فال روز چهارشنبه ۱۳ اکتبر - ۲۱ مهر

فروردین
 
امروز شما همراه با دوستان نزدیک و یا شاید عشق زندگیتان در یک جمع شرکت خواهید کرد که به احتمال زیاد مرکز توجه آن خودتان هستید. شاید قرار باشد در مورد موضوعی سخنرانی کنید، یک گروه را رهبری کنید و یا یک فعالیت هنری خاص را انجام دهید. کاری که انجام می دهید هر چه که باشد تمام اطرافیانتان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. از توجهی که دریافت می کنید لذت ببرید و در مقابل شما هم اطرافیانتان را مورد توجه قرار دهید. فرار کردن از کارهای امروزتان به آن سادگی که فکر می کنید نخواهد بود، پس اگر با کسی قرار گذاشته اید که کارتان را پیچانده و با او به جایی بروید بهتر است تا وقت دارید این قرار را کنسل کنید.
ای هدهد صبا به سبا می‌فرستمت***بنگر که از کجا به کجا می‌فرستمت
حیف است طایری چو تو در خاکدان غم***زین جا به آشیان وفا می‌فرستمت
تعبیر:آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند. با خدا باش، نمازت را به موقع بخوان تا او هم کمکت کند.

اردیبهشت
 
اگر برنامه خرید یک چیز با ارزشی را داشتید، نباید امروز تصمیمی بگیرید. بدون در نظر گرفتن جزئیات مبلغ زیادی را از دست خواهید داد. ممکن است به ارتباط با همکاران تان لطمه بزنید. بهتر است که از بحث کردن اجتناب کنید. شخصی نزدیک به شما توصیه های خوبی می کند که باعث خواهد شد تا مبلغ زیادی پول ذخیره کنید.  امروز صبح ممکن است مود خوبی نداشته باشید و تمایل داشته باشید که واکنش های بدی نسبت به اطراف تان نشان دهید. امروز ستاره شناسان توصیه می کنند که دیدگاه خود را به دیگران تحمیل نکنید و از بحث کردن درباره تجارت نیز اجتناب کنید. اگر نگران پول تان هستید، باید صبور باشید. به زودی بستگان سالمند به شما کمک خواهند کرد که مبلغ عمده ای پول به دست آورید.
روز وصل دوستداران یاد باد***یاد باد آن روزگاران یاد باد
کامم از تلخی غم چون زهر گشت***بانگ نوش شادخواران یاد باد
تعبیر:گوشه ای از کارت را به نمایش بگذار حتما" مورد قبول واقع می شود و همگان تو را تحسین می کنند. حادثه عجیبی رخ می دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.

خرداد
 
شاید سرمایه گذاری هایی کرده باشید که به طور موقت به خاطر برخی مسائل به طور منفی تحت تأثیر قرار گرفته اند. یادتان باشد که این موضوع لزوما به این معنی نیست که این اثرات پایدار خواهند بود. به احتمال زیاد خیلی زود ورق به نفع شما برخواهد گشت، کافی است صبر داشته باشید و منتظر فرا رسیدن زمان مناسب بمانید. در رابطه عاطفی خود از طرف مقابلتان انتظارات بیش از حد نداشته باشید. هر چقدر کمتر به طرف مقابلتان فشار وارد کنید هم او و هم خودتان راحتتر خواهید بود و در نتیجه روابطتان خیلی بهتر پیش خواهند رفت. وقتی از گوش دادن به موسیقی زندگی لذت ببرید شاهد وقوع معجزاتی بزرگ خواهید بود.
دل می‌رود ز دستم صاحب دلان خدا را***دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا
کشتی شکستگانیم ای باد شرطه برخیز***باشد که بازبینیم دیدار آشنا را
تعبیر:تو مقبول درگاه خداوندی و رحمت او شامل حالت می باشد. دولت و عزت نصیب تو شده و به لطف خداوند است که به ثروت می رسی. کاری را که می خواهی انجام بدهی بسیار سودمند است اما مواظب باش، خدا را فراموش نکنی که هر چه داری از اوست. همه در مقابلت هیچ اند پس از قدرت خود بصورت تازیانه استفاده نکن.

تیر
 
ممکن است به دلیل برخی مشکلات ناراحت باشید و برای رسیدن یک پول به دست تان نگران باشید. به شما توصیه می کنیم که به توصیه های دوستان باتجربه تان گوش دهید. امروز باید از هر گونه حدس و گمان اجتناب کنید زیرا که در خطر از دست دادن مبلغ بسیار پول هستید و یا یک اتفاق ناخوشایند. امشب زمان خوبی برای انجام یکسری کارها برای ریلکس شدن تان به همراه خانواده می باشد.
دل سراپرده محبت اوست***دیده آیینه دار طلعت اوست
من که سر درنیاورم به دو کون***گردنم زیر بار منت اوست
تعبیر:زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا" سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

