فال روز پنجشنبه ۱۱ نوامبر - ۲۰ آبان

فروردین
 
اکنون زمان مناسبی برای این که بخواهید تعهد خود را نسبت به رابطه عاطفیتان بیشتر و جدیتر کنید نیست. شما این اواخر از وضعیت موجود زیاد راضی نبوده اید و ممکن است که ویژگی های شخصیتی طرف مقابلتان دلیل اصلی این احساس نارضایتی شما باشند. یکی دو ماه برای حل این مشکل به خودتان فرصت دهید و اگر توانستید آن را حل کنید با خیال راحت راهتان را ادامه دهید. اگر کسی اشتباهات گذشته شما را به رویتان می آورد خونسردیتان را از دست ندهید، به احتمال زیاد این دقیقا همان چیزی است که آنها می خواهند، با این کار تنها آنها را به هدفشان خواهید رساند. بهتر است با لبخندی بی تفاوت به آنها بگویید گذشته ها گذشته و این آینده است که اهمیت دارد.
بی مهر رخت روز مرا نور نماندست***وز عمر مرا جز شب دیجور نماندست
هنگام وداع تو ز بس گریه که کردم***دور از رخ تو چشم مرا نور نماندست
تعبیر:با خیال او زندگی می کنی. مدعی هستی که عاشق شده ای اما می دانی که برای رسیدن به وصال یار باید صبر داشته باشی. با گوشه نشینی کار به جایی نمی بری. تلاش کن، هر چند که سال ها طول بکشد. ولی عاقبت به مراد خودت می رسی.

اردیبهشت
 
احتمالا با مشکلات مالی مواجه می شوید اما خوشبینی به شما کمک میکند تا آنها را حل کنید. امروز صبح ‌موفق می شوید اما سعی کنید احتیاط کنید مخصوصا زمانی ‌که تصمیمات مهمی اتخاذ می کنید. زندگی اجتماعی تان رضایت خاصی را برای شما به ارمغان می آورد. از بحث با خانمی در اطراف تان اجتناب کنید.
تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد
سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد
تعبیر: عیب جویی دیگران نکن. اول خودت را برطرف کن. تو چه خوب باشی و چه بد پای خودت نوشته می شود. این ح توست که هر طور بخواهی زندگی کنی و هدفی داشته باشی. حاجات تو یکی پس از دیگری برآورده شده و باز هم با نیاز به درگاه خدامی روی. تقوی را پیشه کن تا از پیشگاه حق رانده نشوی.

خرداد
 
امروز حس ششم شما خیلی قوی شده است، اما ممکن است خود شما نتوانید پیام هایی که این حس درونیتان دارد به شما می دهد را به خوبی درک کنید. احساسات، تصویرها و نمادهایی که شما دریافت می کنید و برداشت هایی که از روابط خود با اطرافیانتان دارید گنگ و مبهم شده اند و خیلی سریع دچار سوء تفاهم می شوید. از نشان دادن واکنش های ناگهانی خودداری کنید، اما برداشت هایی که از موقعیت های مختلف و برخودهایی که با اطرافیانتان داشته اید را یک جایی برای خودتان یادداشت کنید و روز بعد دوباره به آنها رجوع کنید. تا آن زمان این هاله ی ابهامی که شما را در بر گرفته برداشته خواهد شد و می توانید درک بهتری از شرایط داشته باشید.
به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست
زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست
تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

تیر
 
امروز صبح به دلیل مشکلات تجاری استرس دارید. ممکن است مجبور باشید راه حل هایی را برای مشکلات پیدا کنید اما سرانجام تلاش های تان به موفقیت ختم می شود. اطمینان حاصل کنید که زندگی عاطفی تان را نادیده نمی گیرید. ایده خوبی خواهد بود اگر بیشتر استراحت کنید. حتی اگر تحسین برانگیز نباشد. شما مستعد خستگی و افسردگی هستید
پیرانه سرم عشق جوانی به سر افتاد***وان راز که در دل بنهفتم به درافتاد
از راه نظر مرغ دلم گشت هواگیر***ای دیده نگه کن که به دام که درافتاد
تعبیر:روشنایی و آفتاب خوبی ها در حال طلوع است و این طلعت بسیار مبارک است و سعادت به همراه دارد. اتفاقات شیرینی رخ خواهد داد . شما از در آشتی در می آیید. لحن کلامت را زیباتر کن. خاطرات دردآور را فراموش کن. کاری را که می خواهی انجام بده چون سود سرشاری برایت دارد.

