«سعید محمد» مشاور رئیسی در امور مناطق آزاد تجاری شد

العربیه :سعید محمد از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران ایران و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی، یکشنبه، 18 مرداد 1400، در حکمی از سوی ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری ایران، به‌عنوان مشاور رئیس‌جمهور در امور مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب شد.

پیشتر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران، یکم مهرماه سال جاری، او را به سمت دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب کرده بود.

سعید محمد با این حکم جایگزین حمیدرضا مومنی شد که از اسفند گذشته به سمت دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب شده بود. پیش از مومنی، مرتضی بانک این مسئولیت را در اختیار داشت.

محمد 52 ساله از سال 66، عضو سپاه پاسداران ایران بوده و از مهر 97، فرماندهی قرارگاه خاتم الانبیا را برعهده داشته‌ است. به گفته یدالله جوانی، معاون سیاسی سپاه پاسداران ایران، سعید محمد از قرارگاه خاتم الانبیا به دلیل «تخلف» و«رعایت نکردن مقررات از مسئولیت فرماندهی» برکنار شد و پس از آنکه در جریان انتخابات ریاست جمهوری ایران توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شد از ابراهیم رئیسی حمایت کرد.
+4
رأی دهید
-59

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  hassan1326 - تهران، ایران
  مقدار دزدی سعید محمد هنوز بر ملا نشده است ، بزودی مشخص خواهد شد
  7
  12
  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.