون خواننده داره که مینویسه. از اون دو رنگی که اسم بردی کدوم رو بیشتر می‌پسندی که زودتر به دستت برسونیم؟
  2
  5
  شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران
  این آخوند اراجیف گوی آشغال یه حوزه علمیه مثل قصرهای بنی امیه در منطقه اُزگُل تهران داره ؛ اساسا این آخوندها مثل لاریجانی دنبال زدن حوزه های علمیه عین قصر برای خودشون هستند اگر گفتید چرا ؟ بله . اولا به واسطه زدن حوزه علمیه در مناطق خوش آب و هوا و گران قیمت زمین مفت بعضا مجانی یا مصادره ای میتونن بگیرن ثانیا به واسطه زدن حوزه علمیه مفتخوران بی دغدغه میتونن وام های بلاعوض و یا با بهره کم بگیرن ثالثا به واسطه زدن همین حوزه های علمیه سرکاری از ردیف بودجه سالانه مفت استفاده کنند رابعا به واسطه همین حوزه های علمیه که قصر محل زندگیشان هم تلقی میشه هم منبع انواع و اقسام درآمد هم محل جذب انواع خانم و دختر برای صیغه بدبخت بیچاره هایی که در این اوضاع گرانی و اقتصادی خیلی ها به ناچار به این وضع دچار شدن و این زالوها با چندرغاز از این محل برای خودشان و سایر مسئولین شکمچران دزد صیغه ای ردیف میکنند همه مدل از سن کم تا متوسط و .. آخوند رو خواستن شکنجه بدن گفتن یکماه بهت غذا ندیم خوبه یا نگذاریم صیغه کنید گفت به من به جای یکماه سه ماه غذا ندید ولی بگذارید هر شب صیغه کنم تا بمیرم برم بهشت 😂😂😂😂😂
  6
  8
  شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. بخواب بابا یخ کرد
  4
  4
  شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  صدای خسته - بروج، بلژیک
  chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه . نه.چون ارباب و از اهل و‌ تبار و همپالگیهای‌ تویه... هست.
  4
  1
  شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  صدای خسته - بروج، بلژیک
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا. بیشتر‌ بهت‌ میخوره جنابِ سره خلاء باشی تا سره وان.در ضمن زیاد ولخرجی‌ نکن .تاریخ و اسناد نشون داده که‌آخوند حرف‌مفت زیاد میزنه .پول هاتو نگه دار واسه وقتی‌که‌آخوند، جیره پاچه خواریت رو قطع کرد به دیوزگی‌ نیفتی.
  4
  4
  شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.