آبروریزی جدید بایدن: در رفتن باد معده در یک دیدار مهم

خبرآنلاین :در جریان دیدار با کامیلا همسر شاهزاده چارلز در حاشیه اجلاس تغییرات اقلیمی در گلاسکوی اسکاتلند جو بایدن نتوانست باد شکم خود را کنترل کند.

به گزارش خبرآنلاین، به نقل از دیلی میل، یک منبع در این راستا گفت که باد معده بایدن طولانی و بلند بود و نادیده گرفتن آن غیرممکن بود.

بایدن و کامیلا در حال صحبت بودند که کامیلا از شنیدن صدای باد معده بایدن ناگهان شوکه شد.

افتضاح جدید بایدن در حالی رخ می دهد که چند روز پیش در فیلم و عکسی که از او در جریان برگزاری اجلاس آب و هوایی گلاسکو منتشر شد وی در حال چرت زدن بود.
+120
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا

  این گونه جعل خبرها علیه بایدن فقط کار یک عده .... بیش نیست . هیچ کدام واقعی نیست و هیچ خبر گذاری آمریکایی آنها را ریپورت نکرده . ..
  185
  59
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  تو این سن کنترلش دست خودش نیست اخوند خودمون که جلو دوربین چیزی نبود بر...ه به خودش
  9
  172
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  شکم زندان باد است ای خردمند / ندارد هیچ عاقل باد در بند.... چو باد اندر شکم پیچد فرو هل / که باد اندر شکم بار است بر دل... حریف ترشروی ناسازگار / چو خواهد شدن دست پیشش مدار... سعدی.
  13
  104
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  دموکراتهای عزیز بیشتر سی ان ان گوش کنید
  23
  90
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند

  جالبه وجه مشترک بایدن و ریسی اینکه بایدن از پایین در میده و ریسی از بالا، نهایتاً جفتشون ......
  6
  159
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند

  [::henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا::]. حقیقت داره گرامی، در روزنامه‌ها ی اینجا هم نوشته شده
  10
  92
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان

  ای آقااااا؛این از پایین ول میکنه اون هوشنگ عوضی و خیکی بلوند از بالا!. طرفداراش کجایین؟!!؛بزنین دیسلاکه رو و زود برین که کار داریم!
  15
  41
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  فرض کنید که صدائی از او در رفته است. این که اصلا اهمیتی ندارد. باد شکم یک موقع ناخواسته هم در میرود. اما بایدن در این مدت از جهت مدیریت انقدر گند زده که میزان محبوبیتش نصف شده است. محبوبیتش دور و بر حدود 35 درصد و محبوبیت معاونش هم زیر 28 درصد است
  5
  71
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  megaman - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  ارتش سایبری سایت بد و خبر گزار سایت بدتر هر خبر چرت پرت مینویسه . باد معده چیزی نیست در اروپا امریکا. تابلو خبر ایرانی هست
  33
  11
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  یه ضرب المثل هست که میگه طرف گوزو ازآب در اومد.
  5
  49
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  millionaire - منچستر، انگلستان
  آمریکایی‌ها بد نمیدونن عادت هم ندارن خودشونو نگه دارن ، یه بار یه آمریکایی تو فرودگاه کنارم نشسته بود این کارو کرد ، تعجب کردم ، خیلی راحت ، البته excuse me هم گفت
  9
  27
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momiji - توکیو، ژاپن