مرداد
 
احتمالا شروع به کار های مهمی خواهید کرد که تاثیرات خوبی به همراه دارد. فرصت های موفقیت آمیزی در برابر شماست، احتمالا بخواهید از اطرافیان تان انتقاد کنید. ممکن است درگیر دوست و یا شریک عاطفی تان شوید. هر تصمیمی بگیرید ‌مواظب باشید که چگونه بیانش میکنید ممکن است مجبور باشید که چندین کار را برای خانواده انجام دهید تا مشکلات شان را حل کنید. با موانع سختی روبه رو خواهید شد اما می توانید بر تمام انها با مدیریتی که دارید غلبه کنید. در مذاکرات در جلسات شخصی با افراد مهم و سفرهای تجاری موفق خواهید شد. با این حال، ممکن است تمایل داشته باشید که بیش از حد واکنش نشان دهید
دیدی که یار جز سر جور و ستم نداشت***بشکست عهد وز غم ما هیچ غم نداشت
یا رب مگیرش ار چه دل چون کبوترم***افکند و کشت و عزت صید حرم نداشت
تعبیر:هر چقدر کوشش کنی همانقدر نتیجه می گیری. به امی این نباش که از غیب برایت کاری انجام شود. همه چیز برای موفقیت مهیاشت کمی همت لازم است. کوچکترین خلافی باعث می شود هر چه را به دست آورده ای از دست بدهی. پایت را از گلیم خویش درازتر نکن. خداوند گواه بر اعمال توست. تلاشت را بیشتر کن، عمر زودگذر است. شما ذکرت سلامتی برای دیگران و خود باشد.

شهریور
 
امروز به نظر می رسد که مسائل مالی بهم ریخته اند و نمی توان کنترل اوضاع را بار دیگر به راحتی در دست گرفت. انگار آن حس عملگرایی همیشگیتان شما را ترک کرده است و این موضوع شمایی که همیشه خیلی خوب می دانید چطور باید با مسائل مادی دست و پنجه نرم کنید را عصبی و نگران کرده است. خونسردی خودتان را حفظ کنید، زیرا این وضعیت کاملا موقتی است و این احساس بلاتکلیفی و ناتوانی تا فردا از بین خواهد رفت. اگر وضعیت اضطراری نیست و به رسیدگی فوری نیاز ندارد یکی دو روزی دست نگه داشته و در غیر این صورت از یک نفر که مورد اعتمادتان است کمک گرفته و زیاد به خودتان سخت نگیرید.
اگر چه عرض هنر پیش یار بی‌ادبیست***زبان خموش ولیکن دهان پر از عربیست
پری نهفته رخ و دیو در کرشمه حسن***بسوخت دیده ز حیرت که این چه بوالعجبیست
تعبیر:زندگی بدون او برایت میسر نیست. غم دوری و هجران را نمی توان تحمل کنی ولی فعلا" چاره ای جز این نداریو با گریه و زاری کردن کاری درست نمی شود. شاید در آینده وصال یار میسر شود. با امید رسیدن به مقصود با مرگ دست و پنجه نرم کن.

مهر
 
امروز صبح به یک سفر شخصی می روید. شخصی را ملاقات می کنید که در آینده به شریک تجاری تان تبدیل شود. شریک عاطفی تان از این‌ موضوع بسیار خوشحال خواهد شد. نباید نیازتان را به استراحت کردن نادیده بگیرید.
صلاح کار کجا و من خراب کجا***ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا
دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس***کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا
تعبیر:هر چقدر کوشش کنی همانقدر نتیجه می گیری. به امی این نباش که از غیب برایت کاری انجام شود. همه چیز برای موفقیت مهیاشت کمی همت لازم است. کوچکترین خلافی باعث می شود هر چه را به دست آورده ای از دست بدهی. پایت را از گلیم خویش درازتر نکن. خداوند گواه بر اعمال توست. تلاشت را بیشتر کن، عمر زودگذر است. شما ذکرت سلامتی برای دیگران و خود باشد.

آبان
 
به نظر می رسد که مود خیلی خوبی دارید و از معروفیت برخوردار هستید. به یک مهمانی و یا سفر کوتاهی خواهید رفت. در باره بودجه تان باید احتیاط کنید و از‌تلاش بیش از‌حد اجتناب کنید. احتمالا بخواهید کارهایی که مدت ها پیش شروع کرده اید را به اتمام برسانید مخصوصا در رابطه با کارهای خیریه. و از بحث های شدید با شریک عاطفی تان اجتناب کنید
جمالت آفتاب هر نظر باد***ز خوبی روی خوبت خوبتر باد
همای زلف شاهین شهپرت را***دل شاهان عالم زیر پر باد
تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

آذر
 
بعد از یک دوره نامطلوب در زندگی اجتماعی و احساسی تان، شرایط برای شما عوض خواهد شد. از خودتان لذت ببرید و از پرسیدن سوال اجتناب کنید! امشب مجبور هستید که به سفر خانوادگی بروید x
تعبیر:دوستی بهتو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده وحالت نیکو می گردد.

