نماینده مجلس: آقای رئیسی این مدل حکمرانی شما دَردی را درمان نمی کند

محمود احمدی بیغش :وجود ضعف شدید در ادبیات گفتمانی جنابعالی و انتشار آن در شبکه های اجتماعی زیبنده کشور نیست/ یعنی کسی پیدا نمی شود چند خط بنویسند و به شما بدهند شما از رو بخوانید؟ محمود احمدی بیغش در نشست علنی مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور گفت: آنچه اینجانب را وادار به این نطق نموده، شرایط خاص کشور بعد از روی کار آمدن دولت جدید است که به نظر می‌رسد با توجه به رویکردهای دولت محترم و احاطه یک نوع بی‌برنامگی و قضاوت‌های مایوس کننده در سطح جامعه، نیاز است از سر دلسوزی به رئیس جمهور محترم و با انگیزه یادآور شوم؛ مهم ترین مساله در باب رفتارهای دولت، عدم برنامه محوری در سیاست‌های کوتاه مدت دولت است که جای پردازش و نقد منصفانه دارد.

به گزارش فارس، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خطاب به رئیس جمهور افزود: ارزیابی اولیه از اقدامات شما نشان می‌دهد که تمام این رفتارها بویژه سفر به استان‌ها عمدتا تسکین محور است، نه درمان محور، زیرا این مدل حکمرانی نشانی از درمان مشکلات ندارد.

نماینده شازند در مجلس یازدهم تصریح کرد: از سوی دیگر وجود ضعف شدید در ادبیات گفتمانی جنابعالی در عرصه‌های مختلف، به هیچ وجه قابل توجیه نبوده و دستاویز قرار گرفتن این ادبیات در شبکه‌های متعدد اجتماعی و رسانه‌های داخلی و خارجی زیبنده کشور نیست و شایسته است هر چه سریعتر نسبت به اصلاح این روند اقدام نمایید.

وی در ادامه یادآور شد: آنگونه که پیداست در دولت شما نیز پدیده مقدادیسم همان نقش غلطی را ایفاء می‌کند که آشناییسم در دولت روحانی ایفاء می‌کرد. مگر در کشور قحط الرجال علمی و سیاسی داریم که در نهاد ریاست جمهوری چهار نفر از اساتید برجسته دانشگاهی کشور دیده نمی‌شوند که حداقل در مناسبات رسمی چند خط بنویسند و به شما بدهند تا این همه شاهد گفتمان ضعیف و بحث برانگیز غیر علمی و غیر استنادی از شما نباشیم؟!
+58
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  grizzly - برلین، آلمان

  خب مگه خمینی چه جوری حرف میزد!!؟ اونم همینجوری پرت و پلا سرهم میکرد و به خورد مردم میداد و مردم هم تکبیر میفرستادند، تازه خمینی مثل آقای رئیسی دکترای افتخاری از تاجیکستان هم نداشت
  3
  34
  جمعه ۱۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  انشا الله قُدس را که تسخیر کردید از علمای آنجا میخواهید که چهار خط سخنرانی برای آغای رئیسی بنویسند. فعلا دنبال لوکوموتیر بدوید.
  4
  28
  جمعه ۱۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Chokam - ری، ایران
  اگه چهار نفر هم پیدا بشن بین چهل میلیون گم میشن. الان همه صاحبنظرن! پای هر پست همه کامنت میزارن البته این مختص ایران نیست کل جهان ، توی خیران بیشتر،
  17
  0
  جمعه ۱۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.