  دمش گرم بایدن چه حالی داد به این پیر کوفتی کامیلا . چون این ترشیده بد بو ، اومد و خودشو چسبونده به اون خوک سرخ ( چارلز ) و دایانا بیچاره هم هوایی شد و رفت تو بغل اون عرب مصری و اونطور زندگیش از هم پاچید و خودش هم فنا شد. آفرین بایدن از قرار بادش هم شیپوری بوده مخصوص مراسم خانواده سلطنتی انگلستان .
  19
  55
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  از ....بایدن هم دفاع می‌‌کنید؟ عجب.ما مخالفین .می‌ گوهیم. با آخوندها لاس خشگه نزند....... آنقدر بلند. که تا وسط مسکو بشنوند. بدو برو تقاضا بده. دفعه دیگر در هوا ...... بلکه در شیشه. شما دمکرات‌ها ایرانی‌ و طرفدار حقوق بشر.بگذارید روی طاقچه .برای تبرک. دنیا را چه دیدی. الهه هیس .هم برای عطر بدن استفاده کند.
  19
  18
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  امریکاهی پی برد..که اشکالی ندارد. باد با .کسی‌ که کنارش نشسته.فرقی ندارد. هر دو از یک قماش هستند. شما هم چس چس کم نمی‌‌کنید. ۴۲ سال است. باد زدید به بزرگی‌ ترنادو به ایران. هنوز دست بر نمی‌‌دارید.اینقدر هم چاخان نکن.هیچ امریکاهی در این مواقع نمی‌‌گوید excuse me بیشتر معنی اجازه دهید. به سبک عصبانی .یا همان گورت را گم کن .خودمان.ولی با ادب. بستگی به تن صدا دارد. می‌‌تواند.هم خیلی‌ منفی باشد. مثال. یکی‌ مثل کنه چسبیده. با حالت جدی می‌‌گویند excuse me . اگر معذرت جدی. یا Sorry یا pardon . نمی‌‌دانم شاید امریکاهی شما. excuse me هم گفت. ولی معذرت نبود. بیشتر به کنه ریش فکر می‌‌کرد
  13
  12
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  تاریخ تگرار میشود . در ماجرای توضیح دادن دایی جان ناپلئون که میگوید مولای متقیان را یاد کردم و نفس ها را درسینه حبس کردم که بنا گاه باد شکم قمر ان بلایی را بر سر اقاجان و خود دایی جان اورد که تا اخر عمرشان فراموش نکردند. حالا باید دید سخنران این جلسه چه کسی بوده که بایدن هم نفس خودش را در سینه حبس کرد و ان چنان قشقرقی بپا کرد که بگوش جهانیان رسید. بقول مش قاسم این صدا از نوع صدا هایی است که در جنگ و میان صدای توپ و تفنگ هم بگوش میرسد.اره اقا جان خودش بود . یعنی خود بایدن بود . بایدن روحت شاد. واقعا گل کاشتی
  6
  13
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::] میگن یک آقایی رفت آمپولش روی باسنش بزنه.خانم پرستار پرسید آقا کدوم سمت رو بزنم چپ یا راست؟ آقایه گفت: لطفاً باسنِ ما رو دیگه ۳۰یاسی اش نکن. بزن یکجایی. حالا آقای زرتشت: از شما بعیده که اصطکاک بخرج بدی. یک باد رو دیگه اینقدر ۳۰یاسی اش بکنی.
  7
  11
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. به باد شکم بایدن کاری ندارم. فکر کنم. چیز‌ها مهمتری وجود دارد."ک.." خودش است و باد شکم. می‌‌خواد در توالت. می‌‌خواد در باکینهام پالاس. می‌خواد توی کاخ سفید. ولی با کسی‌ کار دارم .که از باد شکم بایدن زیر زیر کی‌ استفاده، تا آب مقدس بر سر سیاست او در مقابل افغانستان و ایران ریزد. خطاب به شما نبود. خطاب به اون کسی‌. که معتقد . مادر ستار بهشتی‌ امل و بیسواد و احمق است.چرا نامه اعتراض آمیز به بایدن نوشت.؟ و امروز هم اولین کس که گفت .توطئه است. بایدن هرگز نمی‌‌چسد. عزیز سنم بالا است. ولی هنوز به الزیمر نرسیده. اگر انصاف .می‌ دانید. باید جواب کسانی‌ را داد. که مادران ستار ها، پویا ها. را بیسواد. امل و احمق می‌‌داند. چون معتقد است. بایدن هرگز نمی‌‌چسد.حالا دمکرات بودن یا نبودنش .به جیب شیخ. من اگر دمکرات بودم. می‌‌گفتم گاله را ببند.
