انتقادات و اتهامات ایرج مصداقی به کانال سرانه و کانال کوچه

+25
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  آقای مصداقی،«جورج سوروس» بودجهُ بسیاری ازافراد اپوزیسیون یا کانالها را میدهد.کانال کوچه را که بدلیل صدای جیرجیرک مانندِ گوینده اش به جزیکی دوبار اصلأ نگاه نکردم!همان یکی دوبار هم کافی بودبفهمم اینکاره نیست!باز صدای این گویندهُ کانال سرانه خیلی خوب و درحد مجری گری رادیو و تلویزیون است.به صدای این شخص نمرهُ بیست میدهم!به صدای آن زن نمرهُ دو میدهم!دو هم از سرش زیاد است!
  41
  25
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۶
  ۳۷
  megaman - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  راست میگه این کانال سرانه بدتر از ان کوچه بی سواد هستند و بدون اطلاعات درست و کامل به تحلیل موضوعهای مهم میپردازند در حالی مردم بسیاری این کانالها دیدن میکنند و همین موضوع باعث سر درگمی از اطلاعات واقعی شده . علم هر دو کانال بیشتر از اطلاعات درست غلط اینترنت نیست با پرداز مغز کوچک افراد این دو کانال یک آش از اطلاعات درست میشه 1 کلاغ 40 کلاغ نام داره . در حالی سود مالی شونو از دیدن مردم نادان در یوتوب میبرند !. سو استفاده از اطلاعات نام داره به ماند که میتوانه سمت دار بودنشون به حکومت سر اطلاعات نادرست اثبات کرد !
  15
  39
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۵
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان
  مسافر تورقوزآباد باز گیر داد به خانومها!! شما که اینقدر به آقایان و صدای گوش نواز آنها علاقمند هستید چرا به رهبرت سیدعلی گدا نامه نمینویسی که اینقدر به همجنسگرایان گیر نده تا تو از صدای کلفت آنها خوشت بیاد
  9
  22
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۱
  ۴۴
  golden remix - استکهلم، سوئد
  ایرج مصداقی خیلی از زمان عقبه، امروزه روزدر سایه یوتوب هرکی که یک ۳ پایه وتلفن داشته باشه میتونه بهترین برنامه ها را درست کنه و به خودش بستگی داره که مخفی باشه یا جلوی دوربین باشه. در کشور های پیشرفته، روشنفکران و جوانان به رسانه های جریان اصلی عتماد ندارند و بیشتر این گونه کانال ها را ترجیح میدهند .
  7
  10
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۵
  ۳۷
  megaman - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  امیدوارم مردم ایران شعور پیدا کنند بدانند گوش دادن و شنیدن موضوعات این دوره زمانه مانند حق رای شده مهم هست مثل دیدن موضوعات در یوتوب از نظر بزرگ شدن کانال و هم از نظر مالی اعتبار داره . بی جهت به دیدن و شنیدن موضوعات پرداختن بدون نقد درست و اطلاعات باعث بزرگ شدن مافیا های جدید میشه مثل بزرگ شدن کانالهای یوتوب میتوانند بعدآ بر علیه خود مردم استفاده میشوند. یوتوب به تولید محتوا اعتبار مالی میده داورش مردم هستند که این اعتبار به کانال با دیدن و شنیدن میدهند
  1
  11
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵
  ۶۸
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد
  خیلی‌ احساس ریاست میکنه توهم زده از حالا می‌خواد پادشاه بشه میگه من باید بدونم اینها چه ه کسانی‌ هستند تو چکاریی میگن،،، گر گدا معتبر شود از خدا و اطرافیان بیخبر شود ،،تو هیچ ارزشی از نظر ایرانی‌‌ها نداری بیع پائین بابا این از اون خواب هاست که کوره برای چیزش میدید.
  0
  0
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.