دیدار عادل فردوسی پور با مادر غزاله برای رهایی آرمان عبدالعالی از طناب دار

رکنا: عادل فردوسی پور برای گرفتن رضایت در پرونده آرمان و غزاله با مادر او دیدار کرد و خواستار بخشش پسر جوان شد.

به گزارش رکنا، در حالیکه ساعت‌های زیادی به زمان اجرای حکم قصاص آرمان پسر جوانی که در سال ۹۲ غزاله دختر مورد علاقه اش را به قتل رسانده است نمانده، تلاش‌ها برای جلب رضایت از مادر غزاله ادامه دارد.

در آخرین اقدام شب گذشته با همکاری دادسرای امور جنایی تهران عادل فردوسی پور مجری محبوب ورزشی در دادسرا با خانواده غزاله دیدار و برای گرفتن رضایت پا درمیانی کرد.

در این دیدار فردوسی پور با مادر غزاله صحبت و از او خواست از قصاص آرمان گذشت کرده و زندگی را به این جوان ببخشد. او در این دیدار چندین دقیقه با مادر غزاله صحبت کرد و درخواست خود را مطرح و ابراز امیدواری کرد قبل از اجرای حکم و قصاص آرمان، این جوان بخشیده شود.
پدر آرمان عبدالعالی در مورد آخرین تلاش‌ها برای نجات آرمان گفت: فردا صبح قرار است حکم اجرا شود و آرمان پای چوبه دار برود. امیدواریم در زمان اجرای حکم در محوطه زندان بتوانیم با خانواده غزاله صحبت کنیم و رضایت آن‌ها را بگیریم. فردا پای چوبه دار آخرین فرصت ما برای گرفتن رضایت است.

گفتنی است آرمان عبدالعالی تاکنون یک بار پای چوبه دار رفته است که توانسته مهلت بگیرد و شب گذشته هم برای اجرای حکم به قرنطینه زندان رجایی شهر منتقل شده است.
+109
رأی دهید
-28

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  انا بیطرف - فسا، ایران

  امیدوارم تا الان رضایت داده باشند. میدونم کار خیلی سختیه اما با کشتن اون یه خونواده دیگه داغدار میشند. جوان بوده و اشتباه کرده و مطمئنا از ترس بارها مرده وزنده شده. روح زیبای غزاله خانم شاد باشه و ...........
  37
  100
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  تورو سنه نه پسرجان! تو مگه خدایی که تعیین میکنی کسی که زندگی یکی رو به عمد گرفته بخشیده بشه.
  141
  28
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  نسل بی سواد - اسلو، نروژ

  تنم میلرزه وقتی صورت این دوتا بچه معصوم رو میبینم. دختر معصوم معلوم نشد چه اتفاقی برای جنازه اش افتاده و حالا پسر بچه که از روی نادانی و بچه گی و تعلیم و تربیت غلط مملکت دچار خشونت......شده میخوان بفرستن زیر خاک. هر وقت این سایت رو باز میکنم و اینو میبینم تمام وجودم به لرزه در میاد. دعا کنیم خداوند منان کمکی بکنه یا یک معجزه‌ای بشه و پدر و مادر دختر پسر بچه رو ببخشن. عادل فردوسی عزیز خدا پشت و پناهت بتونی عفو بگیری.
  24
  92
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  #آرمان عبدالعالی تاکنون یک بار پای چوبه دار رفته است که توانسته مهلت بگیرد# یعنی کی بهش مهلت داده، والدین مقتول، قاضی، جلاد؟ اصلا مهلت واسه چی؟
  112
  31
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Democ.IR - تهران، ایران

  #نه_به_مجازات_مرگ #نه_به_اعدام / قوانین مربوط به قصاس نفس، چشم در برابر چشم و قس علی هذا جایی در قوانین کیفری نوین ندارد و یک جامعه سالم و مدرن بر پایه آن، پایدار نمی شود.
  29
  59
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Democ.IR - تهران، ایران

  فوتبالی نبودم و نیستم. اما آقای عادل فردوسی پور با این عمل زیبا و انساندوستانه، در خاطرم جا گرفت و امیدوارم تلاش های ایشان برای پایمال نشدن اخلاق و کرامت انسانی و جلوگیری از یک جنایت قرون وسطی ای، به ثمر بنشیند؛ و نه حتی این مورد، بلکه ایشان از این پس در زمینه اخلاق مدنی الگویی‌باشند برای تمام فصول. چهره های ایرانی و فارسی زبان می بایست پرچمدار جامعه مدنی مدرن گردند.
  26
  56
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  dannni - سوئد، سوئد

  پدر عشق بسوزد چکارهای میکنی ای عشق یک فرشته تاز و دوست داشتنی به زیر خاک میفرستی و ان دیگری روی طناب دار دعا میکنم ۴ردا این موقع پسره در کنار خانواده اش باشد و خانواده مقتول بخشش کنن
  13
  44
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  کیانپور - ونکوور، کانادا