  5
  11
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::] باید به اینگونه شیر زنانی که نام بردید تعظیم کرد. میبخشی! من فکر میکردم فقط موضوع باد در کردن بایدنه. انگاری جریان خیلی بغرنج تر از یک چُ + سه😁😁
  3
  8
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. ۱ از ۲- سوء استفاده از نام ستار بهشتی ؟ خبر این بود , نامه مادر ستار بهشتی به بایدن , من نوشتم ایشان سواد نوشتن این نامه را ندارد . مگر دروغ گفتم؟ راجع به سیاست بایدن در افغانستان , یک بار در همین سایت نظرم را نوشتم. تا کی میخواهید به طرز فکر فرا فکنی سنتی ایرانیها ادامه دهید ؟ چرا اعتقاد دارید انسانها و یا در مقیاس وسیع تر ملتها در مقابل کارهایشان مسول نیستند ؟ چرا دیگران باید مسئول کارهایی که ما یا در مقیاس وسیع تر ملتها میکنند باشند ؟ چرا ملت و ارتش افغانستان که کاملا مجهز به انواع سلاح بودند یک گلوله در مقابله با طالبان شلیک نکردند ؟ امریکا ۲۰ سال در افغانستان بود , ۸۰۰ میلیارد دلار آنجا هزینه کرد , یعنی روزی متوسط ۱۲۰ میلیون دلار در طی ۲۰ سال گذشته , حال بایدن میگوید , ماندن در امریکا دیگر سودی برای امریکا ندارد . بایدن میگوید , وقت مناسبی برای خروج از افغانستان وجود ندارد . بایدن رییس جمهور امریکا هست , قسم خورده حافظ منافع ملت امریکا باشد , نه منافع یک دولت و یا ملت خارجی . میدانم جواب این پست را نمیدهی.
  8
  3
  ‌چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. ۲ از ۲-. هر وقت با تو منطقی صحبت کردم , از طرف تو سکوت را دیدم. نشانه این هست که منطقی نداری و فقط احساساتت را بیان میکنی . از دموکرات های امریکا متنفری. خوب باش. فرقی در واقیعت نمیکند. ایرانیها اکثریت از دموکراتها متنفرند. شما ایرنیها طرفدار کسانی هستید که اگه دستشان به شما برسد , شما و نسلتان را به باد میدهند. نمونه طرفدارن و طرز فکر ترامپ و طرف داران آمریکایی اش را در حمله به کنگره دیدیم . اینها همان قدر از ایرانیها و کلا غیر سفید متنفرند که شما ایرانیها از دموکرات ها. شما ایرانیها خود زنی میکونید . این ناشی از همان جهالت عمومی ایرانیها هست که نتیجه ان را در سال ۵۷ دیدیم. فقر فرهنگی .
  7
  2
  ‌چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا::]. نگفتم بیشتر سی ان ان گوش کن. بقول مشقاسم این یه صداییه که بین توپ و تفنگ هم شنیده میشه. دیگه این دروغ چیه!؟
  8
  2
  ‌چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::. .....بابا! برای تو فرودگاه کنار توی ...... با یه جلسه یا دیدار سران فرق نداره؟ فکر کنم زیادی ..... اینکار رو کرده که پاشی بری اونورتر بشینی
  8
  1
  ‌چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا::] رفیق: مگر کسی امریکا رو دعوت کرد بیاد این همه هزینه رو متقبل بشه؟ امریکا بری دفاع از منافع خودش ورود کرد. با برنامه هم وارد افغانستان شد. پرسشم از جنابعالی اینه! آیا امریکا با برنامه از افغانستان خارج شد؟ اَگه با برنامه خارج شده بود , این همه غوغا برای چی بود؟ چرا دست و پای قطر بیفته که شهرونداش رو خارج بکنه؟ یا خیلی از موضوعات دیگه. راجع به سواد مادر ستار نوشته بودی. بله ایشون سواد نوشتن رو نداره. ولی احمق و بیشعور مثل خیلی از ماها(خودم) مدعیون اهل نوشتن نیست. بنا براین توان و مبارزه این خانم پیر رو نباید با تحلیل های منفی نادیده گرفت. شنگول باشی
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.