نماینده مشهد می‌گوید برخی از مجلس خواستند جلوی واکسن زدن خامنه‌ای را بگیرد

 تصویری از یکی تجمعات مخالف واکسن کروناجواد کریمی قدوسی، نماینده مشهد، می‌گوید مخالفان واکسن کرونا از کمیسیون امنیت ملی مجلس خواسته بودند که جلوی واکسن زدن رهبر جمهوری اسلامی را بگیرد.

او که در جلسه علنی روز سه‌شنبه، ۱۸ مهرماه سخن می‌گفت، بدون اشاره به نام گروه یا افرادی که این درخواست را مطرح کرده‌اند، گفت این افراد «تدابیر ستاد کرونا» را «خلاف شرع مقدس و عقل و منطق» می‌دانند و «قرائت جدیدی» دارند.

روز گذشته نیز شورای هماهنگی گروه‌های فرهنگی حوزه علمیه قم در بیانیه ای اعلام کرد که فراخوان و تجمعات علیه واکسن کرونا مورد تایید حوزه‌های علمیه نیست و «افراد انگشت‌شمار نفوذی» این تجمعات را «به اسم طرفداری از طب سنتی یا ایرانی» راه‌اندازی می‌کنند.

در هفته‌های اخیر تجمعات مخالف با واکسن کرونا در ایران برگزار شده است،‌ از جمله جمعی از مخالفان تزریق واکسن کرونا ۲۸ مهر در مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

پیش از این، برخی از حامیان طب سنتی و از معترضان تزریق واکسن کرونا نیز در دی‌ماه ۹۹ با تجمع در مقابل ساختمان وزارت بهداشت در پلاکاردهایی نوشته بودند: «نه به واکسن داخلی، نه به واکسن خارجی، ما خودمان واکسن امام‌ کاظم داریم».

در ماه‌های گذشته و با آغاز همه‌گیری کووید۱۹، برخی از مدعیان طب سنتی چند داروی گیاهی را برای «مداوای کرونا» معرفی کردند که یکی از معروف‌ترین آن‌ها دارویی مشهور به «امام کاظم» است.

اسفند ۹۸ هم عده‌ای با راه‌اندازی «چالش لیسیدن ضریح» در فضای مجازی، تصاویری را از «لیس زدن» ضریح‌ها در اماکن زیارتی شیعه در ایران منتشر کردند تا مخالفت خود را با توصیه‌های بهداشتی نهادهای مسئول ابراز کنند.
+15
رأی دهید
-30

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momiji - توکیو، ژاپن

  یکی از حال بهمزن ترین ، بی شرم و حیاترین و دروغگوترین های رژیم و مجلس این تخم زوار هستش که احتمالاً گورش هم در همین طویله مجلس خواهد بود ، چون دوره ای نبوده که این شمع دزد امام رضا نماینده نبوده باشه !! سر جهیزه این طویله است !! زِر زیادی میزنه مخالفی وجود نداشته و اولین کسانیکه فایزر رو در ایران زدند تو رگ ، خامنه ای و بیت فاسدش بوده !!
  0
  35
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.