فال روز پنجشنبه ۲۱ اکتبر - ۲۹ مهر

فروردین
 
امروز صبح احساس خستگی و سردرگمی می کنید، و حس عملی تان کار نمی کند. بهتر است که از گرفتن تصمیمات مهم امروز اجتناب کنید. و کارهای روزانه خودتان را انجام دهید و بیشتر استراحت کنید.
دل و دینم شد و دلبر به ملامت برخاست***گفت با ما منشین کز تو سلامت برخاست
که شنیدی که در این بزم دمی خوش بنشست***که نه در آخر صحبت به ندامت برخاست
تعبیر:از در آشتی درآی، وگرنه ایام جوانیت خراب می شود. کاری نکن که در زمان پیری افسوس جوانی را بخوری. در همه حال به خدا پناه ببر. مواظب باش در راهی که قدم گذاشته ای به خطا نروی. به هشدار پیران گوش کن. فریب ظواهر را نخور و فقط بنده ی خداوند باش.

اردیبهشت
 
امروز صبح بیشتر از هر زمانی حساس هستید و ناراحت. امروز می خواهید که از گرفتن تصمیمات مهم نیز اجتناب کنید، زیرا که قابل اطمینان نیستند. از هر گونه دعوا و بحث های شدید نیز اجتناب کنید.
بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت
گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت
تعبیر:حوادث زیادی در آینده برایت اتفاق می افتد پس بیدار و هوشیار باش. برای رسیدن به خوشی آینده، روزگار امروزت را خراب نکن. از اینکه بعضی ها همه چیز دارند و تو نداری ناراحت نباش زیرا تو گوهری داری که بقیه از داشتن آن محرومند. دنیا سرابی بیش نیست حتی سبزه و گل و دشت چند صباحی می مانند. تکیه بر این عالم فانی نکن.

خرداد
 
امروز فعالیت های اجتماعی زیادی در برنامه ی شما قرار گرفته اند، اما این همه کار ممکن است آنقدر به وقت و انرژی شما نیاز داشته باشند که تصمیم بگیرید به یکباره خودتان را غیب کنید، آن هم به گونه ای که هیچکس نتواند پیدایتان کند. به جای این کار، که باعث ناراحتی دوستان و عزیزانتان هم خواهد شد به شما توصیه می کنیم که از ابتدای روز برنامه تان را مشخص کنید و برای خودتان محدودیت هایی قائل شوید، قرار نیست دعوت هر کسی که شما را به همراهی دعوت می کند را بپذیرید. این که از اول جواب رد بدهید خیلی بهتر از این است که بپذیرید اما بعدا زیر قولتان بزنید و آن شخص را در انتظار بگذارید.
روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست
ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست
تعبیر:دارید خودتان را خسته می کنید و کاری از پیش نمی برید. هر چه شما در فکر وصل یار هستید او در حال فرار است پس خودتان را آزار ندهید و پافشاری تان بی مورد است.قسمت اینطور بوده.فقط دست به دعا بردارید و متوسل به قرآن شوید و مرادتان را از حق تعالی بخواهید. انشاالله که خیر است.

تیر
 
امروز برای ملاقات با دوستان و سپری کردن زمان با کیفیت با شریک عاطفی تان خوب است. امروز بعد از ظهر مبلغ عمده ای پول از یکی از بستگان سالمند دریافت می کنید. به شما کاری پیشنهاد می شود که فرصت خوبی است اما نباید سریعا تصمیم بگیرید. با یک خانم بحثی خواهید داشت.
دوش آگهی ز یار سفرکرده داد باد***من نیز دل به باد دهم هر چه باد باد
کارم بدان رسید که همراز خود کنم***هر شام برق لامع و هر بامداد باد
تعبیر:چرا فکر می کنی کسی اندوه تو را نمی داند. خیال نکن که کسی ناله ها و آه های تو را درک نمی کند. از یاد خدا غافل نشو که تمام احوالات تو واقف است. گوهری را که تو در پی اش هستی حتی در عمق ترین دریاها که باشد به تو می دهد. از تو حرکت از خدا برکت.

