یک زن جوان فرانسوی برنده لاتاری ۲۲۰ میلیون یورویی فرانسه شد

دویچه وله :تاکنون این میزان پول در لاتاری جمع نشده بود: ۲۲۰ میلیون یورو. یک زن جوان فرانسوی از جزایر پلینزی که برای اولین بار لاتاری بازی می‌کرد، این پول را از آن خود کرد. ولی با این پول می‌خواهد چکار کند؟ او ایده‌هایی دارد.

یک زن فرانسوی با بردن ۲۲۰ میلیون یورو رکورد لاتاری فرانسه را شکسته است

با اولین برگ لاتاری که خریده بود، زن جوان فرانسوی مولتی میلیونر شد. شرکت لاتاری فرانسوی "لا فرانسه د ژو" اعلام کرد یک شهروند فرانسه از جزایر فرانسوی پلی‌نزی در اقیانوس آرام دو هفته پیش رکورد برندگان لاتاری را شکسته است. از زمان تأسیس این شرکت لاتاری در سال ۲۰۰۴ بدین سو، این زن فرانسوی با بردن ۲۲۰ میلیون یورو رکورد شکسته است.

این زن می‌گوید که همیشه شاهد بازی پدربزرگش در لاتاری بوده است و مطمئن بوده که او یک روزی برنده خواهد شد: «من به پدربزرگم گفتم، اگر من روزی بازی کنم، حتما شانس خواهم داشت.»

این پول در تائیتی به او تحویل داده شده است. این زن جوان می‌گوید: «دوست دارم با خانواده‌ام به سراسر دنیا سفر کنم و برف ببینم که تا به حال ندیده‌ام.»

علاوه بر این می‌خواهد خانه دومی در تمام قاره‌های جهان داشته باشد، اما قصد دارد پولش را هم سرمایه‌گذاری کند و هم به امور خیریه ببخشد. غیر از این، پول تغییر چندان دیگری در زندگی او نخواهد داد. او که نمی‌خواهد نامش فاش شود می‌گوید: «من زندگی ساده‌ام را ادامه خواهم داد و مانند همیشه پابرهنه راه خواهم رفت.
+20
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.