حمله فضایی‌ها به زمین؛ پخش «هجوم» با‌ بازی گلشیفته فراهانی آغاز شد

 گلشیفته فراهانیصدای آمریکا :سرانجام پخش سریال داستانی تخیلی «هجوم» از جمعه ۲۲ اکتبر در شبکه اینترنتی «اپل تی وی پلاس» آغاز شد.

این مجموعه ده قسمتی، یکی از آثار مهم این شبکه اینترنتی محسوب می‌شود که با بودجه‌ای حدود ۲۰۰ میلیون دلار تولید شده است و بازیگران سرشناسی در آن‌ حضور دارند.

سم نیل، شمیر اندرسون، فیراس ناصر، شیولی کاتسونا، و همچنین گلشیفته فراهانی، بازیگر مشهور ایرانی، از جمله بازیگران نقش‌های اصلی هستند.

سیمون کینبرگ و دیوید ول، خالق این سریال هیجان‌انگیر هستند که اشغال کره زمین توسط موجودات فضایی را از دیدگاه مردم قاره‌های مختلف جهان به تصویر می‌کشد.

صحنه‌های هجوم در شهرهای نیویورک، منچستر، و کشورهای مراکش و ژاپن فیلمبرداری شده است.گلشیفته فراهانی در این سریال نقش انیشا ملک، یکی از شخصیت‌های کلیدی داستان را بازی می‌کند.

او در جریان گفت‌وگوی مفصلی با روزنامه نیویورک تایمز درباره تجربه بازی در این سریال سخن گفت. به گفته گلشیفته فراهانی، او هیچ ایده‌ای درباره موضوع، داستان، و موجودات فضایی نداشت و تهیه‌کنندگان جزئیات کامل را با او در میان نگذاشتند.

او گفت به یاد می‌آورد که وقتی شنید انیشا ملک یک موجود فضایی را با چاقو یا چیزی شبیه آن می‌کشد، بسیار متعجب شد.

به نوشته نیویورک تایمز، این بازیگر ایرانی علاوه بر تجربه بازی در فیلم‌های حادثه‌ای، با هنرنمایی در آثار نامتعارف و مستقل، از کارنامه حرفه‌ای درخشانی برخوردار است و به عنوان یک چهره بین‌‌المللی بیش از ۱۲ میلیون طرفدار در صفحه ایستاگرم خود دارد.

این نخستین بازی گلشیفته فراهانی در یک سریال تلویزیونی است و تجربه تازه‌ای برای او‌ محسوب می‌شود.

به گفته این بازیگر جوان، او یکی از «دایناسورهای وفادار» به فیلم و سینما بود، و پیشنهاد بازی در سریال‌ها را جدی نمی‌گرفت چون می‌خواست سینما را زنده نگاه دارد.

گلشیفته فراهانی بازی در هجوم را با شک و تردید پذیرفت و به عقیده سیمون کینبرگ، هنرنمایی درخشانی داشت.

او به نیویورک تایمز می‌گوید: «این سریال درباره تهاجم بیگانگان به زمین است، اما در اصل درباره ظرافت، آسیب‌پذیری، و انسانیت شخصیت‌ها است. و این چیزهایی است که گلشیفته فراهانی می‌داند چطور بازی کند، و مهم نیست که کجا بازی می‌کند.»
گلشیفته فراهانیگلشیفته فراهانی در اسپانیا با نیویورک تایمز گفت‌وگو کرد. او تعطیلاتش را همراه با پدر و مادر خود که برای دیدارش از ایران سفر کرده بودند، گذراند.

این‌ بازیگر ایرانی پس از پایان تعطیلات، دو پروژه مهم‌ سینمایی خواهد داشت. او در فیلمی به کارگردانی آرناد دسپلچین با ماریان کوتیارد همبازی می‌شود، و سپس در فیلم حادثه‌ای «خارج کردن» بار دیگر کنار کریس همسورث قرار می‌گیرد.
+45
رأی دهید
-5

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.