فاز جدید استخدام بچه‌های مسئولان: استخدام دیپلم به عنوان کارشناس

یاشار سلطانی، روزنامه نگار:
سعید عین اللهی مدیر تامین نیروی انسانی صداوسیما بصورت محرمانه درخواست کرده که دخترش هانیه متولد ۷۹ با مدرک دیپلم بعنوان کارشناس پیراپزشکی استخدام خرید خدمتی شود.

‏برخی از پرسنل صداوسیما با سوابق حتی ۲۰ سال و مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا بعنوان شرکتی و نیروی خدماتی و با حداقل حقوق و مزایا قرارداد می‌بندند.

در این ۴۲ سال تنها دولت ها تغییر می‌کنند ولی در روندها همان شیوه پیشینیان اجرا می‌شود چون تا به امروز برایشان کارکرد داشته است.

اکنون در کمال ناباوری شاهد جایگزینی بچه‌های مسئولان و گاها نوچه و کیف‌کش‌ها بصورت آرام و چراغ خاموش در گرفتن پست‌های سازمانی هستیم.

کیف کش ها کنایه به حداد عادل پدرزن خواجه مجتبی خامنه ای است که کیف رئیس دفتر شهبانو فرح پهلوی را حمل میکرد.
+79
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momiji - توکیو، ژاپن
  وقتی مملکت دست یک مشت بیسواد و گَری گوریه و تحصیلات رئیس مثلاً جمهورش شش کلاس سواده ، چه ایرادی داره که یه آقازاده دیپلم ردی با ژن برتر هم با سمت کارشناس استخدام بشه!؟ نیمی از ورودیهای دانشگاههای مملکت اونهم در رشته های پزشکی و مهندسی افراد سهمیه ای و پارتی دارند ، یعنی یک مشت بیسواد در آینده وارد شغلهای حساس مملکت میشن و تو خود بخوان حدیث از این مملکت بیچاره!
  21
  36
  ‌سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۷
  hassan1326 - تهران، ایران
  در نظام قبلی ،اکثر بچه های مسیولان پس از کسب مدارک بالا در خارج از کشور با سواد کافی جهت کار بمملکت مراجعه و در پست های مناسب مشغول بخدمت میشدند ، ولی در نظام اسلامی اکثر بچه های مسیولان رده بالا بیسواد و بیعرضه بوده و با رانتخواری بزندگی انگلی خودشان چه در داخل و چه در خارج از کشور ادامه میدهند. من دکتر های طب زیادی از خانواده مسیولان نظام اسلامی را دیدم که واقعا بیسواد هستند
  29
  30
  ‌سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.