  این انصاف است؟ دختر به این خوبی و زیبایی رو به زیر خروارها خاک سیاه فرستاده و حال انتظار بخشش داره؟ مادری که امیدها از آن دختر داشت و با سختی دختر خود را بزرگ کرده بود تا عصای دستش باشد و روزی او را در لباس عروس ببیند حال باید عکس زیبای او را تماشا کند و اشک حسرت بریزد. واقعا خانواده آرمان باید از خود خجالت بکشند.
  24
  64
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  ماهی جان - لندن ، انگلستان

  چطوری میشه یک نوجوان اینقدر بی رحم باشه بکزارید شه خردش کنه بزار تو ساک بد بندازه تو اشغالی این آزاد شه یکی دیگه رو هم میکشه اعدامش نکنید بزارید تو حبس ابد بمانه
  3
  35
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  نسل بی سواد - اسلو، نروژ

  ونکوور، کانادا . دوست عزیز. آیا دوران ۱۶ سالگی خودتونو یادتون میاد؟ اصلا آدم وقتی تو ایران بزرگ بشه عقل داره ؟ منطق داره؟ عاشق بشه کنترل داره؟ اونهم اگر محلات پایین شهر باشه؟. من حق و حقوق والدین دختر رو نفی نمیکنم واقعا فاجعه هست براشون. ولی چی حل شد و به کجا رسیدیم یا اینهمه اعدام بعد از ۵۰ سال؟ با اعدام اون آیا دردشون واقعا تسکین داده میشه؟. با زندان ۲۰ سال یا ۲۵ سال کافی هست برای مجازات ولی مرگ اون غیر قابل قبوله . مگه دولت جون این بچه رو بهش داده که حق گرفتنش رو داشته باشه؟. گرفتن جان کار و وظیفه ما نیست در دنیا و حق اینکار رو نداریم . ولی تنبیه کافی برای فرد خلافکار رو دولت‌ها حق دارن . خودشون خشونت و جنایت رو ترویج دادن که بعد از جنایت ناشی از مشکلات اجتماعی بیان اعداممون کنن؟. اون سیستمی رو که خشونت و اعتیاد و خلاف و رو رواج میده و باعث اختلالات عصبی و روانی کودکان و نوجوانان شده رو باید اعدام کرد.
  7
  28
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  ana-hita - آتلانتا، ایالات متحده امریکا
  یعنی توبه کرده بودم که بیام اینجابنویسم ولی نمیذارن دست خودشون نیست.حتما باید یه چی بگن.مثلا به این امیر باید چی گفت؟حرف هم بزنی فوری استدلال نخنما شده ای میگن که اگه خواهرت بود دخترت بود اونوقت چی؟اینهمه منفی میخوری هنوز نمیتونی بفهمی چرا؟میخوان دکت کنن.هرکی بود تاحالا فهمیده بود.بله جون کسی برنمیگرده ولی فکر کن دوتا سیب دستته یکیش میفته میره زیر زمین.اون یک سیب دیگه رو هم خودت میندازی زمین؟زندان رو گذاشتن برای همین موقعها.رضایت دادن پدرمادرهم برای همین موقع گذاشتن.البته قضاوت خیلی سخته ولی چاره چیه؟
  8
  19
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  اصحاب کهف - کلن، آلمان
  نه به قانون عصرحجری قصاص...قانونی که بسیار محل اشکال و بی عدالتیست.تنها به چشم دربرابر چشم گفتنش نگاه نکنید فقط همینش " ظاهرا " عادلانست باقیش همش نابرابری و اشتباه مسلمه ..شک دارید؟ اسید ریختن روش ،اونم اسید بریزه !!کجای این دوتا عمل رو میشه برابر و عادلانه انجام داد که "حق"ضایع نشه؟ پدری بچه ش رو کشته،ولی دمه!! چکارش کنن ؟ببخشن؟ی قاتل ک بچهش،فرزندش رو سلاخی کرده راست راست بچرخه اونوقت یه جوون که وسط‌دعوا یه غریبه رو هل داده و اون افتاده مرده،باید بمیره؟!..و و و....قضاوت با شما
  8
  12
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  grizzly - برلین، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. من اگر اونجا بودم حتماً بعد اعدام یک لیوان از خون آرمان رو میگرفتم و با ساندیس قاطی میکردم تا تو بتونی به راحتی سر بکشی
  7
  7
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  [::نسل بی سواد - اسلو، نروژ::]. چی بگم؟ از طرفی دلم برای خانواده آن دختر بی پناه می سوزد. از طرفی شما هم درست می فرمایید.
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  فقط یه دختر گشته برا چی باید اعدام بشه ؟ . تا همیجا که زندانی بوده کافیه . اون خانواده هم می تونستن دوباره بچه دار بشن یا بچه ای رو به سرپرستی قبول کنن . حالا اگر بازم بچشون به قتل می رسید همین روند رو می تونستن ادامه بدن . باید قدر قاتل ها رو دونست چه اسمش آرمان باشه چه هیتلر چه صدام .
  3
  1
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.