دستگیری مرد جوان مدعی قتل سریالی ۲۶ زن در تهران

رکنا: مرد جوان پس از دستگیری در فلکه دوم صادقیه به قتل سریالی 26 زن تهرانی اعتراف کرد.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، چندی قبل ماموران گشت پلیس در میدان دوم صادقیه تهران در حال گشت زنی بودند که به رفتارهای مرد جوانی مشکوک شدند و مرد جوان در عملیات پلیسی دستگیر شد و ادعای عجیبی را پیش روی ماموران قرار داد.

مرد جوان پس از دستگیری ادعا کرد که 26 زن و دختر جوان را پس از اقدام شیطانی به قتل رسانده است و همین اعترافات کافی بود تا مرد جوان برای تحقیقات بیشتر به دادسرای امور جنایی تهران منتقل و پیش روی بازپرس وهابی در شعبه دوم دادسرای امورجنایی تهران قرار گرفت.

مرد جوان به بازپرس پرونده گفت: من و 2 تن از دوستانم با هم در خیابان های تهران پرسه می زدیم و زنان و دخترانی که در کنار خیابان منتظر تاکسی بودند را سوار بر خودرو می کردیم و با تهدید آنها را به بیابان های اطراف تهران برده و پس از اقدام شیطانی ، دوستانم دستور قتل می دادند و من آنها را به قتل رساندم و جسدشان را آتش زدم.

بدین ترتیب بازپرس وهابی دستور داد تا متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گیرد و این در حالی بود که متهم در پلیس آگاهی تهران ادعای بیگناهی کرد و عنوان داشت که دست به قتل نزده است.

باردیگر مرد جوان پیش روی بازپرس پرونده قرار گرفت و ادعا کرد که 26 زن و دختر را به قتل رسانده و در پلیس آگاهی تهران به او گفته بودند که به دروغ بگوید بی گناه است.

کارآگاهان پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات بیشتر به محل هایی که مرد جوان اعتراف به قتل و آتش زدن جسد کرده بود رفته اما هیچ سرنخی به دست نیامد و در ادامه کارآگاهان با دستور بازپرس پرونده به سراغ پرونده های فقدانی رفتند و جالب اینکه یک مورد نیز به دست نیامد و از دوستان خیالی مرد جوان هیچ ردی نبود.
افشاگری دیوانگی مرد تهرانی در پرونده عجیب
بازپرس وهابی در این مرحله دستور داد تا مرد جوان برای بررسی سلامت روحی و روانی در اختیار کارشناسان پزشکی قانونی قرار گیرد که کارشناسان پزشکی قانونی در بررسی مرد جوان عنوان داشتند این مرد اختلاف روانی دارد .

کارشناسان پزشکی قانونی عنوان کردند که اظهارات عجیب مرد جوان از عوارض بیماری است که در این بیماری روحی و روانی افراد یا هذیان می گویند یا برای مطرح شدن اقدام به داستانسرایی و بزرگ نمایی می کنند.

بنا بر این گزارش، بازپرس وهابی با توجه به نظریه پزشکی قانونی و در حالیکه مرد جوان آدرس خانه شان را نیز فراموش کرده و هیچ مدرکی مبنی بر صحت حرفهای وی نداشت دستور آزادی متهم و پرونده را مختومه اعلام کرد.
+16
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  شیرین مغز است
  1
  3
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.