ادعاهای پیامبر خودخوانده جاماییکایی و قریب الوقوع بودن آخرالزمان

در تازه ترین اتفاقات عجیب و غریب در گوشه و کنار جهان، مردی که مدعی شده بود پیامبر است و قدرت های خدادادی برای درمان دارد به جرم قربانی کردن انسان ها دستگیر شد. مردان و زنان در کلیسایی در توتینگ، جنوب لندن، برای درمان شدن توسط یک پیامبر خودخوانده دست و پا می شکنند و از او می خواهند که ارواح خبیثه را از بدن آن ها بیرون بکشد. با کمترین تماس این پیامبر خود خوانده، افراد بیهوش می شوند. این دنیای عجیب و غریبی بود که یک ویدیو توییتری در مورد «عالیجناب دکتر کوین او اسمیت» در سال ۲۰۱۸ فاش می کرد. اما این مردان و زنان بریتانیایی باید در ایمان خود تجدید نظر کنند بعد از این که آن کشیش که خود را پیامبر می خواند به خاطر مراسم ترسناک قربانی کردن انسان که در آن دو نفر کشته شده و سه نفر با جراحات هولناکی مواجه شده و برخی نیز دیگر صدمات کمتری برداشته اند، توسط پلیس بازداشت شد.
 
یک موعظه گر چاق همراه با ۴۱ پیرو خود توسط پلیس دستگیر شده اند پس از آنکه در ابتدای یک مراسم خونین در جاماییکا، گلوی دو تن از طرفداران او بریده شده است. یک نفر دیگر از این پیروان نیز پس از آتش گشودن به سمت پلیس، مورد هدف گلوله قرار گرفته و کشته شد. بدین ترتیب با دخالت پلیس از کشتارهای بیشتر در این مراسم جلوگیری شد در حالی که مردان عریان و حیوانات دیگری در صف قربانی شدن با چاقوقهای خاص قرار داشتند. در میان حاضران این کشتارها نیز ۱۴ کودک به چشم می خوردند. پلیس از ادعاهای خداگونه اسمیت بیم داشته و باور داشت که وی بزودی دستور یک کشتار بزرگ را صادر خواهد کرد. این پیامبر خودخوانده مراسم خود را در کلیسایش در منطقه روستایی پارادایز هایتز در خلیج مونتگو برگزار کرده بود.همه حاضران لباس های سفید پوشیده و تلفن های همراهشان را پس از قرار دادن در داخل فویل آلومینیومی، در خانه جا بگذارند و بدین ترتیب خود را برای سفر «کشتی نوح وار» او برای رسیدن به سعادت آماده کنند. اسمیت ۳۹ ساله که اهل جاماییکا است در صفحه فیسبوک خود نوشته است: «این یک قربانی کردن کاتولیک رومی است و هیچ بازمانده ای نخواهد داشت». پلیس بر این باور است که از یک کشتار بزرگ جلوگیری شده است، تنها به این دلیل که زنی پس از امتناع از فرامین این کشیش مورد حمله قرار گرفته شده و مجروح شده بود و در ادامه این موضوع به اطلاع پلیس رسیده بود. این مراسم در راستای کمپین ضد واکسن کرونای اسمیت برگزار شده بود. وی واکسیناسیون کرونا را «آلودگی خونی از راه جادوگری» دانسته و مدعی شده بود که تزریق واکسن کرونا باعث باعث دیدن رویاهای جنسی شیطانی می شود.
 
با شروع مراسم کشتار روز یکشنبه گذشته، اسمیت در پیامی فیسبوکی نوشت :«کشتی نوح اکنون پر شده است! با لباس های سفید به زودی به راه می افتد». در پیام دیگری که حدود ساعت ۸ شب منتشر شده نیز آمده است: «من عالیجناب دکتر کوین او اسمیت دی مین، اسقف بزرگ و آخرین نبی هستم… شیر فاتح قبیله شاه شاهان یهودی و خدای خدایان عیسی مسیح، تنها خدای زنده». وی پیشگویی کرده که به زودی آخرالزمان رخ می دهد: «۹۹۹ هواپیمای که شماره ۶ را روی خود دارند از بهشت من در سراسر جاماییکا و جهان در ۲ دسامبر ۲۰۲۱ سقوط خواهند کرد». در حالی تحقیق از این پیامبر خودخوانده ادامه دارد که گفته می شود بسیاری از شخصیت های برجسته جاماییکا مانند افسران پلیس، مقامات دولتی، کارمندان ادارات مالیات و معلمان نیز به کلیسای وی مشهور به کلیسای سنت جیمز پیوسته اند. اولین قربانی این مراسم یک زن کارمند ۳۹ ساله به نام تانکا گاردنر بوده که گلوی او بریده شده است.
 
