قاضی پرونده تجاوز به فرحناز خلیلی، متهمان را تبرئه کرد

قاضی پرونده تجاوز به «فرحناز خلیلی»، عکاس ۲۵ ساله بوشهری که در شهریورماه سال جاری در پی «برخورد بد قاضی»، خودکشی کرده بود، برای متهمان این پرونده قرار منع تعقیب صادر و آن‌ها را از تمام اتهامات خود تبرئه کرده است.

روز شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰، خبرگزاری رکنا با انتشار تصاویری از حکم دادگاه برای این متهمان نوشته است که خانواده خانم خلیلی به این حکم اعتراض دارند و خواستار رسیدگی مجدد به پرونده هستند.

این خبرگزاری همچنین نوشته است که با وجود گذشت بیش از ۳ ماه، هنوز پزشکی قانونی علت مرگ خانم خلیلی را اعلام نکرده است.

پسر عموی این عکاس جوان بوشهری در این گزارش نیز بار دیگر بر «برخورد بد قاضی» با خانم خلیلی تاکید کرده و گفته است: «وقتی جلسه دادگاه برگزار می‌شود، با بی‌احترامی قاضی مواجه می‌شود. قاضی فرحناز را از اتاق بیرون می‌کند. اما او دوباره به جلسه دادگاه برگردد. می‌گوید من شاکی هستم و باید در جلسه حضور داشته باشم که با ادبیات بد قاضی روبه‌رو می‌شود.»

پیش از این نیز خواهر فرحناز خلیلی، در گفتگویی با سایت دیدبان ایران، گفته بود که قاضی به خواهرش گفته بوده «حتما خودت خراب بودی به چنین جایی رفتی.»

او همچنین گفته بود که خانواده متهم اصلی این پرونده تجاوز «ایثارگر» هستند و «نفوذ بالایی در منطقه دارند.»

با وجود این دادگستری استان بوشهر، روز شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ این موضوع که فرحناز خلیلی به‌ دلیل رفتار بد قاضی خودکشی کرده است را رد کرده و گفته بود که پرونده او به یکی از قضات قاطع و حساس استان در رسیدگی به این قبیل پرونده‌ها ارجاع داده شده بوده است.

دادگستری بوشهر ادعا کرده بود که شاکی این پرونده، علی‌رغم این که مدعی وجود یک فایل صوتی برای اثبات جرم شده بود، دیگر به‌ منظور پی‌گیری شکایت، به دستگاه قضایی مراجعه نکرده است.
+81
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  غیر از این میشد جای شک داشت
  3
  80
  یکشنبه ۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momiji - توکیو، ژاپن

  قاضی نه غازی !!! دخترک بیچاره دیگه در این دنیا نیست ، پس رشوه های پرداختی توسط متهمین رو عشق است!!! ظلم پایدار نخواهد ماند.
  1
  40
  یکشنبه ۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.