مادربزرگی که فقط ۳۳ سال دارد!

جما اسکینر ۳۳ ساله ،جوانترین مادربزرگ انگلیسیجوانترین مادربزرگ انگلیسی اظهار داشت که او در حال گذراندن دوران فوق العاده‌ای با نوه خودش است، زیرا همه فکر می‌کنند او مادرش است و نه مادربزرگش.

جما اسکینر ۳۳ ساله انگلیسی، پس از زایمان دختر ۱۷ ساله خود در هفته گذشته، جوانترین مادربزرگ انگلیسی شد.
براساس گزارش روزنامه انگلیسی دیلی میل، جما اسکینر که دخترش "میسی"، یک دختر کوچک را به دنیا آورد، گفت که پرستاران در بیمارستان او را با خاله نوزاد اشتباه گرفتند که او به آن‌ها گفته مادربزرگ کودک تازه به دنیا آمده است. او در ابتدا نمی‌خواست او را "مادربزرگ" بنامند، اما پس از شهرت، عاشق عنوان جدیدش شد.

جوانترین مادربزرگ انگلیسی اظهار داشت که او در حال گذراندن دوران فوق العاده‌ای با نوهخودش است، زیرا همه فکر می‌کنند او مادرش است و نه مادربزرگش.
دختر و نوه گما اسکینراو افزود: "من هفته گذشته به مدرسه رفتم و یک نفر از من پرسید که آیا آن دختر، دخترم است یا خیر و هنگامی که من تأیید کردم که او نوه من است، همه شوکه شدند. "

گما اسکینر دختر بزرگ خود، میسی را در سال ۲۰۰۴ در سن ۱۶ سالگی به دنیا آورد و صاحب دو دختر دیگر نیز هست. او گفت که وقتی میسی متوجه شد در ۱۷ سالگی باردار است، ابتدا نگران بود، اما تجربه خود را در این باره با او در میان گذاشت و او را کمک کرد.
میسی نیز اعتراف کرد که می‌ترسید به مادرش بگوید که باردار است، زیرا او بسیار جوان است، اما از حمایت فوق العاده مادرش شگفت زده شد که او را در آغوش گرفت و به او اطمینان داد که همه چیز خوب خواهد بود.
+26
رأی دهید
-41

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  نوید ح. - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  به همین منوال پیش بره ۸۰ ساله بشه پشت ششم خوذچدش رو هم می بینه
  1
  6
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۸
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  متاسفانه عروسک زنده را بیشتر ترجیح میدن.
  1
  1
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.