مرداد
 
امروز همه متوجه جذابیت منحصر بفرد شما خواهند بود و این می تواند فرصت بسیار مناسبی برای به کرسی نشاندن حرف هایتان باشد، خواه قانع کردن شخصی که دوست دارید به پذیرفتن یک قرار عاشقانه ی دو نفره باشد، خواه پیش بردن خواسته هایتان در محل کارتان! در این میان مسائل مربوط به روابط عاطفی خیلی بهتراز همیشه پیش خواهند رفت و احساس نزدیکی بیشتری به شخصی که دوست دارید خواهید کرد. در حین صحبت کردن با طرف مقابلتان شما به نقاط مشترک زیادی که دارید پی خواهید برد. این می تواند زمینه ساز برداشتن قدم هایی جدید در راه رسیدن به خواسته ی نهاییتان که همان زندگی در کنار عشقتان است باشد.
ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت***و ای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت
خوابم بشد از دیده در این فکر جگرسوز***کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت
تعبیر:با یک عذرخواهی همه چیز درست می شود و انشاالله از بند غم رهایی خواهی یافت. خداوند از تو حرکت می خواهد و خود برکت عطامی فرماید. روی به آستان حق بیاور تا به مقام عالی برسی. نذری کرده ای که اگر از این ورطه ی غم نجات پیدا کنی تا دم مرگ از راه راست برنمی گردی.

شهریور
 
شما این اواخر مشغول انجام کارهایی بوده اید که شما را خسته کرده اند و امروز ذهنتان زیاد فعال نیست و نمی توانید به خوبی چند روز گذشته ایده های خلاقانه داشته باشید. بهتر است امروز را به انجام کارهایی که شامل فعالیت ذهنی زیادی نمی شوند بگذرانید و کمی به مغزتان استراحت بدهید. به نظر می رسد که دوستانتان امروز نسبت به شما نگاهی انتقادی پیدا کرده اند و به همه کارها و رفتارهایتان ایراد می گیرند. شما هم فکر می کنید که آنها دارند بیهوده شما را مورد قضاوت قرار می دهند و انتظارهای نابجا و بیش از اندازه ای دارند. شما کاری به آنها نداشته باشید و بی آن که دلسرد شوید با شجاعت به دنبال خواسته هایتان بروید.
ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست***منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست
شب تار است و ره وادی ایمن در پیش***آتش طور کجا موعد دیدار کجاست
تعبیر:سر تو بر هیچ کس پوشیده نیست. موانع زاد وسختی پیش پایت هست که برای رسیدن به معشوق به راحتی از تمام آنها می گذری. از خستگی شکایت نکن. مرد باش. اگر ضعیف باشی در اول راه جا مانده و اثری از عشق و معشوق نمی یابی.

مهر
 
پروژه ای که از قبل در دست انجام داشته اید دارد به خوبی پیش می رود و با مشکل خاصی هم مواجه نبوده است، اما امروز ناگهان ایده های جدیدی به ذهنتان خواهند رسید که به شما کمک می کنند این پروژه را حتی بهتر از قبل پیش ببرید. حتی نزدیک ترین دوستان و آشنایانتان متوجه تلاش های بی وقفه شما برای عمل کردن به وعده هایی که داده اید نیستند. فشاری که شما در این مورد دارید احساس می کنید آنقدر سنگین است که شاید حتی به فکر فراموش کردن وعده و وعیدهایی که داده اید بیفتید و بخواهید از آنها فرار کنید. این راه حل چندان خوبی نخواهد بود، اما بی توجهی به قضاوت های دیگران کمک زیادی به شما خواهد کرد.
حسن تو همیشه در فزون باد***رویت همه ساله لاله گون باد
اندر سر ما خیال عشقت***هر روز که باد در فزون باد
تعبیر:ناشکری نکن فقط به فکر خودت نباش به دیگران هم نگاه کن. از بلاتکلیفی نجات خواهی یافت. دوستان و آشنایان کمکت می کنند. کمی طاقت بیاور. فکر نکن که تنهایی، خدا با توست. تو به مقامی می رسی که همگان حیرت می کنند و این زمان دور نیست.

آبان
 
به نظر می رسد که مجبور هستید تا مشکلات تجاری و کاری تان را حل کنید، اما ممکن است در بهترین حالت ممکن نباشید. بهتر است که ریسکی نکنید، زیرا موفق شدن تان امروز تقریبا غیر ممکن است. شرایط ستاره ها نشان می دهد که مهم است که با توجه به شرایطی که دارید آرامش خود را حفظ کنید و صبر کنید. در زندگی عاطفی تان باید از بحث و دعوا اجتناب کنید.
حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت
افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت
تعبیر:در کارت عجله نداشته باش و اصرار نکن. اگر می خواهی به مقصود برسی باید مشکلات زیادی را پشت سر بگذاری. این در بسته وقتی باز می شود که حقوق دیگران را رعایت کنی. غم خوردن سودی ندارد. با گذشت زمان به مراد خود خواهی رسید.

