عضو طالبان :رئیس جمهور ایران با «چشم سفیدی» در امور افغانستان مداخله می‌کند

محمد نبی مبین، یک عضو طالبان در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «آریانانیوز»، گفته است، رئیس جمهوری ایران با «چشم سفیدی» در امور افغانستان مداخله می‌کند. او گفت در حکومت طالبان «جاسوسان» کشورهای همسایه جای نخواهند داشت.
+100
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  🤣🤣🤣🤣 همین یکی رو کم داشتیم!
  2
  84
  جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  tarkofski - استکهلم، سوئد

  یعنی حتی از لهجه اینا هم ...... یه ملت داغون تروریست پرور ، اتفاقا اینا چشم سفید‌ترین ....دنیا هستن . بیش از ۵ میلیون افقانی تو ایرانن ، اما همه جا از ایران بد میگن . اینجا هم که اومدن یعنی اروپا رو به گند کشیدن . توی همین سوئد ، همکارای سوئدی من میگن که ما بین خارجی‌‌ها از اینا بیش از همه ..... . دقیقا بعد از اومدن اینا به سوئد ، آمار تجاوز قشنگ چند برابر شده !
  32
  78
  جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  eternity - اوکلاهما، ایالات متحده امریکا

  زبان ها در تمام جوامع شناخته شده بشری بعنوان یه عنصر فرهنگی دایما در حال تغییر هستند و خود رو با سیستم های دیگر و در مجموع با سیستم کلان جامعه منطبق میکنند و کلمات جدید متناسب با تغییرات فرهنگی و اجتماعی جایگزین کلمات قدیم می شوند. --به کلماتی که استفاده مکنند دقت کنید--. کلمات و فرمت جملات هیچ تناسبی با گویش متداول دنیای امروز نداره. در مورد نام ها و اسامی هم این مساله صدق میکند در تمام جوامع اسامی در هر دهه تغییر میکنند. بعضی کلمات و اسامی هم به مرور زمان فراموش میشوند. اما در اففانستان تفییر در هیچ سطحی مطلقا وجود ندارد. تو اسامی ک هنوز تو شنبه و 1 و 2 3 و 4 و 5 شنبه موندن. -خلاصه اینکه تمامی جامعه افغان در عصر پارینه سنگی -ابتدایی ترین شکل زندگی - به سر میبرن.
  20
  41
  جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۷
  hassan1326 - تهران، ایران

  اقای مبین نمیداند که ، خامنه ای ولی امر مسلمین جهان است . چنانچه گروهک های القاعده ،داعش،حزب الله لبنان،بوکوحرام،مسلمانان چچن،،،، اگر رهبری خامنه ای را بپذیرند از الطاف رهبری برخوردار خواهند شد ، در غیر اینصورت مشابه بهایی ها تکفیر خواهند شد،بقول حسن نصرالله ،تمام.
  44
  8
  جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  هی می گوید »ما«، اخر کسی نیست انجا از تو بپرسد »شما« کی هستید و چگونه خود را نماینده مردم افغانستان می دانید، معنی حکومت این نیست که هر مذهبی یک شغل و پست داشته باشد، حکومت اصلا نباید مذهبی باشد، حکومت علم است و فن، و دانشمندان حرفه ای هر حوزه ای باید شغل و پست داشته باشند، حکومت که در قرن بیست و یکم »مسجد« نیست.
  7
  35
  جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hiwa68 - رتردام، هلند

  حرف هاش منطقی است.فامیل خودم دکترا داشت و همه همکارهاش او را به عنوان مسئول و رئیس یک بخش دولتی به مرکز یعنی تهران معرفی کردند. به تهران دعوت شد و در خفا بهش گفتند:. آقای. ما شما را خوب میشناسم و می‌دانیم آدم درست کاری هستید ول یک مشکل هست. شما اهل تسنن هستید. سیستم از شما می‌خواهد که شیعه شوید. حتا اکر به ظاهر هم باشد ازنظر ما اشکالی ندارد. در این صورت ماشما را منصوب میکنیم. فامیل مان گفت نمیتوانم به خاطر مقام ریا کنم. مفام را به یکی دیگر دادند.
  14
  35
  جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  mina minavand - هانور، آلمان

  [::hassan1326 - تهران، ایران::] چقدر از این حرفت خندیدم،خدا خفه ات نکنه😂😂😂 بیچاره مسلمونی که رهبرش خامنه ای باشه. در ضمن بهایی ها کافر نیستند و شماها کافر حسابشون میکنید در ضمن کافرتر از مسلمونها کسی رو ندیدم که حتی میخوان سر خدارو کلاه بذارند.
  6
  31
  جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  میلاد2020 - داخائو، آلمان

  [::mina minavand - هانور، آلمان::]. مینا جون برو کشکتو بصاب... قرمه سبزیت که برا مریم جونت تو کمپ لیبرتی گذاشتی بپا نسوزه.... تو رو چه به سیاست... حالا خیلی مونده چیزی یاد بگیری.. البته اگر قبلش قبض برات صادر نشه..
  28
  4
  جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  mina minavand - هانور، آلمان

  [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::]عجیبه که وقتی آدم حرف میزنه میگن زود میگن برو کمپ مریم😊 این کمپ کجاست که تو اینقدر ازش اطلاعات داری؟ میلاد گرامی من به هیچ گروهی و هیچ جایی وابسته نیستم. شما طرفدار عدالت باش ،دروغ نگو،دزدی نکن،طرفدار ظلم نباش این بزرگترین دین و گروهه.
  3
  23
  جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::]. تو خودت رو قاطی حرف بزرگ ها نکن.
  3
  25
  جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  hitman01 - استوکهلم، سوئد
  [::tarkofski - استکهلم، سوئد::] . مهمون مهمون رو نمی خواد صاحبخونه هر دوشون رو. محض اطلاع بزرگترین فاجعه تاریخ معاصر سوئد را چند جوان ایرانی ۲۹ اکتبر ۱۹۹۸ در شهر گوتنبرگ سوئد با آتش راه انداختن در یک دیسکو با کشتن ۶۶ نفر و مجروح کردن ۲۱۴ نفر رقم زدند.اگر سوئدی ها از کسی بدنشون بیاد از قاتلین بچه هاشون بدشون میاد. روز خوبی داشته باشی امیدوارم از تجاوز افغان ها در امن باشید در مملکت سوئد .
  8
  15
  جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  Amin3322 - مارسی، فرانسه
  دوباره این دوست ..... ما تارکوفسکی در باره افغانها نظر داد نمیدانم چه ضرر و زیانی از افغانها به شما رسیده که اینقدر از افغانها کینه داری و چپ وراست بد گویی میکنی به هر حال اشکالی ندارد به دعای ً..... باران نمیبارد ولی محض اطلاع شما نصف اعدامی های جرایم مرتبط با مواد مخدر در کشور های شرق اسیا و اقیانوسیه ایرانی هستند تو تایلند هم یک بنده خدایی بود نمیدانم میخاست چیکا چند ولی خودشو منفجر
  2
  2
  شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.