بستن جاده ورودی به پاسارگاد و تخت‌جمشید با نزدیک شدن هفتم آبان سالگرد کوروش

با نزدیک شدن هفتم آبان سالگرد کوروش بزرگ ، جمهوری اسلامی در وحشت از رفتن مردم به پاسارگاد و تجمع و احتمال اعتراضات ، از روز چهارشنبه ۵ آبان جاده ورودی به پاسارگاد و تخت جمشید را با نیوجرسی (گارد ریل بتنی) مسدود کرد.
+70
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن
  از عجایب هست که وجود یک مقبره باستانی تاریخی ، هر سال در یک چنین روزی ( هفت آبان ) باعث وحشت و عکس العمل مسخره و دیوانه وار رژیم مستبد و جنایتکار و فاسد اسلامی میشه. کوروش شاه شاهان ، همواره روح بزرگت شاد.
  52
  71
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۵
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران
  بخاطر کوروش پدر ایران و این ....خوری خامنه ای و سپاه به سهم خودم تا 7 آبان کارمو می کنم. تا بگم که شما علوی عمریها برا امثال من بیش از .....معده نیستین.حالا تن لشتونو حرکت بدین و از این ببعد مردم رو می تونین جمع کنین. ....
  36
  35
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۱
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  حالا دیدید؟ چقدر در اینجا گفتیم.فریب وطن دوستی‌ و ایران ایران گفتن شیخک و امت ریش را نخورید.و همراه با آنها زوزه نکشید. دست از سر رجب و علی‌ آف بر دارید. دلیل از این بهتر؟ کجا این ها ایران دوست است؟ از کسی‌ که ۲۵۰۰ سال پیش مرده ترس دارند.از نماد ملی‌ ما.از افتخار ما.کسی‌ که ۲۵۰۰ سال پیش، قبل از کانت. همانیست ها. در روی سنگ نوشت. در سرزمین من.هر کسی‌ به زبان خود. به خدای خود.به سنت خود زندگی‌.اصلا کتیبه سنگی تخت جمشید را درک کرده؟ ۴۰ ملیت مختلف. هدیه در دست با لباس زیبا صف کشیده.تا به درگاه کوروش.نه کسی‌ مجبور کرد.نه کسی‌ به زنجیر کشید. کتیبه‌ها همزمان را در یونان و ایتالیا را نگاه.۴۰ ملیت مختلف در زنجیر .حلقه به گوش به عنوان برده در جلوی قیصر روم و یونان آن زمان.خارجی‌‌ها این پیام کورش را گرفته.و بر سبک آن زندگی‌. و ما همراه با امت ریش و ملی‌ مذهبی ساکن کانادا وطن وطن می‌‌کنم.و فحش به رجب،ترک. مغول .تا تار می‌‌دهیم. شیخک دشمن ما است. کسی‌ که برای نجات ایران با شیخک به بستر می‌‌رود. نتیجه می‌‌شود. امت ریش. تجربه سال ۵۷ کم بود؟ اگر وطن دوست.پس ترس آنها از یک مرده ۲۵۰۰ ساله چیست؟
  11
  23
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۱
  ۴۲
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  در عظمت شاه شاهان ، کورش کبیر همین بس که بعد از ۲۵۰۰ سال جمهوری اسلامی از مقبره خالیش هم مثل سگ می‌ترسه! . 🤣🤣🤣 اقتدار حکومت اسلامی رو داشته باش!
  3
  34
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.