قتل داماد با ۷۰ ضربه چاقو در افسریه تهران

 رکنا: مرد جوان متهم به قتل شوهرخواهر خود دستگیر شد.

قتل در افسریه تهران چند روز قبل اتفاق افتاد.در ماجرای قتل در افسریه مرد جوان معروف به بلبل شوهر خواهر خود را کشت.بعد از قتل در افسریه رسیدگی به پرونده آغاز شد و متهم به قتل در افسریه دستگیر شد.همدست متهم به قتل در افسریه ادعای بی گناهی کرد.

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، ساعت 6 صبح روز شنبه 8 آبان ماه سال جاری ماموران کلانتری 157 مسعودیه در تماس مسئولان بیمارستان بعثت در جریان مرگ مرد 42 ساله ای که هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای تحقیقات ابتدایی به بیمارستان بعثت اعزام شدند.

ماموران با حضور در بیمارستان پی بردند که مرد 42 ساله که عصر جمعه 7 آبان ماه در خانه اش هدف ضربات چاقو قرار گرفته توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شده و صبح امروز به کام مرگ فرو رفته است.
جنایت خانوادگی در منطقه مسعودیه

همین کافی بود تا تیمی از کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس محمد وهابی از شعبه 2 دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیق و افشاگری راز این جنایت وارد عمل شدند.

کارآگاهان د رگام نخست پی بردند که مرد 42 ساله هدف 70 ضربه چاقو قرار گرفته است و در ادامه مشخص شد این مرد روز گذشته در خانه اش در منطقه افسریه هدف ضربات مرگبار قرار گرفت است.

تیم جنایی پلیس آگاهی تهران در این مرحله به سراغ خانواده مرد جوان رفته و مشخص شد که مرد جوان و زن 38 ساله اش با هم اختلاف داشته و روز گذشته در خانه بخاطر اختلافات قدیمی دوباره با هم درگیر می شوند و در ادامه 2 برادر زن جوان همراه یکی از دوستانشان برای وساطت وارد خانه شده و وقتی متوجه بالا گرفتن اختلافات زن و شوهر می شوند با داماد خانواده درگیر می شوند و در این درگیری خانوادگی داماد خانواده به قتل می رسد.

تحقیقات نشان از آن دارد که 2 برادرزن و یکی از دوستانش پس از حضور در خانه و شروع به درگیری خونین پا به فرار گذاشتند و داماد خانواده نیز که غرق خون روی زمین افتاده بود با تماس اهالی ساختمان به اورژانس به بیمارستان منتقل شده است.

بنا بر این گزارش، بازپرس وهابی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر و تحقیقات برای دستگیری 2 برادرزن و دوستشان که در صحنه قتل حضور داشتند صادر شد تا پس از دستگیری مشخص شود کدام یک از افراد عامل این جنایت خانوادگی است.
دستگیری قاتلان جنایت خانوادگی
در ادامه تحقیقات قضایی و پلیسی متهم به قتل بازداشت شد و مشخص شد که او برادرزن مقتول بوده که به همراه یکی از دوستان خود به منزل خواهر خود رفته و با دامادشان دستگیر شده بود.

بنابراین در حالی که گفته شده بود دو برادرزن اقدام به قتل داماد خود کرده بودند،این موضوع رد شد.

همدست متهم نیز خود را تسلیم پلیس کرد و هر دو به درگیری منجر قتل اعتراف کردند.

متهم به قتل که از اراذل و اوباش سطح یک محله افسریه است و به بلبل معروف است،در اعتراف گفت:«مدتی بود که مطلع شده بودم خواهرم با همسرش اختلافاتی دارند.روز حادثه خبر دار شدم که آنها باز هم با یکدیگر بحثشان شده است.وقتی به خانه آنها رفتم دیدم که دامادمان در حال توهین به خواهرم و خانواده ما هست.برای همین خیلی عصبانی شدم و دیگر متوجه نشدم که چه اتفاقی افتاد که با چاقو به او ضرباتی زدم.»

همدست متهم نیز گفت:«من آن روز فقط همراه دوستم بودم اما در قتل نقشی نداشتم.»

رسیدگی قضایی به این پرونده ادامه دارد.
+1
رأی دهید
-7

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.