دی
 
امروز تماس های تلفنی عجیبی دریافت خواهید کرد، چند بار تلفن قطع می شود، شماره تان به اشتباه گرفته می شود و یا دوستان و آشنایانتان وقتی با شما تماس می گیرند فراموش می کنند که چه کاری با شما داشته اند. به طور کلی امروز از آن روزهایی است که برقراری ارتباط با دیگران کار راحتی نخواهد بود و باید برای رساندن منظور خودتان به طرف مقابلتان وقت و انرژی بیشتری را صرف کنید. سعی کنید واژه های درست را انتخاب کنید و حرف هایتان را با جزئیات کافی همراه کرده و از اینکه طرف مقابلتان منظورتان را فهمیده است اطمینان حاصل کنید. اگر از دست همسرتان ناراحت هستید این موضوع را به او بگویید، انتظار نداشته باشید خودش این موضوع را حدس بزند!
ای هدهد صبا به سبا می‌فرستمت***بنگر که از کجا به کجا می‌فرستمت
حیف است طایری چو تو در خاکدان غم***زین جا به آشیان وفا می‌فرستمت
تعبیر:آن کسی را که بسیار دوست می داری چند صباحی از او جدا می شوی و کسی را برای درد دل نمی یابی اما ایمان به خداوند و صبر باعث می شود این جدایی را تحمل کنی. فکر نکن که دیگر آخر زمان شده باز هم نکته ها و اتفاقات بسیار خوبی پیش خواهد آمد که دل مرده ی تو را زنده می کند. به امید بخشش خداوند باش.

بهمن
 
امروز شما و شخصی که دوست دارید در وضعیت عجیبی قرار گرفته اید. مکالماتی که بین شما صورت می گیرند مبهم هستند و به سادگی بین شما سوء تفاهم هایی به وجود خواهند آمد که ممکن است باعث ایجاد دلخوری و ناراحتی شوند. شما باید در انتخاب کلمات دقتی بیشتر از همیشه داشته باشید و تمام تلاشتان را بکنید که بهترین واژه ها را برای رساندن منظورتان انتخاب کنید، در غیر این صورت حتی اگر به ظاهر مشکلی پیش نیاید هم رابطه تان تحت تأثیر این شرایط قرار خواهد گرفت و شاید طرف مقابلتان فکر کند که شما تفاهم لازم را با هم ندارید. یادتان باشد در محل کارتان کارهای زیادی در انتظارتان هستند، پس خودتان را بیش از حد با مسائل عاطفی درگیر نکنید.
جمالت آفتاب هر نظر باد***ز خوبی روی خوبت خوبتر باد
همای زلف شاهین شهپرت را***دل شاهان عالم زیر پر باد
تعبیر: با یک سند پول زیادی نصیبتان می شود. سر نماز همیشه دعا می کنید که خوار و ذلیل نشوید. در هر حال شما همیشه محترم و عزیز خواهید بود. در سرنوشت تو اینطور رقم زده شده که تا غم نخوری به مراد نمی رسی. پس امیدت را از دست نده چون دل خسته ی تو دوباره شاد می شود.

اسفند
 
شما طی ماه گذشته به مشکلاتی که در روابط عاطفیتان وجود دارند رسیدگی نکرده اید و اکنون زمان آن فرا رسیده است که یک بار دیگر به طور جدی همه چیز را برسی کرده و به مسائل و مشکلات موجود فکر کرده و راه حلی برای آنها پیدا کنید. شاید شما بعضی چیزها را از خودتان مخفی کرده باشید! شما نیاز دارید که در مورد خواسته هایتان و انتظاراتی که از زندگی شخصی خود دارید با خودتان صداقت بیشتری داشته باشید. امروز هر هدفی که دلتان می خواهد را دنبال کنید و مطمئن باشید که به آن خواهید رسید، از خریدن شیء مورد علاقه تان به قیمتی باورنکردنی گرفته، تا تحت تأثیر گذاشتن فردی که دوست دارید، هر کاری که بخواهید انجام دهید به سادگی میسر خواهد شد.
زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست***پیرهن چاک و غزل خوان و صراحی در دست
نرگسش عربده جوی و لبش افسوس کنان***نیم شب دوش به بالین من آمد بنشست
تعبیر:به سهولت و راحتی به مقام و مادیات نخواهی رسید. همه چیزت باید در حد کمال باشد. باطن خوب، کار حلال، هوشیاری و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید و به هر مقام و منزلتی که رسیدی سر تعظیم در برابر خداوند فرود آر وگرنه باز همه چیز را از دست خواهی داد..
+10
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.