فال روز شنبه ۱۶ اکتبر - ۲۴ مهر

فروردین
 
زمان خوبی برای سفرهای تجاری نمی باشد. شانس شما برای به دست آوردن سود مالی کم است. زندگی عاطفی تان خیلی خوب پیش می رود اگر به نیازهای شریک عاطفی تان بیشتر توجه کنید.
مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت***خرابم می‌کند هر دم فریب چشم جادویت
پس از چندین شکیبایی شبی یا رب توان دیدن***که شمع دیده افروزیم در محراب ابرویت
تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

اردیبهشت
 
امروز شما زیاد سرحال و پرانرژی نیستید. این اواخر شما خیلی زیاد کار کرده اید و بدنتان به کمی استراحت و تجدید انرژی نیاز دارد. اگر برایتان امکان دارد امروز را در سکوت خانه ی خودتان بگذرانید و به خودتان کمی استراحت بدهید. سر خودتان را با یک فنجان چای داغ و یک کتاب خوب گرم کرده و به ذهنتان اجازه بدهید به دوردست ها پرواز کند. امروز شاید بدنتان خسته و بی انرژی باشد، اما ذهنتان کاملا قوی و پرانرژی است و با سرعتی بیش از همیشه کار می کند. این فرصت می تواند موقعیت بسیار خوبی را برای ایجاد برخی تغییرات خلاقانه در خانه و محل کارتان فراهم کند. حداقل می توانید امروز به راه هایی برای انجام این کار فکر کرده و بعدا آنها را عملی کنید.
ساقیا آمدن عید مبارک بادت***وان مواعید که کردی مرواد از یادت
در شگفتم که در این مدت ایام فراق***برگرفتی ز حریفان دل و دل می‌دادت
تعبیر: عیب جویی دیگران نکن. اول خودت را برطرف کن. تو چه خوب باشی و چه بد پای خودت نوشته می شود. این ح توست که هر طور بخواهی زندگی کنی و هدفی داشته باشی. حاجات تو یکی پس از دیگری برآورده شده و باز هم با نیاز به درگاه خدامی روی. تقوی را پیشه کن تا از پیشگاه حق رانده نشوی.

خرداد
 
نباید با مشکلاتی که نیاز به تحقیق دارند امروز برخورد کنید. احتمالا عصبی باشید و نتوانید برای دیگران قانع کننده باشید. از طرف دیگر هم روابط با شریک عاطفی تان امروز بسیار عالی پیش می رود.
تا سر زلف تو در دست نسیم افتادست***دل سودازده از غصه دو نیم افتادست
چشم جادوی تو خود عین سواد سحر است***لیکن این هست که این نسخه سقیم افتادست
تعبیر: در رویا و خیال پردازی ها غرق شده ای. آرزوهایت تمامی ندارد و دور و دراز است. وقت گران مایه ی خود را تلف می کنی. هیچکس آنقدر عمر نمی کند که به تمام آرزوهایش برسد. پس همین چند صباحی را که زنده هستی از زندگیت لذت ببر. آنچه از زندگی که باید قسمتت باشد حتما" به تو خواهد رسید.

تیر
 
امروز صبح که از خواب بیدار می شوید به خواب هایی که شب قبل دیده اید خوب فکر کنید و اگر احتمال دارد که فراموششان کنید به محض بیدار شد آنها را یک جا یادداشت کنید. این خواب هایی که دیده اید حتی اگر در نگاه اول به نظر بی معنی باشند پیام های مهمی برای شما دارند که اگر متوجه آنها نشوید هم در چند روز آینده به معنای آنها پی خواهید برد. شما در حال حاضر برای ایجاد تغییراتی بزرگ در زندگی خود آماده هستید و این رویاهایتان می توانند شما را به همان مسیری که باید برای ایجاد این تغییرات در پیش بگیرید راهنمایی کنند. در مورد خواب هایی که دیده اید با هیچکس حرفی نزنید، مگر اینکه طرف مقابلتان استاد تعبیر خواب باشد.
آن ترک پری چهره که دوش از بر ما رفت***آیا چه خطا دید که از راه خطا رفت
تا رفت مرا از نظر آن چشم جهان بین***کس واقف ما نیست که از دیده چه‌ها رفت
تعبیر:در همه حال شکر خدا را به جا آورید. در این کار رقیبی دارید که باید او را از میدان به در کنید تا به دلربای خودتان برسید. نماز صبح را بجا آورید و دست به دعا بردارید. فکرهای شیطانی را برای رسیدن به مقصود فراموش کنید.

