رسوایی برای سردار آزمون ; دختر روس : آزمون پدر بچه من است

 رکنا:سردار آزمون با دردسر بسیار بزرگی روبرو شده که احتمالا پای او را به دادگاه خواهد کشید.

رکنا : سردار آزمون که تا پایان ژوئن 2022 با زنیت قرارداد دارد، می خواهد هر چه سریع تر این تیم را به مقصد تیمی در لیگ های مطرح اروپا ترک کند اما یک سایت روسی که امروز اتهاماتی را به سردار آزمون این لژیونر وارد کرده، مدعی است این تصمیم، صرفا بنا به دلایل فوتبالی برای سردار آزمون نیست.صبح امروز یک سایت روس، اتهامی را درباره سردار آزمون مطرح کرد که تمام رسانه های ورزشی ایران را در شوک فرو برد. برخی رسانه ها ترجیح دادند فقط تصویری از تیتر مطلب ولادیسلاو زیماگولوف، نویسنده گزارش عجیب سایت اسپورت اکسپرس روسیه، را منتشر کنند و از بیان جزئیات خبر درباره سردار آزمون بپرهیزند.

هنوز مشخص نیست این گزارش چه میزان صحت داشته باشد. حتی ممکن است ماجرا به یک اخاذی مربوط شود. در نگاه اول این گونه به نظر می رسد دختری در کازان قصد دارد از سردار آزمون مبلغی معادل 750 هزار یورو به بهانه نفقه، دریافت کند. رسانه طرفداری هیچ یک از ادعاهای مطرح شده در گزارش اسپورت اکسپرس روسیه را تایید نمی کند، اما از آنجایی که نمی توان در عصر ارتباطات جلوی گردش آزاد اخبار را گرفت، گزارش منتشر شده در این سایت روس، بدون یک واژه اضافه منتشر می شود؛ فقط در این گزارش، یک موضوع بی ربط درباره شوخی سردار و همبازی اش، آرتم زیوبا، نقل شده بود که رسانه طرفداری از انتشار آن خودداری کرده است.

امیدواریم آنچه این سایت روس، از زبان یک وکیل علیه سردار آزمون مطرح کرده، صرفا اتهاماتی کذب و به قصد باج خواهی باشد و لژیونر سرشناس فوتبال ایران، از این پرونده به سلامت بیرون بیاید. در آستانه بازی های حساس باشگاهی و ملی، این گزارش می تواند برای سردار حاشیه ساز شود، اما تصور می کنیم آزمون در این سال ها به حدی با تجربه شده که می تواند مانع تبدیل این حواشی به بحران شود.

بازنشر این مطلب که در سایت روسی منتشر شده، به منزله تایید این گزارش نیست و فقط برگردان فارسی مطلب ولادیسلاو زیماگولوف برای جلوگیری از شایعه سازی های بیشتر منتشر می شود.

یکی از دلایل اصلی که سردار آزمون می خواهد از روسیه برود، فاصله گرفتن از ماجرای رسوایی مربوط به حضانت فرزند است. طبق گزارش این سایت روسی، دختری به نام آلیا در شهر کازان در ماه می (اردیبهشت) دختری به دنیا آورد که مدعی است پدر این بچه سردار آزمون است اما مهاجم تیم ملی ایران چنین چیزی را نمی پذیرد. مادر بچه دادخواستی را علیه سردار آزمون تنظیم کرده تا بتواند از او نفقه بگیرد. سردار آزمون با وجود فرستادن ماهانه 12 هزار روبل (این مبلغ که خرج زندگی یک ماه یک بچه است) برای مادر بچه، مسئولیت فرزند متولد شده را نمی پذیرد. آلیا با استخدام وکلا در تلاش است تا سردار آزمون با پذیرفتن مسئولیت بچه، بتواند یک نفقه قابل توجه که معادل 25% دستمزد این مهاجم ایرانی است را دریافت کند. سردار آزمون در زنیت سالیانه 3 میلیون یورو دریافت می کند و آلیا می خواهد 750 هزار یورو از آزمون بگیرد.

