پیام تبریک جالب یک طلبه به امام جمعه ارومیه که از صدنامه افشاگری کارآمدتر بود

سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیهطلبه‌ای به نام «سید صدرا موسوی» در اینستاگرام شخصی خود، پیام تبریکی را خطاب به امام جمعه ارومیه منتشر کرده که در فضای مجازی انعکاس گسترده‌ای پیدا کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:
باسمه تعالی
العدل اساس الملک
باسلام و احترام؛ پس از حمد خدا و درود و صلوات بر محمد و آل محمد
جناب حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه دراستان آذربایجان غربی و امام جمعه محترم ارومیه
انتصاب شایسته برادر خانمتان را به عنوان ریاست سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری (ارومیه)
و همچنین انتصاب شایسته برادر خانم دیگرتان را به ریاست موسسه دعبل خزایی استان آذربایجان غربی
و انتصاب شایسته دامادتان را به مدیریت آموزش سازمان همیاری شهرداری‌های استان آذربایجان غربی
و نیزاستخدام صبیه محترمتان را در حوزه‌های علمیه خواهران استان آذربایجان غربی
و انتصاب شایسته اخویتان را به مدیر عاملی کارخانه پگاه استان آذربایجان غربی
و انتصاب شایسته فرزند باجناقتان را به معاونت عمرانی سازمان همیاری شهرداری‌های استان آذربایجان غربی
به همین سادگی
از صمیم قلب تبریک عرض می‌نمایم.
سید صدرا موسوی
+185
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  کلا آخوند و آخوند دوست ..... از بس نان مفت خورده. آنقدر تنبل بود. که حوصله نداشت .چند تا تبریک جداگانه بنویسد.یکی‌ برای همه.انرژی کمتر مصرف می‌‌شود.این صفت ک را هم در امت بسیج سایبری می‌‌بینیم. هر کدام. ۱۰ تا اسم جعلی‌ دارند.آنقدر تنبل هستند. که نگاه هم نمی‌‌کنند. با چه اسم وارد شده. بعد مثلا یکی‌.که سروان نیست. شروع می‌‌کند،. به‌ها ها‌ها گفتن.بعد یکی‌ که سروان است. شروع می‌‌کند. راجع به این.که امام ، فیلسوف عرفان شرق بود.رزمجو فراموش می‌‌کند. که میلیونر نیست. گیر می‌‌دهد،به دماغ این و آن. میلیونر فراموش می‌‌کند. که فاطی نیست.شروع می‌‌کند. به فحش دادن .به سنی ها.فاکت شماره ۶۳۷۵۰۹۲۱ راجع امت تنبل. با صفت..... درک نکردی بسیجی‌؟ نگفتم تنبلی. حتا عدد را هم نخواندی
  83
  45
  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Alphabet - پترس، یونان

  شکر خدا هم همه این پاپتی های دغل درس ناخوانده دکترند و سید.
  6
  68
  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  حاج آقا، دستتون درد نکنه. ابن حاجی میخواست بگه، و گفت.ممنون.
  1
  45
  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  dannni - سوئد، سوئد

  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. حالا این یارو امروز یک کاری مثبت و مطلب درستی فرستاده شما بخاطر این کارش باید تحسین اش کنه انگار شماها فکر میکنی عقل کل تشریف داری مطمئن ام شماها افکارت از همین آخوند بدتر و متحجر تر است
  15
  41
  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. و لابد با شیوه مدرن تر حمایت از حقوق بانوان انواع کارشکنی ها در راه اتحاد و اقسام انتقادات بجا و نابجا ولی بیموقع در مورد پادشاه هم شیوه دیگریست که سپاه سایبری بکار میگیرد.
  12
  17
  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان

  دیگ به دیگ میگه روت سیاه!!!!
  3
  28
  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  کی به کی میگه !!!
  2
  21
  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momiji - توکیو، ژاپن

  این طلبه هم فعلاً دستش کوتاه و کاره ای نیست ، بوقتش که یه ....شد ، فک و فامیل که هیچ واسه بقال و سبزیفروش سر کوچه شونم یک شغل و منصب نون و آبداری ردیف میکنه. اینها همه از یک قماشن.
  2
  32
  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::dannni - سوئد، سوئد::]. شما دیگر چقدر شوت هستید؟ اصلا درک کردی.برای چه این مطلب را گذاشته؟ به شما در حوزه چه یاد می‌‌دهند. اصلا درک کردی منظور چیست؟ تبریک بگویم به خاطر چی‌؟ به خاطر فامیل بازی. فساد. پارتی بازی ؟ هر کسی‌ .که به کسی‌ تبریک گفت. که زیبا و با ادب نیست. فکر کنم فردا.هم به شیخ علی‌ هم تبریک گوئید. اگر زیبا نویسد، به سبک شاعرانه .عزیزان سپاه. تبریک گویم. که چنین ملیح گردن چند تا بچه ترکانید. چقر زیبا و تبریک که با تانک رفتید. روی سر پرستار. شما دیگر از کجا در رفته؟
  15
  29
  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک

