ماجرای قتل کشتی‌گیر بر سر دستمزد در ورامین

امیر حسین بسحاق، کشتی‌گیر آزادکار ۲۲ ساله ورامینی، پنجشنبه هفته گذشته به قتل رسید. البته سه روز بعد هم، قاتل او دستگیر شد. پلیس می‌گوید با تحقیقات و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد متهم و مقتول با یکدیگر دوست بودند که به علت موارد شخصی با یکدیگر درگیر شده بودند.

 مقتول که به صورت حرفه‌ای کشتی آزاد را دنبال می‌کرد، طبق گفته خانواده اش برای امرار معاش کار می‌کرد. اما صاحب کار او در پرداخت دستمزدش بهانه می‌آورد، همین مسئله هم باعث شد تا بین آن‌ها اختلاف بیفتد، اختلافی که در نهایت منجر به قتل امیر حسین بسحاق شد.

پلیس در مورد جزئیات قتل امیر حسین بسحاق گفته که مقتول ورزشکار و کشتی‌گیر بوده و متهم با رفتن به در منزل مقتول وی را با ضربات چاقو به قتل رسانده و از محل گریخته بود.

امیر حسین بسحاق متولد ۱۳۷۹ و اهل امرآباد ورامین بود. او در طول دو سال اخیر کشتی آزاد را به شکل جدی دنبال می‌کرد.
کشتی‌گیر ورامینی چگونه به قتل رسید؟
طبق گفته مادر امیر حسین بسحاق، کشتی‌گیر آزادکار ۲۲ ساله ورامینی، او از یک سال و نیم قبل در یک شرکت نصب داربست مشغول شده بود، چون دلش نمی‌خواست از کسی پول تو جیبی بگیرد. اما صاحب کار حقوق او را کامل و سرموقع پرداخت نمی‌کرد.

همین موضوع اختلاف مقتول با صاحب کارش می‌شود. اما مدتی بعد برادر صاحب کار هم به دعوا اضافه می‌شود و هر چند وقت یک بار با امیر حسین بسحاق بگو و مگو می‌کنند.

در نهایت هم چند روز قبل از حادثه بین کشتی گیر ورامینی و قاتل دعوای لفظی رخ می‌دهد. اما کار به دعوای فیزیکی نمی‌کشد.  

البته ماجرا به اینجا ختم نمی شود و قاتل چند روز بعد در خانه مقتول می‌رود و از او می‌خواهد تا در کوچه یکدیگر را ببینند. اما به محض باز کردن در، برادر صاحب کار با چند ضربه چاقو، کشتی گیر ورامینی را به قتل می‌رساند.

طبق گفته خانواده مقتول، قاتل ادعا کرده که در شب حادثه حالت عادی نداشته است و این فاجعه را در حالت غیر طبیعی رقم زده است.
پسرمان می‌خواست ازدواج کند!
مادر کشتی گیر ورامینی می‌گوید قرار بود امیر حسین هفته بعد، از کارش استعفا دهد و ما کارگاه شخصی اش را راه اندازی کنیم. پس از آن هم قرار بود پسرمان داماد شود که این اتفاق رخ داد.  

او گفته که  می‌خواهم قانون انتقام فرزندم را بگیرد و تقاضای قصاص دارم.

با این حال پلیس و قوه قضائیه هنوز جزئیات اعترافات قاتل را منتشر نکرده اند و باید منتظر نشست و دید که انگیزه قاتل از قتل چه بوده است.
+17
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.