هویت این دختر مخفی است و فقط مشخص است او در کازان زندگی می کند و در ماه می، یک دختر به دنیا آورده است. به خاطر جلوگیری از توجهات و نفرت پراکنی ها، این دختر که نامش آلیاست تصمیم گرفته اطلاعات خصوصی اش را مخفی کند. فقط آندری دیمیترف، وکیل او حاضر است به صورت عمومی درباره پرونده آزمون صحبت کند:

آلیا نمی خواهد هویتش فاش شود و توجهات را جلب کند. او اکنون یک بچه پنج ماهه دارد و با نگهداری از او، وقتی برای جلب توجه ندارد. شاید پس از دادگاه، او هویتش را فاش کند. موکل من در کازان زندگی می کند. از سال 2019، آن ها در رابطه بوده اند و مکاتباتی موجود است که این مسئله را تایید می کند.

 یکی از منابع نزدیک به سردار آزمون نیز این مسئله را تایید کرده است:

او شریک عاطفی داشت و درباره اش نگران بود. احتمالا او رنج عشق را تحمل می کرد.

این احتمال وجود دارد که سردار آزمون قبل از انتقالش به زنیت در ژانویه 2019، با این دختر ملاقات کرد و رابطه آن ها تا بهار 2021 ادامه داشت. این زوج معمولا از طریق اینستاگرام و واتس اپ با یکدیگر در ارتباط بودند.  
چرا سردار آزمون رابطه اش را مخفی نگه می داشت؟
سردار آزمون وقتی در کازان بود، رابطه ای داشت که معمولا آن را مخفی می کرد. این مهاجم ایرانی هیچ گاه به صورت عمومی همراه با دختران دیده نشده بود و با زنانی غیر از اعضای خانواده اش در شبکه های اجتماعی عکسی منتشر نمی کرد. این مسئله به خاطر شرایط کشور ایران است که در آن رابطه خارج از ازدواج، غیرقانونی و خلاف شرع تلقی می شود. آزمون احتمالا محبوب ترین ورزشکار ایران است و به همین خاطر او باید با رعایت این قوانین وجهه عمومی خود را حفظ کند. این یعنی بروز چنین ماجرایی ممکن است یک دردسر بزرگ برای سردار آزمون و ضربه بزرگی به وجهه اش باشد.
مدیر برنامه سردار آزمون: شایعه است
سردار آزمون هم در این ماجرا اظهار نظری نداشته تا به شایعات دامن نزند. مهدی حق تعالی، مدیر برنامه ستاره زنیت فقط این مسائل را شایعه خوانده است. دیمیتریف، وکیل دختر روس در این خصوص گفته:

یک ایجنت گفته که همه این حرف ها شایعه است. پاسخ من به او این است: شایعه وقتی است که مکالماتی از سوی یک طرف تایید نشده باشد اما این قضیه در دادگاه جریان دارد. این چه شایعه ای است؟ این مسئله شایعه نیست.
 مادر بچه می خواهد رکورد دریافت نفقه را بشکند
جلسه مربوط به این موضوع و پذیرفتن مسئولیت بچه در دادگاه پریمورسکی سن پترزبورگ در تاریخ 8 دسامبر 2021 (حدود یک هفته دیگر) برگزار خواهد شد؛ روزی که زنیت در لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف چلسی برود و بعید است سردار آزمون در جلسه دادگاه حاضر شود. در سایت دادگاه، هیچ اطلاعاتی از شاکی و خوانده موجود نیست بلکه فقط تاریخ ثبت و رسیدگی به دعوی موجود است. طبق گفته وکیل دیمیتریف، موکلش ممکن است در اولین جلسه از دادگاه هویتش را فاش کند. او همچنین گفته ترجیح آلیا این است همه چیز پیش از رفتن به دادگاه به صورت مسالمت آمیز حل و فصل شود. دیمیتریف در مصاحبه با SE گفته :

ما دوست داریم هر لحظه که ممکن شد به یک توافق مسالمت آمیز برسیم و هدف ما این است. عجله ای برای رفتن به دادگاه نداریم. امیدواریم سردار آزمون حضانت را به رسمیت بشناسد و اولین خواسته ما این است؛ سپس او باید به اندازه کافی هزینه های بزرگ شدن بچه را تامین کند و خواسته بعدی ما این است.

