مرگ بازیگر زیر دکور صحنه حین اجرای زنده در تالار مشهور بلشوی

تالار بُلشوی در مسکودویچه وله :در هنگام اجرای اپرای ۱۱ پرده‌ای "سادکو"، شاهکار نیکولای-ریمسکی-کورساکف در تالار باشکوه بُلشوی، یکی از بازیگران جان خود را از دست داد. برخی تماشاگران واژگونی دکور را بخشی از نمایش پنداشتند و در ابتدا متوجه حادثه نشدند.

یک بازیگر مرد ۳۷ ساله در هنگام اجرای اپرا در تالار مشهور بلشوی در مسکو بر اثر واژگونی بخشی از دکوراسیون جان خود را از دست داد. این اتفاق هنگام تعویض صحنه افتاد.

در پی این حادثه اجرای اپرای حماسی "سادکو"، شاهکار نیکولای ریمسکی-کورساکف، موقتا قطع شد و با خروج تماشاگران از سالن، مسئولان تئاتر خبر از لغو اجرای این اپرا دادند.

برخی از تماشاگران ابتدا گمان کرده بودند که ریزش بخشی از دکوراسیون جزئی از اجرای نمایش است. کاربران در کانال تلگرام از وقوع یک "تراژدی" سخن گفته‌اند.

تالار بلشوی بزرگترین و مشهورترین تالار نمایش روسیه به شمار می‌آید و اجراهای باله و اپراهای آن شهرت جهانی دارد. بسیاری از ستاره‌های جهانی این عرصه در این تالار کار می‌کنند. تالار بلشوی با معماری شگفت‌انگیز، بزرگترین صحنه نمایش در روسیه و گنجایش ۲ هزار و ۵۰۰ تماشاچی یکی جاذبه‌های گردشگری روسیه به‌شمار می‌آید.
 
+2
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.