محافظ سابق غنی: فیلم فرار اشرف غنی با دلارها را منتشر خواهم کرد

محمداشرف غنی، رئیس جمهوری سابق افغانستاندویچه وله :ژنرال پیراز شریفی، مشهور به عطا شریفی،  محافظ ویژه محمداشرف غنی، رئیس جمهوری سابق افغانستان، ادعا کرده که شاهد فرار اشرف غنی با بسته‌هایی حاوی میلیون‌ها دلار بوده است.

ژنرال پیراز شریفی، مشهور به عطا شریفی،  محافظ ویژه محمداشرف غنی، رئیس جمهوری سابق افغانستان، ادعا کرده که شاهد فرار اشرف غنی با بسته‌هایی حاوی میلیون‌ها دلار بوده است.

 شریفی که هر روز مسولیت امنیت غنی را به عهده داشته در گفت‌وگویی با روزنامه بریتانیایی دیلی میل گفت در صورت انتقال وی به یک مکان امن تصاویر دوربین مدار بسته‌ "فرار غنی با کیسه‌های پول" را منتشر خواهد کرد.

محافظ ویژه رئیس جمهور سابق در این گفت‌وگو ادعا کرد روز ۱۵ اوت همزمان با شرکت در جلسه نشست امنیتی با موضوع "چگونگی دفاع از کابل در برابر حمله طالبان" به محتوای یکی از دوربین‌های مداربسته فعال در کاخ ریاست جمهوری دسترسی پیدا کرده که تصاویر ضبط شده نشان می‌دهند یکی از کارمندان بانک مرکزی افغانستان کیسه‌های بزرگی  حاوی میلیون‌ها دلار آمریکا را به اشرف غنی تحویل داده است.

 عطا شریفی پس از سلطه طالبان بر افغانستان به یکی از تحت تعقیب‌ترین فراریان در افغانستان تبدیل شده است و مخفیانه از محلی به محل دیگر پناه می‌برد.

گروه طالبان برای هرگونه اطلاعاتی که منجر به دستگیری شریفی شود پاداشی به میزان یک میلیون افغانی در نظر گرفته است.

اشرف غنی که با خانواده اش زندگی لوکسی در امارات دارد، ادعاهای مبنی بر فرار او با بالگردی پر از اسکناس معادل ۱۶۹ میلیون دلار آمریکا را رد کرده و ادعا کرده است "به درخواست نیروهای امنیتی ارگ و به منظور جلوگیری از خونریزی و خشونت در افغانستان"، این کشور را ترک کرد.
+66
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Alphabet - پترس، یونان

  همه جا همینه مگه تو ایران نیست؟ آخوند های دجال ایران را با آب, خاک و هواش فروختند و ریختند تو حسابهاشون تو کشور های غربی. گندش که همه جا در آمده ولی زمانی رسانه ای میشه که این رژیم فاسد سر نگون بشه. تازه جنایاتهاشون بعد از نابودی از زیر قبای دروغ و ریا سر میزنه بیرون.
  2
  27
  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  millionaire - منچستر، انگلستان
  اون شاه نامرد ما چقدر شبیه این اشرف غنی یه ، این محافظش رو گذاشت و در رفت اون خدانیامرز هویدای بیچاره رو زندانی کرد تحویل جمهوری اسلامی داد ، آخی بیچاره ها نصیری جهانبینی خسروداد فرخ روپارسا خلعتبری رحیمی و …. من نمی‌دونم چطور دلش اومد اینها رو ول کنه و بره ، یه ریز هم میگفت برا جلوگیری از خونریزی !!!! درست مثل این یارو اشرف غنی
  2
  2
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.