     آیا سردار آزمون 12 هزار روبل به آلیا نفقه داده و مدرکی از این بابت دارید؟
    پول نه از طرف شخص او بلکه از طرف اطرافیانش منتقل شده است. این حقیقت دارد و ما مدارک مان را در دادگاه ارائه می کنیم. اگر می گویند شایعه، پس چرا اول پول منتقل کرده اید؟ هیچ کس بدون دلیل پول نمی دهد. دختر آلیا در می 2021 به دنیا آمد و حتی سردار آزمون نام او را پیشنهاد کرده بود اما آلیا تصمیم گرفت نام دیگری روی او بگذارد.
    آیا مدارک شما بر پایه مکاتبات انجام گرفته است؟
    بله، مکاتباتی گسترده در اختیار داریم و پیام های زیادی از طریق پیامک و شبکه های اجتماعی موجود است که این مکاتبات را در دادگاه ارائه می کنیم.
    اگر سردار آزمون در جلسه دادگاه هفته آینده حضور نیابد، چه عواقبی گریبان گیر او می شود؟
    احتمالا او به خاطر بازی با چلسی به دادگاه نخواهد آمد. در این صورت ما با وکلای او ارتباط می گیریم. نیامدن او مسئله مهمی نیست. غیبت او بر روند کار تاثیری نمی گذارد و فقط کافی است نماینده اش حاضر باشد. امیدواریم بتوانیم توافق کنیم و هنوز فرصت باقی است؛ اگر او و وکلایش در دادگاه حاضر نشوند، قاضی به تنهایی می تواند مدارک ما را بررسی کند.
    درست است که آلیا درخواست 750 هزار یورو از سردار آزمون را دارد؟
    بله، طبق قانون این مبلغ به او تعلق می گیرد؛ 25 درصد از درآمد پدر.
    یعنی با احتساب درآمد سالانه 3 میلیون یورویی، ماهانه 62 هزار یورو باید به آلیا برسد؟
    من هیچ مدرکی مبنی بر دستمزد خالص او ندارم اما طبق صحبت های انجام شده ظاهرا همین طور است و این احتمالا بیشترین نفقه تاریخ روسیه خواهد بود.
    اگر سردار آزمون از روسیه برود، موضوع چطور بررسی می شود؟
    دادگاه شروع شده و ما می توانیم پرونده را تکمیل کنیم، حتی اگر او روسیه را ترک کند.
+70
رأی دهید
-16

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  Mome - لوند، سوئد

  چه رسوائی، بچه داره ،خرجش را میده، من که خیلی سردار را دوستش دارم
  27
  111
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران

  با دی ان ای میشه به راحتی مشخص کرد و دادگاه هم بدون نتبجه آزمایش دی ان ای رای نمی دهد وقتی یکی از والدین منکر باشند.البته روس‌ها گرسنه هستند و دنبال پول هنگفت، سردار آزمون هم نقطه ضعف‌هایی داره که این دختره دست بزاره روش. این نوع مسائل شاید ضربه به بازیکن باشد که شاید از طرف تیم روسی برنامه ریزی شده باشد که چون نمی خواهد آزمون را از دست بدهد.
  127
  169
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  yasharkhan - کرج، ایران

  این حرفها همیشه پشت سر افراد مشهور هست. حالا درست یا دروغ بودنش بعدا معلوم میشود. به هر حال شهرت دردسرهای خودش را دارد.
  103
  80
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  samisan - توکیو، ژاپن

