صدای مرموز و مبهم ساکنان روستایی در انگلستان را شکنجه می کند

بی بی سی :ساکنان روستایی در انگلستان که نزدیک یک سال است صدایی بم و مبهم کلافه‌شان کرده می‌گویند احساس می‌کنند در خانه‌هایشان "شکنجه" می‌شوند.

این روستا هُلم‌فیلد نام دارد و از توابع هالیفاکس است و این صدای "هوم" خواب ساکنانش را مختل کرده و به سلامت روان‌شان آسیب زده است.

ساکنان روستا عامل صدا را واحدهای صنعتی محلی می‌دانند اما بررسی شورای شهرستان "منابع بالقوه متعددی" را برای این صدا شناسایی کرده است.

ساکنان از شورای محلی خواسته‌اند همچنان به جستجو برای یافتن منبع صدا ادامه دهند. از بیم اینکه بررسی موضوع متوقف شده باشد مردم محل طوماری اینترنتی نوشته که ۴۰۰ نفر آن را امضا کرده‌اند.

یکی از ساکنان محل گفت صدا به سلامتی‌اش آسیب زده و دیگران هم مجبور شده‌اند ساعت کارشان را تغییر دهند چون نمی‌توانند بخوابند و برخی نیز تعطیلات آخر هفته را در هتل می‌گذرانند تا کمی استراحت کنند:

"صدا مشکلاتی مثل کم‌خوابی، سردرد و فشار در پیشانی، مه‌آلودگی ذهن، گوش‌درد، استرس و اضطراب ایجاد کرده و باعث شد من زونا بگیرم."

"مردم محل نزدیک یک سال است نتوانسته‌اند در خانه‌هایشان استراحت کنند. صدا دائمی است، روز و شب."

به گزارش خبرگزاری محلی، یکی از اعضای شورای شهرستان در جلسه اخیر شورا گفته است که جستجو برای یافتن منبع صدا ادامه پیدا خواهد کرد.

اسکات پیشنس گفته است شورا با مقام‌های مناطق همجوار برای یافتن صدا همکاری می‌کند اما صدا "فقط یک منبع ندارد و برخی منابع هم روشن شده که منبع این صدا نیستند."

او گفت تحقیقات ادامه دارد و تا زمانی که مشکل باقی است ادامه خواهد یافت.
+57
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  در برخی احادیث آمده است که مهدی خان از چاهی در بلاد کفر ظهور خواهد کرد. احتمالاً صدای خراشیدن دیوار چاه را میشنوند، صلوات بفرستند، درست میشود!
  20
  89
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hiwa68 - رتردام، هلند
  صدای آه میلیون ها آدم ببگناه که به دست انگل ستان قتل عام شدند. استعمار کثیف بریتانیا که همیشه مثل انگل دزد دارای کشورهای دیگر بوده. امیدوارام این صدا کل آن جزیره لعنتی را فرا بگیرد و کسی نتواند راحت بخوابد،.
  27
  43
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  به قطع یقین این پدیده(یعنی صدای مرموزومبهم) شبیه به پدیده ای است که با نام Taos Humمشهور است.کافیست در یک پلتفرم(مانند youtube) درموردآن جستجو کنید.البته شاید برخی این صدا را نشنوند.گفته شده که افراد میانسال(وبالاتر)صدا را واضح تر دریافت میکنند.دردوسه جای دنیا هم این اتفاق رخ داده است.
  8
  14
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.