در ادامه مردی دیگر نیز عریان شده و برای بیرون کشیدن خون ناخالص از بدنش، به همین شکل کشته شده است. خود اسمیت و یک پلیس زن که از پیروان وی بوده، نظارت بر این مراسم را بر عهده داشته اند. پیش از حضور در این مراسم، بیش از ۵۰ نفر باید دو روز روزه می گرفتند و بعد از هشدار اسمیت مبنی بر اینکه سیلی عظیم در راه است، همه آن ها برای سوار شدن به کشتی نجات، به کلیسای او رفتند. پس از هجوم پلیس، در سرداب آن به سبک کشتی نوح، حیوانات خانگی و غذا یافت. اسمیت که در رشته روانشناسی تحصیل کرده، از پیروان خود هفته ای ۷,۰۰۰ پوند به شکل هدیه دریافت کرده و با این پول ها توانسته بود یک عمارت بزرگ، یک خودرو BMW X6 جدید و مقادیر زیادی جواهرات و لباس های گرانقیمت خریداری کند. عمارت ۵۰۰,۰۰۰ پوندی او با استخر شنای اختصاصی در یک منطقه اعیانی در سنت جیمز قرار دارد.
 
همچنین تصویری از اسمیت در فیسبوک منتشر شده که پورتیا سیمپسون-میلر نخست وزیر سابق جاماییکا را در حال بوسه زدن روی گونه او نشان می دهد. این موعظه گر دیوانه در پست های اینستاگرامی اخیر خود با واکسیناسیون کرونا مخالفت کرده و نوشته بود:«واکسیناسیون اجباری تجاوز است». همچنین اسمیت از پسربچه ها در مراسمات خود استفاده کرده و به یکی از آن ها دستور می داد که همیشه همراهش بوده و با چتر او را از نور آفتاب در امان نگه دارد، حتی زمانی که در داخل استخر بود. در جریان عملیات پلیس، اسمیت، ۱۰ مرد و ۳۱ زن دستگیر شدند اما ساعاتی پس از دستگیری او، طرفداران دیوانه اش یک سایت جمع آوری کمک ترتیب داده و به سرعت ۲۲,۰۰۰ پوند برای به خدمت گرفتن وکیل مدافع جمع آوری کردند.
+10
رأی دهید
-28

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  ایرانی دبش - تهران، ایران

  این باید میگفت من خود خدا هستم خیال همه رو راحت میکرد
  2
  29
  یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  varied - ریزه، ترکیه

  هرچه آخوند پیامبر امام هست ««مید این انگلیس»» میباشد
  2
  30
  یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  چه دین خوبی، همه پیروان احمقش رو میکشه که بقیه دنیا راحت زندگی کنند.
  3
  23
  یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  این شخص کذاب و دروغگو هست چون در قرآن در سوره مبارکه آل عمران آیات 106 و 107 خداوند میگوید: [در آن] روزى که چهره ‏هایى سپید و چهره ‏هایى سیاه گردد اما سیاهرویان [به آنان گویند] آیا بعد از ایمانتان کفر ورزیدید پس به سزاى آنکه کفر مى ‏ورزیدید [این] عذاب را بچشید. و اما سپیدرویان همواره در رحمت‏ خداوند جاویدانند.
  11
  4
  یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Chokam - ری، ایران
  اینا توی قدیما بهترین تمدن امریکاییان رو داشتن چون ازتک بودن وخیلی هم طلا داشتن،اما اسپانیاییها امدن هر چه طلا بود از اینا غارت کردن و همچنین مسیحیشون کردن،قبل از اینکه انگلیسیها وارد ویرجینیای فقیر و بی طلا بشن وامریکای کنونی رو بسازن. حالا برعکس شده وضع اینا فقیره ،ویرجینیا شده امریکای کنونی و ثروتمندترین
  0
  2
  یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. خود خداوند چه رنگی بوده؟!
  1
  1
  دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.