مرداد
 
شرایط کیهانی موجود نشان دهنده ی آن است که به احتمال زیاد مباغ قابل توجهی به صورت کاملا غیرمنتظره به دستتان خواهد رسید. این موقعیت فوق العاده است اما هنوز وقت جشن گرفتن آن فرا نرسیده است. هرچند تمام نشانه ها حاکی از آن است که از طریقی، خواه افزایش حقوقتان باشد، خواه دریافت ارثیه ای که مدت ها در انتظارش بوده اید پول زیادی در اختیارتان قرار خواهد گرفت، اما احتمال اینکه کمی طول بکشد تا این پول به دستتان برسد زیاد خواهد بود. پس فعلا بر اساس همان بودجه بندی قبلی پیش بروید و خودتان را به دردسر نیندازید. بعدا هم برای جشن گرفتن به اندازه ی کافی فرصت خواهید داشت.
یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست
حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست
تعبیر: درد دل تو و فریادها و آه های جگر سوزت درمان ندارد. هر چند که تقوی پیشه کرده ای و دل و دین را یکجا پای وصل گذاشته ای. هر چه می کشی از آشنایان است حاضری حتی برای رسیدن به وصال یار جانت را هم فدا کنی. با گریه و زاری نیز مشکلت حل نمی شود.

شهریور
 
شما امروز از ذهنی قوی و پویا برخوردار هستید و با تحقیق و مطالع در مورد مسائل علمی و پیچیده می توانید از این قدرت فوق العاده به بهترین شکل ممکن بهره مند شوید. با انجام تحقیقات به صورت آنلاین و به ویژه جستجو در وبسایت دانشگاه های معتبر می توانید به اطلاعات مفید و سطح بالایی دست پیدا کنید که به کارتان خواهند آمد. امروز ممکن است یکی از دوستان و یا اعضای خانواده تان شما را به رفتن به یک سفر دسته جمعی دعوت کند. شاید این کار به نظرتان منطقی و حساب نشده باشد، اما شما در حال حاضر واقعا به چنین سفری نیاز دارید، پس بدون تعلل این پیشنهاد را بپذیرید و خیالتان راحت باشد که شرایط رفتن به آن خودبخود برایتان جور خواهد شد.
آن پیک نامور که رسید از دیار دوست***آورد حرز جان ز خط مشکبار دوست
خوش می‌دهد نشان جلال و جمال یار***خوش می‌کند حکایت عز و وقار دوست
تعبیر:زیاد عجله می کنی، هر چند که همه می دانند چه روزهای سختی را پشتسر می گذاری. همگان ظاهر را می بینند پس برای حفظ آبرو ظواهر را حفظ ک. بسیار بی تجربه ای اما ادعای با تجربه بودن می کنی. کاری نکن که انگشت نما شوی، تو جوهر خوبیبرای کار داری همین مسئله باعث م شود تو به مراد برسی و تن خسته ات التیام پیدا کند.

مهر
 
اگر شما علاقه ی خاصی به عکاسی و فیلم برداری داشته باشید امروز می تواند روز خوبی برای رسیدگی به این علاقه تان باشد. شما امروز فرصت غیر منتظره ای برای یادگیری برخی جزئیات بسیار مهم این هنر را در اختیار خواهید داشت. از کجا معلوم؟ شاید حتی تصمیم بگیرید که این کار را به طور جدی دنبال کرده و آن را به عنوان حرفه ی اصلی خود انتخاب کنید. اگر واقعا به این رشته ی هنری علاقه داشته باشید راهی برای اینکه آن را به بخشی از زندگیتان تبدیل کنید پیدا خواهید کرد. دوستی که برایتان از ارزش و اهمیت زیادی برخوردار است امروز با کاری که انجام می دهد شما را از خود دلسرد خواهد کرد. کمی دست نگه دارید و در قضاوت کردن در مورد او عجله نکنید.
مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت***خرابم می‌کند هر دم فریب چشم جادویت
پس از چندین شکیبایی شبی یا رب توان دیدن***که شمع دیده افروزیم در محراب ابرویت
تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با باطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

