وحید یامین‌پور، مجری افراطی تلویزیون به معاونت وزارت ورزش و جوانان رسید

ایران وایر :وحید یامین‌پور، مجری سابق صدا و سیما و چهره افراطی نزدیک به گرایش موسوم به «جوانان انقلابی» به عنوان معاون وزارت ورزش و جوانان منصوب شد.

به گزارش رسانه‌های ایران، سید حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در حکمی وحید یامین پور را به عنوان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان منصوب کرد.

وحید یامین‌پور متولد ۳ دی ۱۳۵۹ در دزفول است. او دانش‌آموخته کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم‌شناسی از دانشگاه امام صادق است و دارای دکترای همین رشته از دانشگاه علوم تحقیقات است.

در دوران حضور در صدا و سیما، وی در تهیه و اجرای برنامه‌هایی از جمله «ثریا» و «دیروز،‌ امروز، ‌فردا» نقش داشته که علیه مخالفان جمهوری اسلامی محتوا تولید می‌کرد.

درخواست اعدام میرحسین موسوی و مهدی کروبی، از سران جنبش موسوم به سبز از مواضع این فعال سیاسی اصولگرا است.

باز کردن پای شماری ازمنتقدان گذشته و هوادران کنونی حکومت جمهوری اسلامی در خارج از ایران به صدا و سیما از دیگر اقدامات وحید یامین‌پور است.

یامین‌پور در انتخابات مجلس یازدهم نیز کاندیدا شد که در لیست نهایی اصولگرایان قرار نگرفت و با عدم کناره‌گیری، از راهیابی به مجلس بازماند.
+4
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  hassan1326 - تهران، ایران

  کار ج.ا بجایی رسیده !؟! که دایره خودی ها بشدت تنگ شده است ، و مجبور است که از قاتلان و بیسوادن مشابه قالی باف ها و رییسی ها استفاده کند. دیکتاتور که نمیتواند از یک آدم با سواد فهمیده با وجدان ، در جهت اعمال خلافش استفاده کند !؟!
  2
  23
  یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران
  بیچاره جوانان ایران که اینچنین مزدور و ادم‌کشی میبایست مسئول ورزش آنها بشود. البته این خود نشانه رو به پایان رسیدن نظام اسلامی در کشورمان است.
  2
  19
  یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.