آذر
 
امروز صبح ممکن است مود خوبی نداشته باشد و دچار سوتفاهم شوید یا با تاخیراتی در پول مواجه شوید. به شما توصیه می کنیم که آرام باشید مخصوصا در برابر همکاران تان و شرکای کاری تان و بر روی مشکلاتی تمرکز کنید که نمی توانید به روز دیگر موکول کنید. بهتر است که از هر گونه بحث و دعوا اجتناب کنید و قراردادی را امضا کنید، زیرا در خطر اشتباهاتی هستید که برای شما گران تمام خواهد شد.
اگر چه باده فرح بخش و باد گل‌بیز است***به بانگ چنگ مخور می که محتسب تیز است
صراحی ای و حریفی گرت به چنگ افتد***به عقل نوش که ایام فتنه انگیز است
تعبیر:دلت را مثل آیینه صاف کن. پرده های تاریک را از رویت کنار بزن تا حقیقت را ببینی آن موقع است که به مقام عالی می رسی. طمع نداشته باش تا عمرت طولانی باشد. بهشت تو آنجاست که حق مردم را به جا آوری. این همان راهیست که تو را به هدف می رساند.

دی
 
امروز یک گردهمایی بزرگ در محل کار و یا زندگی شما شکل خواهد گرفت که شما در آن همراه با برخی از دوستان، همکاران و یا شاید حتی عشقتان شرکت خواهید کرد. حضور در این جمع و اطلاعاتی که با شرکت در ان به دست خواهید آورد هم شما و هم همراهانتان را به طور جدی تحت تأثیر قرار خواهد داد و سوژه ی بحثتان را برای چند روز تأمین خواهد کرد. امروز نمی شود از زیر کارهایتان در بروید و فکر کنید که اگر کمی شانه خالی کنید دیگران هم متوجه این موضوع نخواهند شد. به جای این که اراده خود را در جهت اشتباه به کار گرفته و در برابر تغییرات مقاومت کنید، عاقلانه تر این است که آن را در جهت پذیرش تغییرات به کار گرفته و خودتان را با شرایط ایجاد شده تطبیق دهید.
صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را
شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را
تعبیر:در کمک و خدمت به دیگران از هیچ چیزی مضایقه نمی کنید. برای دوست خوب جان خود را هم فدا می کنید اما انتظار نداشته باشید دوستانتان هم مثل شما رفتار کنند، زیرا این خصلت شماست. کمی در خدمت دل خودتان باشید و فکری برای درد خودتان بکنید.

بهمن
 
امروز خواهید دید که برخی از نقشه های جاه طلبانه ای که برای خود داشته اید دارند عملی می شوند و در مسیری که می خواسته اید قرار گرفته اید و شانس پیشرفت برایتان فراهم شده است. این اتفاق هرچند برایتان خیلی خوشحال کننده است اما باعث نگرانی هایی نیز شده است. به چیزهای منفی و اتفاقات بدی که ممکن است برایتان پیش بیایند فکر نکنید و به تلاش کردن ادامه دهید. به صورت کاملا ناگهانی، مشکلاتی در زمینه مسائل مربوط به خانه و خانواده پیش آمده اند که نشان می دهند شما این اواخر نسبت به مسئولیت هایتان بی تفاوت بوده اید و حالا باید کم کاری هایتان را جبران کنید.
دارم امید عاطفتی از جانب دوست***کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست
دانم که بگذرد ز سر جرم من که او***گر چه پریوش است ولیکن فرشته خوست
تعبیر:بیش از این طمع نکن چون حریفان از تو پیشی می گیرند. بر مبنای هوی و هوس کاری را انجام نده چون عاقبت خوشی در پی ندارد. آن مرادی که مدت هاست دنبالش می گردی به زودی خواهی یافت. انسانیت و شرف خود را در گرو این کار نگذار.

اسفند
 
امروز صبح اخبار خوبی را از سمت بستگان دور دریافت میکنید. ممکن است برای هیچ چیز زیاد کار کنید. سعی کنید که از بحث کردن اجتناب کنید وگرنه منجر به درگیری خواهد شد. به منظور جلوگیری از تنش میان شما و شریک عاطفی تان با هم تصمیم بگیرید . حتی اگر فکر کنید که حق با شماست
درد ما را نیست درمان الغیاث***هجر ما را نیست پایان الغیاث
دین و دل بردند و قصد جان کنند***الغیاث از جور خوبان الغیاث
تعبیر:از در آشتی درآی، وگرنه ایام جوانیت خراب می شود. کاری نکن که در زمان پیری افسوس جوانی را بخوری. در همه حال به خدا پناه ببر. مواظب باش در راهی که قدم گذاشته ای به خطا نروی. به هشدار پیران گوش کن. فریب ظواهر را نخور و فقط بنده ی خداوند باش..
+12
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.