مرداد
 
برنامه امروز تان به صورت غیر منتظره ای تغییر خواهد کرد. اما این تغییرات به نفع شماست. فرصتی دارید که شخص مهمی را ملاقات کنید که به شما در کسب و کارتان کمک بسزایی می کند. نباید تصمیمات ناگهانی بگیرید. حدس و گمان مالی برای شما مضر است.
ساقی بیا که یار ز رخ پرده برگرفت***کار چراغ خلوتیان باز درگرفت
آن شمع سرگرفته دگر چهره برفروخت***وین پیر سالخورده جوانی ز سر گرفت
تعبیر:دارید خودتان را خسته می کنید و کاری از پیش نمی برید. هر چه شما در فکر وصل یار هستید او در حال فرار است پس خودتان را آزار ندهید و پافشاری تان بی مورد است.قسمت اینطور بوده.فقط دست به دعا بردارید و متوسل به قرآن شوید و مرادتان را از حق تعالی بخواهید. انشاالله که خیر است.

شهریور
 
حس خلاقیت شما امروز زنده شده است و میل عجیبی به انجام فعالیت های هنری و شروع پروژه های جدید در خود احساس می کنید، اما متأسفانه شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و نمی توانید مسئولیت های سنگینی که به عهده تان گذاشته شده اند را کنار بگذارید تا به دنبال خواسته های شخصیتان بروید. با این وجود، ذهن شما آنقدر درگیر این ایده های خلاقانه تان شده است که نمی توانید روی انجام کارهایی که به عهده دارید تمرکز کنید و کارهایتان خیلی بیشتر از حالت عادی طول می کشند. شاید بهتر باشد ایده هایتان را یک جا یادداشت کنید تا هم ذهنتان کمی آرام بگیرد و هم بتوانید بعدا سر حوصله دوباره به آنها رجوع کنید.
دل می‌رود ز دستم صاحب دلان خدا را***دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا
کشتی شکستگانیم ای باد شرطه برخیز***باشد که بازبینیم دیدار آشنا را
تعبیر:از خواب غفلت بیدار شو. دوباره شروع کن و ناامید نباش. دلت را با یاد خدا جلا بده تا شیطان از تو دور شود. کاری را می خواهی انجام بدهی که نتیجه ی بسیار خوبی دارد. لطف دیگران شامل حالت می شود و ابرهای تیره را از آسمان دلت کنار می زند.

مهر
 
امروز اینطور به نظر می رسد که خانه و خانواده تان دارند وقت زیادی از شما می گیرند و این اجازه را به شما نمی دهند تا بتوانید با فراغ بال به فعالیت های اجتماعی خود رسیدگی کنید و در جمعی که خیلی دلتان می خواهند در آن حاضر باشید شرکت کنید. نگران نباشید، زیرا به احتمال زیاد در آخرین لجظه و درست زمانی که امیدتان را از دست داده اید اتفاقی غیرمنتظره زمینه ی حضور شما در جایی که دلتان می خواهد را فراهم خواهد کرد. سعی کنید کارها و وظایف خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید تا بتوانید از بعدازظهرتان همان طوری که خودتان دلتان می خواهد لذت ببرید. امروز بهتر است مواظب باشید وسایلتان را در وسایل نقلیه عمومی جا نگذارید.
روضه خلد برین خلوت درویشان است***مایه محتشمی خدمت درویشان است
گنج عزلت که طلسمات عجایب دارد***فتح آن در نظر رحمت درویشان است
تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

آبان
 
امروز ممکن است به خاطر نداشتن پول کافی در انجام کارهایی که از مدت ها قبل برای انجامشان برنامه ریزی کرده بودید به مشکل بربخورید. زیاد به خودتان سخت نگیرید و سعی کنید فعلا خودتان را با کارهای کم هزینه تر سرگرم نگه دارید. به احتمال زیاد اول ماه و با گرفتن حقوقتان خواهید توانست با کمی تأخیر به برنامه هایی که داشته اید برسید. امروز یک دوست صمیمی و یا عشقتان برخورد سردی با شما دارد که برایتان قابل درک نیست. زیاد به خودتان و او سخت نگیرید، نه شما کاری کرده اید که باعث ناراحتی او شده باشد و نه او قصد ناراحت کردن شما را دارد. همه ی ما گاهی کم حوصله و درونگرا می شویم!
صحن بستان ذوق بخش و صحبت یاران خوش است***وقت گل خوش باد کز وی وقت میخواران خوش است
از صبا هر دم مشام جان ما خوش می‌شود***آری آری طیب انفاس هواداران خوش است
تعبیر: توکل به خدا کن. در کاری که انجام می دهی بدی وجود ندارد و عاقبت بسیار خوبی دارد. قبول کن چیزی را از دست نمی دهی. غصه نخور. شاد باش که به مقام و پول یکجا دست پیدا می کنی. از پند دیگران ناراحت نشو. عمرت هم طولانی است.

