واکنش سعید جلیلی به سیلی خوردن استاندار آذربایجان شرقی

سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:
 
زین‌العابدین خرم رضوی با سابقه مجاهدت در دفاع مقدس و شش ماه مقاومت ستودنی و هوشمندانه در اسارت تکفیری‌ها در سوریه، با کف نفس اشترگونه امروز در پیشگاه خدا و مردم عزیزتر شد.
+14
رأی دهید
-120

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  خدا کنه تو هم با نوش جان کردن اینگونه حرکات عزیزتر از اونی که هستی بشی!
  10
  214
  یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  grizzly - برلین، آلمان

  اشتر معمولاً وقتی دهنش کف میکنه که مریض باشه!! حالا چرا کف کردن باعث میشه که در پیشگاه خدا و مردم عزیزتر بشه اینو باید از شتربان پرسید
  5
  95
  یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران

  این دولت هم که با خالی بندی مبارزه با فساد آمده فکر کرده میتونه ملت را با این حرفهای صد من یک غاز خر کنه همین فردی که مثلا استاندار شده زنش همونی بود که توی حسابش ۶۷  هزار میلیارد تومان پول بود به اسم ناهید حسین پور هیکل آباد. بابا این سیستم فاسد فاسد از  دم درست بشو نیست ملت کلی از فساد تو اینستاگرام اطلاع میدن چیزی که خود رئیسی و مثلا اژه ای گفتن که ما رسیدگی میکنیم و کامنت ها را میخونیم اصلا و ابدا اگه بخونن تازه خیلی ها را تو بلک لیست هم میگذارن کامنت هاشون دیده نشه اینها هر چی میگن چاخان و دروغ مبارزه با فساد و .. دروغی بیش نیست گرانی و تورم روز به روز بیشتر و فساد و رانت و ضد و بند بخور بخور هم همینطور .کلا این سیستم فاسد عاسق فساد چون اگر فساد نباشه پس چطور بخور بخور بتونن بکنند. یکی از مراکز فساد وزارت کار که هر وزیر با وعده مبارزه با فساد رای اعتماد الکی از مجلس میگیره بعد که سر کار آمد تازه با فاسدین هم کاسه و هم پیاله میشه ده بخور بخور بخور.
  15
  75
  یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران

  گفته شده به تمام وزارتخانه ها بخصوص وزارت کار که خبری اخباری در خصوص فساد بخصوص رانت بخور بخور دزدی فساد اخلاقی و ....‌اطلاع رسانی شد ماست مالی کنید پیگیری نکنید توی اینستاگرام هم اصلا نمیخواد دقت بگذارید بخونید اگر هم توی اینستا دیدید کسی سیرش هی اطلاع میده تو بلک لیست ببرید تا کامنت هاش قابل رویت نباشه.بله این نحوه مبارزه با فساد با شو مضحک و مسخره از دم شر و ور و دری وری .
  16
  57
  یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  varied - ریزه، ترکیه

  ..خانواده طویله رهبری با تمام اقوام و انصارش امیدوارم جملگی بدرک واصل شوند
  5
  76
  یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  نووووووووش جونش. دست مزدش را گرفت . شرمنده کم بود ولی بزودی جبران میشه. تو احمق هم بدون این فقط یه سیلی نبود و یه سیلی به این احمق نبود. انقلاب 57 هم با پرت کردن گوجه از طرف شما نمک نشناسها بود پس بچرخ تا بچرخم.
  3
  39
  یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.