نقشه دختر خواننده برای ربودن پسر پیانیست

 رکنا: دختر جوان که علاقه خوانندگی در لس آنجلس را داشت سناریوی یک آدم ربایی و سرقت پول از پسر پیانیست حرفه ای را طراحی کرد.
 
پسر پیانیست در ماجرای عجیبی ربوده شد. پسر پیانیست با دختر جوان در غرب تهران بود که از 2 مامور قلابی ربوده شد. حساب بانکی پسر پیانیست پس از ربوده شدنش خالی شد و 2 آدم ربا وی را رها کردند. پسر پیانیست پس از رهایی به سراغ پلیس رفت و از دختر جوان که عاشق خوانندگی در لس آنجلس بود شکایت کرد. دختر جوان برای رفتن به لس آنجلس نقشه ربودن پسر پیانیست را طراحی کرد.
 
به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، چندی قبل مرد جوانی با حضور در دادسرای امور جنایی تهران از ربوده شدن و خالی شدن حساب بانکی اش از سوی 2 مرد مامورنما در غرب تهران خبر داد.
 
مرد جوان که یک پیانیست حرفه ای است پیش روی بازپرس محمدرضا صاحب جمعی در شعبه 4 دادسرای امورجنایی تهران در خصوصیات جزئیات ربوده شدنش گفت: چندی قبل با مرجان که علاقه به خوانندگی داشت در فضای مجازی اینستاگرام آشنا شدم و چندبار با هم بیرون رفتیم و مرجان را به کلاس های مختلف آواز خوانی فرستادم و افراد هنرمندی آشنا کردم.
ربودن پسر پیانیست در غرب تهران
وی افزود: همه چیز خوب پیش می رفت تا اینکه 2 روز قبل با مرجان به غرب تهران رفتم و در آنجا برای تفریح از خودروی پیاده شدیم که ناگهان 2 مرد سوار بر خودروی پژو به سمت ما آمدند و آنها ادعا کردند که پلیس هستند و مرا به زور سوار بر خودرویشان کرده و با سرعت از محل دور شدند.
 
پسر جوان ادامه داد: 2 مرد جوان پس از کتک کاری کارت بانکی ام را گرفتند و سپس جلوی یک عابربانک توقف و پس از خالی کردن حساب بانکی ام مرا به منطقه پاکدشت برده و در آنجا رهایم کردند.
 
بدین ترتیب تحقیقات پلیسی کلید زده شد و جوان پیانیست در این مرحله عنوان کرد به مرجان مشکوک هستم و احساس می کنم او 2 مرد جوان را اجیر کرده است، چون مرجان رمز کارت بانکی ام را داشت و 2 مرد جوان پس از سرقت کارت بانکی ام رمز کارتم را از من نپرسیدند.
عشق به خوانندگی در لس آنجلس
کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی با توجه به سرنخ هایی که به دست آمده بود به سراغ مرجان رفتند و دختر جوان ابتدا خود را در ماجرای ربوده شدن پسر پیانیست نقشی نداشته است اما خیلی زود در تناقض گویی هایش گرفتار شد و به ماجرای ربودن و سرقت پول های پسر جوان اعتراف کرد.
 
مرجان در اعترافاتش گفت: مدتی قبل با آرش که یک پیانیست حرفه ای است در فضای مجازی اینستاگرام آشنا شدم و در این مدت که با هم دوست بودیم آرش برای من هزینه های زیادی کرد و مرا به کلاس های آواز فرستاد اما من که عاشق خوانندگی بودم تصمیم داشتم به لس آنجلس بروم و در آنجا خوانندگی کنم.
 
دختر جوان ادامه داد: وقتی آرش فهمید که من بخاطر خوانندگی علاقه دارم به خارج کشور بروم مخالفت کرد و می گفت برای رفتن لس آنجلس مرا حمایت نمی کند ومانع کار من می شود.
 
وی افزود: چندی قبل با پسر جوانی که در آمریکا زندگی می کند آشنا شدم و در مدت کوتاهی که با هم از طریق فضای مجازی در تماس بودیم به هم علاقه مند شدیم و حتی پسر جوان به من پیشنهاد ازدواج داد و من تصمیم داشتم که بروم اما آرش مخالفت می کرد به همین خاطر با پسر عمویم این نقشه را طراحی کردم تا آرش دیگر به سراغم نیاید.
 
کارآگاهان پلیس آگاهی تهران در تحقیقات میدانی پی بردند که آرش و یکی از دوستانش در این آدم ربایی و سرقت پول نقش داشتند و در یک عملیات غافلگیرانه 2 پسر جوان نیز دستگیر شدند به ربودن پسر جوان در نقش مامور پلیس اعتراف کردند.
 
بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار دارند.
+12
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.