آذر
 
گرچه دیگران از ایده های شما قدردانی نمی کنند اما اجازه ندهید این موضوع بر روی شما اثر بگذارد. امروز نباید هیچ گونه قراردادی را امضا نکنید. در زندگی عاطفی تان به همه چیز دست پیدا می کنید و به دیگران اجازه دخالت نمی دهید.
مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت***خرابم می‌کند هر دم فریب چشم جادویت
پس از چندین شکیبایی شبی یا رب توان دیدن***که شمع دیده افروزیم در محراب ابرویت
تعبیر:دل خویش را به سراب و چیزهای زودگذر خوش نکن. عشق تو را جوان نگه می دارد از آینده نترس چون مثل آب روشن و پاک است. غصه نخور به وصال یار خواهی رسید. به زیارت می روید و به زودی غرق در نعمت می شوید.

دی
 
امروز حتی اگر هیچ کاری برای انجام دادن نداشته باشید هم بهتر است تا جای ممکن از ماندن در خانه و بیکاری خودداری کنید، زیرا اگر بخواهید در خانه بمانید خیلی زودتر از آنچه خودتان فکرش را بکنید احساس خواهید کرد که در و دیوار خانه دارند به سوی شما هجوم می آورند و هر لحظه ممکن است خفه شوید! در این شرایط ممکن است جتی بدون هیچ دلیل خاصی با بقیه ی اهل خانه جر و بحث و دعوا راه بیندازید. پس به جای اینکه خودتان را در خانه زندانی کنید یک برنامه ی خوب برای خودتان بچینید و از وقت آزادتان بیشترین بهره ی ممکن را ببرید. شاید حتی بتوانید به سینما بروید و فیلمی که خیلی تعریفش را شنیده اید تماشا کنید.
صبا اگر گذری افتدت به کشور دوست***بیار نفحه‌ای از گیسوی معنبر دوست
به جان او که به شکرانه جان برافشانم***اگر به سوی من آری پیامی از بر دوست
تعبیر:از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آن لذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان.

بهمن
 
امروز احساسات شما آنقدر متغیر هستند که باعث وحشت شما شده اند و دارید در سکوت به جزر و مد احساسی خود نگاه می کنید. خوشبختانه خیلی زودتر از آن چه انتظارش را دارید تکلیفتان با خودتان معلوم خواهد شد. اما در این فاصله باید راهی پیدا کنید تا بی آن که مجبور باشید هر بار که کسی با حرف هایش شما را ناراحت می کند سر خانه اول بازگردید به استرس و ناراحتی خود غلبه کنید. لزومی ندارد به خاطر حرف ها و کارهای دیگران، آن هم در حالی که هیچ منظور خاصی پشت آنها نهفته نیست خودتان را ناراحت کنید. بدون واکنشی از جانب خودتان آنها هیچ تاثیری نمی توانند روی شما داشته باشند، پس کنترل اوضاع را در دست بگیرید.
دل و دینم شد و دلبر به ملامت برخاست***گفت با ما منشین کز تو سلامت برخاست
که شنیدی که در این بزم دمی خوش بنشست***که نه در آخر صحبت به ندامت برخاست
تعبیر: برای آینده ی خود چه کاری انجام داده ای. وقت گذشته، عمرت هم تلف شده بدوناینکه برای فردایت فکری کرده باشی. این حاصل غرور خودت می باشد. غرورت را کنار بگذار تا دوباره متولد شده و بتوانی آینده را بسازی. توبه کن تا عمر از دست رفته دوباره بازگردد و قلب تاریکت روشن گردد.

اسفند
 
امروز صبح ممکن است مشکلات جزئی داشته باشید. سعی کنید آرام باشید. با ملایمت صحبت کردن به شما کمک زیادی می کند و از دعوا جلوگیری می کند. در بخش های مالی به خوبی عمل نخواهید کرد، اما دلایلی برای خوشبین بودن دارید. در زمان درست پول خودش بر سر راه تان می آید.
ای فروغ ماه حسن از روی رخشان شما***آب روی خوبی از چاه زنخدان شما
عزم دیدار تو دارد جان بر لب آمده***بازگردد یا برآید چیست فرمان شما
تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله..
+14
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.