آبان
 
امروز روز بسیار خوبی برای همراه شدن با افرادی است که علایق مشترکی با شما دارند. شما با صحبت کردن با افرادی که تفکراتی شبیه به خودتان دارند و بحث در مورد مسائل جدی حس و حال بسیار خوبی را به دست خواهید آورد که شاید مدت ها از آخرین باری که آن را تجربه کرده اید می گذرد. شاید امروز به صورت کاملا ناگهانی به این فکر بیفتید که اطلاعات بیشتری را در مورد آبا و اجداد خود کسب کنید و یا حتی به فکر رسم شجره نامه ی خانوادگیتان بیفتید. این کار علاوه بر اینکه سرگرمی جالبی است اطلاعات زیادی را در مورد ریشه هایتان در اختیار شما قرار خواهد داد، اما نباید به محض خوردن به چند در بسته تسلیم شوید.
تویی که بر سر خوبان کشوری چون تاج***سزد اگر همه دلبران دهندت باج
دو چشم شوخ تو برهم زده خطا و حبش***به چین زلف تو ماچین و هند داده خراج
تعبیر:با هر کس طرح دوستی نریز که هر چه صدمه دیده ای از دوست بد بوده است. در عشق شکست خورده ای. اما همه چیز دوباره رو به راه می شود. عشق پاک و بی آلایشت را نصیب هر کسی نکن زیرا آنان ظاهر خوب و باطنی تیره دارند. در زمان احتیاج هم در هر خانه ای را نزن که حاجت تو در زور بازویت می باشد.

آذر
 
امروز صبح ممکن است مود خوبی نداشته باشید کمتر اجتماعی باشید به دلیل مشکلات سلامتی که دارید. باید با دوستان و شریک عاطفی تان بیشتر ارتباط برقرار کنید. امشب یکی از بستگان تان را ملاقات می کنید کسی که به شما کمک می کند تا مودتان بهبود یابد.
به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست
زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست
تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

دی
 
موانع زیادی بر سر راه تان قرار خواهد گرفت. احتمالا احساس کنید که انرژی تان به هدر رفته است. اطرافیان تان شما را درک می کنند و سعی خواهند کرد که به شما کمک کنند. روابط با شریک عاطفی تان خیلی خوب پیش خواهد رفت. با یکدیگر می توانید مشکلاتی که به تعویق انداخته اید را حل کنید.
چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت
به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت
تعبیر:چرا ناامید شده ای هزاران راه چاره وجود دارد. برای رسیدن به آرزویت تلاش کن. مبنای عشق را هوس نگذار چه بسا که شیطان راهبر تو باشد. اگر برای رسیدن به معشوق عاشق نباشی و با جمال ظاهر وصال طلبی جز دردسر عایدت نخواهد شد.

بهمن
 
امروز شما حس بسیار خوبی نسبت به خودتان دارید و دلیل آن را هم خوب می دانید. شما امروز ظاهری بهتر از چند ماه گذشته تان پیدا کرده اید و علاوه بر اینکه خودتان متوجه این موضوع هستید تأثیر آن را در رفتار اطرافیانتان نیز به خوبی می بینید. نگاه های اطرافیان و حتی غریبه ها، به شما تغییر کرده است و می توانید آثار تحسین و تأیید را در چهره ی آنها ببینید. شما توجه همه را به خودتان جلب می کنید و احساس خوبی که این وضعیت در شما به جود آورده باعث شده است که احساس و انرژی مثبتی را به اطرافیانتان نیز منتقل کنید. امروز شما خودتان را به عزیزانتان نزدیکتر از هر زمان دیگری احساس می کنید.
ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالیست***حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالیست
مردم دیده ز لطف رخ او در رخ او***عکس خود دید گمان برد که مشکین خالیست
تعبیر:غرور نداشته باش با اهل فن و نظر مشورت کن تا از خطاها به دور باشی. احساس خستگی می کنی و درونت غوغاست به ائمه متوسل شو تا به حقیقت برسی. تو را با دنیای فانی کاری نیست پس به باقیات برس و سینه ات را با یاد خدا پر کن تا به وصال یار برسی.

اسفند
 
یکی از دوستان تان قولش را حفظ نخواهد کرد و همین موضوع موجب عصبانیت شما خواهد شد. آرامش خود را حفظ کنید حتما توضیح منطقی وجود دارد. بیشتر انعطاف پذیر باشید و از بحث و دعوا نیز اجتناب کنید وگرنه منجر به خراب شدن روابط تان خواهد شد.
یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت
خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت
تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید..
+12
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.