  اگر در ایران بود الان به اتهام تجاوز حکم اعدام صادر میشد و تمام چون نه صیغه و نه عقدی کرده
  120
  55
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  روسها استاد این کارها هستند و میخوان با ترس و‌تهدید پول به جیب بزنند و متاسفانه بدترین اشتباه اینه که بخاطر عابرو و این حرفا مثلا خارج دادگاه به توافق برسند و یه مبلغ درشتی بگیرن و مثلا ساکت بشوند و اینگونه تله ها عموما توسط وکلا گذاشته میشه و همینکه قبول کنند و پول برسه قطعا این یعنی تایید موضوع و قطعا در دادگاه هم دست اونا جلو هستش. اگر سردار کاری نکرده نباید بترسه و بخصوص گوش به اطرافیانش بخصوص همونایی که الان دایه بهتر از مادر شدن نده چون احتمالا این تله توسط همونا هدایت میشه چون حتما پشت‌ پرده خوسته هایی داشتند بخصوص ترکمنهایی که کنارش بودند. به نظرم سردار حتی اگر کاری کرده بازم نباید بترسه و باید طرفی که ادعا داره ثابت کنه بچه مال اینه و درخواست دی ان ای بکنه و مراقب باشه آزمایشگاههای روسی رو قبول نکنه و آلمان بهترین گزینه هستش .حتی در بدترین حالت حتی اگر بچه او بود بازم نباید بترسه‌و این یک‌موضوع شخصی هستش و در دادگاه بخاطر عدم تمکین مالی مادر درخواست حضانت بچه اش رو خودش به عهده بگیره . به نظر من این تله ای هستش که چند وقتی هستش برای تیم ملی راه انداختن اولش با طارمی و حالا
  24
  52
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  سردار نباید بترسه و نباید حرفی برنه چون هر چیزی بگه رسانه ها قطعا ازش یه چیزی درمیارن و بیشتر موضوع هم میخوره. باید با خونسردی حتی اگر رابطه ای داشته فقط بگه در دادگاه همه چیز روشن میشه و این بهترین جواب هستش . امیدوارم تصمیمات هیجانی نگیره بخصوص وکلا برای توافق پولی ازش نگیرند که اول مشکلاته
  18
  37
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  samisan - توکیو، ژاپن

  اقا بازیکنهای مشهور چیه این ورزشکاران ایرانی نه همشون ولی ۹۰درصدشون همشون میان خارج یا دنبال زن هستن برن کاری کنن یا دنبال مشروب تو همین ژاپن والیبالیست ها و ورزشکاران فوتبالی و غیره میان اینجا همشون دنبال زن هستن یا مشروب کجای کارین یک افتضاح بازی در میارن نگو و نپرس دیدم که نوشتم فقط ابرو ریزی ورزشکارهای دیگر کشورها اینطوری نیستن چرا
  62
  24
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  رسوائی!؟ برای چی رسوائی!؟ حالا اگر یک اخوند چهار تا مزخرف عربی را بنام عقد نامه اسلامی می خواند حلال میشد!!؟
  18
  67
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Dermis - لندن، انگلستان

  چه مزخرفاتی؟ رسوایی؟؟ بر فرض همکه ثابت بشه با این زن رابطه ای داشته و بچه دار شده این میشه رسوایی؟؟ پس هر مردی با زنی رابطه داشته باشه و بعد جدا بشند این رسوایی هست؟؟ مگه خفتش کرده بوده و هفت تیر رو سرش گذاشته بوده تا باهاش بخوابه ؟بعد هم چرا آزمایش ساده DNA بچه انجام‌ نشده تا معلوم بشه پدرش کیه و بعد طبق قوانین روسیه رسیدگی بشه؟ بجای این خاله زنک بازیها و اراجیف تاریخ مصرف گذشته! پای طمع و‌پول در میونه.
  15
  51
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  samisan - توکیو، ژاپن
  خوب من هم همین را گفتم دیگه اگر در ایران بود و اگر عقد یا صیغه نکرده بود و چهار تا حرف عربی مزخرف بی سر ته اخوند براش نخوانده بود کارش تمام بود وقتی من راضی و طرف هم راضی این وسط اخوند ناراضی باشه کار طرف در حکومت اخوندی تمام هست
  36
  24
  یکشنبه ۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - مازندران، ایران
  کار طبیعی میشه رسوایی؟!!. انسان رو فک کنم بی استعداد ترین بخش کائنات ساخته.
  32
  25
  یکشنبه ۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  این هائی که منفی داده اند هنوز مغزشان از زمان وحوش عربستان در 1400 سال قبل رشد نیافته است و فکر میکنند برای نزدیکی حتما یک اخوند یا خاخام و یا کشیش باید اراجیف سر هم بدهد
  3
  9
  یکشنبه ۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.