مرگ مرموز پسر۳ ساله پاکستانی

همزمان با مرگ مرموز پسر 3 ساله پاکستانی مشاهده آثار کبودی و سوختگی روی بدن وی احتمال کودک آزاری را برای  تیم جنایی قوت بخشید.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»؛ ساعت 1:30  ظهر یکشنبه  18 مهر گزارش مرگ مشکوک کودکی سه ساله در یکی از بیمارستان‌های پایتخت به بازپرس محمدتقی شعبانی اعلام شد. به دنبال اعلام این خبر تیم جنایی راهی بیمارستان شدند. در تحقیقات اولیه مشخص شد ساعت 7 صبح همان روز ‌هادی که نیمه جان بود از سوی پدر و مادر پاکستانی‌اش به بیمارستان منتقل شده است.

تلاش کادر درمان برای نجات کودک آغاز شده اما 6 ساعت و نیم تلاش بی نتیجه ماند و کودک تسلیم مرگ شد. در معاینات اولیه آثار کبودی و سوختگی روی بدن کودک و همچنین تورم شدید شکمی  دیده می‌شد. از آنجایی که علت مرگ کودک  نامشخص بود، به دستور بازپرس جنایی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.

در ادامه بررسی‌ها دو فرضیه از سوی بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی پایتخت مطرح شد. نخست اینکه وی مورد کودک آزاری از سوی خانواده‌اش قرار گرفته است و احتمال دوم سهل انگاری والدین و قصور آنها در نگهداری از فرزندانشان بود.

به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی پایتخت، مادر و پدر‌هادی بازداشت شده و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
گفت‌وگو با مادر کودک
چه اتفاقی برای پسرتان رخ داد؟
مدتی بود که زیاد غذا می‌خورد اما نمی‌توانست به دستشویی برود برای همین شکمش متورم شده بود و به همین خاطر بی هوش شد.

علت  کبودی و سوختگی روی بدنش چیست؟
هادی یک برادر 5 ساله دارد که باهم بازی و گاهی اوقات دعوا می‌کنند.  برادر ‌هادی او را از پله‌ها به پایین هل داده بود که باعث کبودی روی بدن او شد. از طرفی چون محل مناسبی برای پخت و پز نداریم و اجاق گازمان فاصله زیادی با زمین ندارد، بچه هنگام بازی با اجاق گاز برخورد کرد و سوخت.

چه مدت است از پاکستان به ایران آمدید؟
با شوهرم 4 سال قبل  غیر قانونی به ایران آمدیم و در خیاطی مشغول به کار شدم. در پاکستان کار نبود. پسر اول و دومم در پاکستان به دنیا آمدند اما فرزند سومم در ایران به دنیا آمد. البته چون هم من و هم همسرم غیرقانونی و قاچاقی به ایران آمده‌ایم نه پاسپورت داریم و نه بچه‌ها شناسنامه دارند.
+14
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.