کشف حجاب مهناز افشار کامل شد

تصویری از مهناز افشار در کنار دوستش در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌دهد وی کلاه گذاشتن و لچک سر کردن را رها کرده و کاملا کشف حجاب کرد.
 
به گزارش اسپوتنیک، مهناز افشار بازیگر شناخته شده سینما، تلویزیون و تئاتر ایران که در فضای مجازی نیز فعال و نسبتا پرحاشیه است و موفقیت‌ها و فعالیت‌های اجتماعی‌اش در سال‌های اخیر او را به یکی از سلبریتی‌های جنجالی در ایران تبدیل کرده است.
 
این بانوی بازیگر پس از مهاجرت از ایران حواشی زیادی داشته اس و.یکی از حواشی پی در پی از این بازیگر مهاجرت و سیر تکامل کشف حجاب او بود، چراکه او حجاب خود را کامل نشان نداده بود و بیشتر اوقات کلاه بر روی موهایش قرار می‌داد و ادعا می‌کرد قرار است به ایران بازگردد به همین دلیل حجابش را تا حد امکان حفظ می‌کرد. اما به تازگی عکس جدیدی از وی در فضای مجازی منتشر شد که او راه بدون هیچ حجابی نشان می‌دهد.
 
کاربران در شبکه‌های اجتماعی نسبت به وایرال شدن این تصویر از کشف حجاب جدید مهناز افشار واکنش‌های مختلفی نشان می‌دهند. عده‌ای از کاربران معتقدند هر زن شناخته شده‌ای که از ایران مهاجرت کند قطعا از همان اول کشف حجاب می‌‌کند فقط شاید به عموم و در فضای مجازی آن را به نمایش نگذارد و همچنین زندگی و نوع پوشش شخصی خودش است و حجاب سر نداشتن برای کسی که مدت طولانی است از ایران رفته چیز عجیبی نیست.جمعی دیگر از کاربران نیز به این موضوع اشاره می‌کنند که شاید درگیر کارهای اقامتش بود و به این دلیل حجابش را کامل نشان نمی‌داد چون بلاتکلیف بود احتمالا الان ماندگار شده است. برخی نیز با کنایه و تمسخر به این اتفاق واکنش نشان می‌دهند. گروهی از کاربران متعجب هستند از اینکه برخی از مردم خود را درگیر چنین حاشیه‌هایی در فضای مجازی می‌کنند و از زندگی خود غافل می‌شوند.
+39
رأی دهید
-93

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  mina minavand - هانور، آلمان

  ای بابا،این از ایران رفته اما هنوزم باید توضیح بده که چرا حجاب داره یا نه. کاش یاد میگرفتیم مردم رو راحت بذاریم و سرمون به کارهای خودمون سرگرم باشه.
  20
  225
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  انشا 3 تا نقطه (...) مبارکات و میمون و تمام دغدغه ها و مشکلات مردم ایران هم حل خواهند شد
  3
  51
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  عین واقعیت همین است که در این گذارش اشاره به ان کرده 99 در صد از این خانمهای هنرپیشه و روزنامه نگار و معروف که به خارج از کشور می ایند تا ان زمان که اقامتشان را میگیرند و می دانن در خارج از ایران دیگر ماندنی هستند و به ایران تحت حاکمیت اخوند جماعت بر نمیگردن اول روسیشان را دور میاندازن و بعدا" دیگر لباسهایشان که کل بدنشان را با این لباسها پوشاندن . برای مثال خانم کار و خانم علینژاد از این نوع خانمها بودن !
  48
  30
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل

  حالا از این دو خانم کدومشون مهناز و کدام شهنازه؟
  11
  34
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  واقعا خیلی نگران این موضوع مهم بودم. اما الان خیالم راحت شد. مسئله مرگ بیشتر از ٥٠٠ هزار نفر از هموطنان هم به خاطر دیر زدن واکسن از مسائل پیش پا افتاده است
  2
  24
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  چقدر تحریک کننده. کمر اسلام و انقلاب و رهبر شکست
  2
  30
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Belgo - بروکسل، بلژیک

  هر کسى سرش تو زندگى خودش باشه لطفا
  2
  29
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Dermis - لندن، انگلستان
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. به قول گفتنی،تا بترکه چشم حسود و هر چه امل! ایرانیها به زور و با کراهت اسلام آوردند و در اولین فرصت میخواهند آزاد و‌مثل انسان متمدن و امروزی زندگی کنند و در مورد خانمها هم این به خودشون ربط داره چکار کنند.خوشبختانه مثل مهاجرین عقب مانده های اسلامی واقعی نیستند که وقتی در اروپا آزاد هم باشند لچک سر کنند و به پیروی از عقاید اعراب ۱۵۰۰ سال قبل ادامه بدند! (البته کاری به شخصیت و ماجراهای حاشیه ای ایشون ندارم و فقط در مورد کشف حجابش نظر میدم).
  3
  11
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  من و تو باهم - لندن، انگلستان
  [::پنجاه و هفت - ریو، برزیل::]. اگر از چشم بصیرت نگاه کنی هر دو مهناز هستند و هر دو شهناز.....
  1
  15
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Liberte - ارومیه، ایران
  هر خانمی هم بخواد کشف حجاب کنه، با این حساسیت های بی مورد مدیا، بی خیالش میشه شاید.
  2
  9
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  کورش کبیر1111 - شیراز، ایران
  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. تو هنوز متاسفانه معنی ازادی رو نفهمیدی ازادی اجتماعی میگه تا جاییکه به دیگران اسیب نرسه دوست داری حجاب داشته باش یا نداشته باش نه تو نه هیچ کس دیگم حق دخالت نداره
  1
  3
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  [::mina minavand - هانور، آلمان::]. مشکل مردم حجاب این ملیجک نیست در واقع عددی نیست که مردم بخواند بهش گیر بدند. مشکل مردم دو رویی این هست که هم از توبره میخوره هم از آخور.
  3
  9
  یکشنبه ۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.