وزیر کشور: حضور سرداران در مسند استانداری‌های کشور تقاضای مردم و نمایندگان مجلس بود

احمد وحیدیانتخاب :احمد وحیدی وزیر کشور گفته حضور سرداران در مسند استانداری‌های کشور تقاضای مردم و نمایندگان مجلس بود.

 احمد وحیدی امروز در آیین تکریم و معارفه استاندار قم که لحظاتی پیش در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد، اظهارکرد: در شهر کریمه اهل بیت خدمت کردن به مردم در آن بزرگ‌ترین افتخار است.

وی با بیان اینکه این روز‌ها بشریت گرفتار در ظلمات جهل در قالب تمدن خودنمایی می‌کند، خاطرنشان کرد: تمدن نوین اسلامی که در لسان رهبری به عنوان یک افق مهم تعریف شده است، باید از قم ساخته شود.

وزیر کشور در ادامه ابراز کرد: زمانیکه از حکمرانی اسلامی حرف به میان می‌آید باید به قم توجه شود و همه چیز باید از قم نشات بگیرد، همانگونه که انقلاب اسلامی از این شهر شهید پرور طلوع کرد.

وحیدی افزود: هرچه برای قم انجام شود کم است و طبیعتا قمی‌ها باید از مواهب طبیعی برخوردار باشند.
وی با اشاره به انتصاب سردار شاهچراغی به عنوان استاندار جدید قم، ضمن تقدیر از عملکرد دکتر سرمست، گفت: امروز این مسئولیت به رزمنده دیگری واگذار می‌شود که امید می‌رود به خوبی در این جبهه به مردم قم خدمت کند.

وزیر کشور با بیان اینکه سردار شاعچراغی محبوب القلوب هستند، افزود: با توجه به درخواست‌های زیاد برای انتصاب ایشان بر مسند استاندار قم، انتصاب ایشان افتخاری برای نظامیان است. ایشان رزمنده‌ای است که عمر خود را وقف جهاد و خدمت به مردم کرده است.

وی در پاسخ به حواشی اخیر مبنی بر انتصاب نظامیان در استانداری‌های کشور، تصریح کرد: حضور سرداران و رزمندگان در مسند استانداری‌های کشور تقاضای مردم و نمایندگان مجلس بود.

وحیدی با اشاره به اتفاقات اخیر کشور در خصوص اختلال در توزیع سوخت، بیان کرد: در مورد بنزین توطئه‌ی دشمنان به سرعت خنثی شد که این نشانگر وجود یک دولت مردمی است و برای این دولت بن بستی وجود ندارد.

وزیر کشور افزود: امنیت امروز در کشور به برکت وجود رهبر معظم انقلاب و شهدا است و با اذن از کریمه‌ی اهل بیت که فخر این کشور است، باید به رشد و تعالی رسید.

وحیدی در انتها خاطر نشان کرد: مسئولین این استان با تبعیت از مراجع عظما سعی در ساخت هرچه بهتر این استان داشته باشند تا مردم به آسایش برسند.
+4
رأی دهید
-65

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  یک کودتای خزنده در جمهوری اخوندی شکل گرفته و کابینه ی رئیسی را عامل انتقال کامل قدرت به سپاه ببینید و گر نه این بیسواد ادم این حرف ها نیست
  1
  27
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  arian1 - ابادان، ایران
  مردم که نقشی در انتخاب نماینده ای از خودشان را ندارند، چون تمام قدرت در دست عده ای محدود که به بیت خامنه ای جلاد مرتبط هستند قرار دارد پس این مثلا وزیر کشور طبق چه چیزی نام مردم را میآورد.
  5
  22
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momiji - توکیو، ژاپن

  این بیشرفهای بی فانوس ، صبح که چشمشون از خواب باز میکنن دروغ میگن عین سگ ، تا شب که خبر مرگشون بِکَپَن!. گیریم که این خریت ، خواست مردم و نماینده های پیزوری و بیسواد زیر بیست درصد رأی بوده باشه ، آیا سردارهای مفتخور و بیسواد و دزد سپاه سواد و تخصص و تجربه استاندار شدن رو دارن!!؟ خوراک لای جِرزَن .
  5
  28
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  mina minavand - هانور، آلمان
  قم که شده ........متاسفم برای تو که اینقدر خودفروش هستی.
  2
  11
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Mome - لوند، سوئد
  لطفا بچه های رزمنده را وارد کثافت کاری و دزدی هایتان نکنید ،آنها وطن دوست و شما یکسری اشغال که فقط دنبال پول هستید
  1
  9
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.