  حالا اینکه فقط یک امام جمعه بود, ببین خود خامنه ای چقدر از این سگ و گربه ها داره.
  1
  25
  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. ادبیات این اخوند از ادبیات تو بهتر است، تو اصلا طنز بکار رفته در نوشته ی این اخوند توجهی نکردی! علت آن هم ضعف بزرگ تو در نوشتن است، این ضعف را ما تحمل می کنیم( چاره ای نیست! )، ولی چرا از اینکه یک آخوند به یک اخوند دیگر که برای خودش یک امپراطوری درست کرده حمله می کند، تو دچار هراس شدی و برای اینکه موضوع را بپیچانید، اول او را تنبل خواندی! دوم رفتی سراغ سروان، سپس رزمجو، ولی در نهایت بیچاره فرخ نگهدار از قلم افتاد( اینبار)!، مالیخولیایی از جنس حمله به افراد، توهین، و حرف زدن، هنگامی که باید سکوت کرد، این است تمام حرفی که شما برای گفتن داری!
  7
  19
  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۷
  hassan1326 - تهران، ایران
  [::dannni - سوئد، سوئد::]. اخوند خوب نداریم ، چون همه مفتخور هستند و هیچ عمل مثبتی در جامعه ندارند ، این هم با بقیه فرقی ندارد ، شاید چون باو پست و مقام نداده دلخور است
  12
  26
  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  اصحاب کهف - کلن، آلمان
  بهش تیکه انداخته مشخصه جدی نیست
  2
  15
  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. به شما چرا برخورد؟ آخوند طناز و خوب آخوند مُرده هست. اگر این طلبه به ماهیت آخوند ها پی برده، اولین کارش باید این باشه که اعتراف به اشتباهش بکنه و دست از طلبگی بکشه. در این چهل و چند سال از این سوپاپ های اطمینان زیاد دیدیم.
  7
  14
  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. واااااااای تو چرا هیچی حالیت نیست ، مستی ؟!! این آخوند داره به اون یکی تیکه میندازه ، تو نوشتی انقدر تنبله که حوصله نداره جدا جدا تبریک بگه !!!!!!!!!! این اصلن تبریک گویی نیست داره تیکه میندازه ، وااااای خدا تو چرا انقدر خنگی آخه
  8
  16
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. به من اصلا برنخورد! چون من نه سر پیازم، نه ته پیاز!، فرقی نمی کند که سخن درست را کدام آدم به زبان بیاورد، و اما بین آخوند ها تفاوت هایی هم هست که شاید برای شما فرقی نکند، مانند شیخ فضل الله نوری که در زمان خودش مورد حمایت اشخاصی مانند همین زرتشت امروزی خودمان بود! در مقابل اش شیخ منتظری را داریم که با چند کلام حقیقت و گذشتن از مقام خود به تاریخ پیوست و تا ابد در دل توده های مردم خواهد ماند. و اما سوپاپ اطمینان : این اصطلاح از منظر تاریخی، اختراع مریم قجر و دوستان مجاهد اوست! آنها هرگونه صدای مخالف را که از کانال انها نگذرد را » سوپاپ اطمینان« رژیم می نامند. به گمان انها، هر منتقدی یک سوپاپ اطمینان است، انها با طبقه ی حاکم ایران یک زاویه قائمه را تشکیل می دهند که دو ضلعی بر »سوپاپ« های اطمینان دایم و پیوسته فشار وارد کنند! شما و زرتشت پریشان در کجای این بردار قرار دارید؟!!
  1
  6
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::] دوست ارجمند: قصد مزاحمت و انتظار جواب ازتون رو ندارم. فقط جهت اطلاع عرض کنم : که جنابعالی باید شیش دُنگ حواستون باشه و کار زندگی خودتون رو کنار بگذارین , تا متوجه بشی چه کسی اینجا سوپاپ اطمینانه. در هر صورت دست مریزاد به این تحلیلتون: که میگی: این اصطلاح از منظر تاریخی، اختراع مریم قجر و دوستان مجاهد اوست! آنها هرگونه صدای مخالف را که از کانال انها نگذرد را » سوپاپ اطمینان« رژیم می نامند. حالا باید گفت سر قفلی این واژه دیگه مال اونها نیست. خودتون هم می بینی که اینگونه دوستان چگونه صدای منتقد خود رو به سوپاپ اطمینان تشبیه میکنن. بله بنده منتقد هستم و از دید ایشون این کاره ام. باکی نیست. ولی خوشحالم که دُگم و بسته فکر نمیکنم. استعداد فحاشی و توهین از همین دوست رو علیه خودم دارم. شنگول باشی
  1
  8
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Chokam - ری، ایران
  از این اخوند تا ترامپ سیاست الان شخصی شده،فامیل بازی،در کاخ سفید هم باز بشه ترامپ ،دختر و دامادش، غیرفامیل هم باید بله قربانگو باشه،وگرنه مستقل باشه مثل بولتون پرتش میکنن بیرون. گذشت ان زمانی که سیاست جمعی بودمنافع جمعی بود نه شخصی.
  1
  1
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.