یکی از سرنشینان پرواز آمریکن ایرلاینز بینی مهماندار را شکست

دویچه وله :در پی حمله یکی از سرنشینان پرواز آمریکن ایرلاینز به مهماندار، هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد. آمریکن ایرلانیز این مرد را برای همیشه از پرواز با این شرکت منع کرد. پلیس فدرال آمریکا در حال تحقیق درباره این حادثه است.

پل هارتشورن از "اتحادیه خدمه حرفه‌ای پرواز" به شبکه تلویزیونی سی بی اس آمریکا گفته است که پرواز ۹۷۶ خطوط هوایی آمریکن ایرلاینز که قرار بود عصر چهارشنبه ۲۷ اکتبر از نیویورک به سانتا آنا در کالیفرنیا پرواز کند، مجبور به یک فرود اضطراری در دنور شد، زیرا یکی از مسافران مرد به مهماندار هواپیما حمله کرد و بینی او را شکسته است.

"اتحادیه خدمه حرفه‌ای پرواز" نماینده بیش از ۲۶ هزار مهماندار خطوط هوایی آمریکا است. شبکه تلویزیونی CNN نیز به نقل از یک منبع آگاه گفته است که این حمله بدون هیچ علت یا اقدام تحریک‌آمیزی از سوی مهاندار صورت گرفته است.

داگ پارکر، رئیس آمریکن ایرلاینز با انتشار پیامی ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی گفت: «این یکی از بدترین رفتارهای توهین آمیز است که تا به حال دیده‌ایم.» به گفته او این مهاجم نه تنها برای همیشه از پرواز با این شرکت هواپیمایی منع شده بلکه آمریکن ایرلاینز تمام تلاش خود را می‌کند تا اطمینان حاصل کند که او تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

پلیس این مرد را پس از فرود در دنور دستگیر کرد و اکنون اف بی آی در حال تحقیق درباره این پرونده است. اداره هوانوردی فدرال نیز اعلام کرده که در این باره تحقیق خواهد کرد.
+8
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.