«اَدل» چهار سال بعد از جدایی از دنیای موسیقی

ادل امروز با رونمایی از ترانه تازه اش در توییتر که قرار است روز ۱۵ اکتبر منتشر شود، طرفدارانش را غافلگیر کرد. این خواننده ۳۳ ساله اهل تاتنهام، تایید کرد که تا ۱۰ روز آینده به صحنه موسیقی باز خواهد گشت. روز سه شنبه، ادل با کلیپی از موزیک ویدیو جدید خود در حساب توییتریش، موجی از هیجان و شوکه شدن را در میان طرفداران خود براه انداخت. این ویدیو کوتاه بخش کوتاهی از آهنگ جدید ادل با نام Easy On Me را در خود دارد که بر اساس اطلاعات منتشر شده در توییت ادل، روز پانزدهم اکتبر منتشر خواهد شد. این خواننده برنده ۱۵ جایزه گرمی در حدود چهار سال گذشته از دنیای موسیقی دور بوده و در این مدت هیچ ترانه یا آلبوم جدیدی منتشر نکرده بود. آخرین اجرای زنده او به سال ۲۰۱۷ و بعد از تور Adele Live باز می گردد. در این مدت، ادعا شد که ادل می خواهد روی مادری برای فرزندش و گذراندن وقت با پسر خود تمرکز کند. همچنین آخرین آلبوم ادل حدود ۶ سال پیش منتشر شد و آلبوم جدید او انتظار می رود هفته آینده یا آینده ای نزدیک منتشر شود. اما در طول این سال های دوری از موسیقی چه اتفاقاتی در زندگی ادل افتاده است؟
 
ادل در سال ۲۰۱۶ و تنها ۴ سال پس از تولد پسرش، آنجلو، از لندن به لس آنجلس نقل مکان کرد. این ستاره با شورهس سابقش سایمون کونکی، یک آپارتمان مجلل به قیمت ۷ میلیون پوند در لس آنجلس خریداری کرده بود، خانه ای دارای ۴ اتاق خواب و ۶ سرویس بهداشتی در کنار یک استخر و یک خانه ییلاقی. بعد از جایی اش از سایمون، ادل خانه روبروی این خانه را نیز خریداری کرد تا هر دو بتوانند به پسر هشت ساله شان نزدیک باشند. ادل اکنون یک ملک دیگر در همان منطقه را خریداری کرده و اکنون ۵ سال است در همین منطقه زندگی می کند. اوایل سال جاری، ادل یک خانه چهار تختخوابه با ۴ سرویس بهداشتی را به قیمت ۷ میلیون پوند در همان حوالی خانه اول خریداری کرده بود.
 در دوران توقف فعالیت های موسیقایی، در آوریل ۲۰۱۹ اعلام شد که ادل بعد از فهمیدن اینکه دیگر «عشق رمانتیک» در رابطه آن ها وجود ندارد، از سایمون کونکی جدا شده است. این دو هفت سال با هم زندگی کرده و اکنون عشق اولیه آن ها رنگ باخته بود. این دو پنج ماه بعد و در سپتامبر ۲۰۱۹ به طور رسمی درخواست جدایی داده و این جدایی در مارس سال جاری نهایی شد. در می ۲۰۲۰، ادل و سایمون در دو خانه ای که روبروی یکدیگر قرار داشتند زندگی می کردند تا بتوانند در کنار هم از پسرشان آنجلو مراقبت کنند. بعد از آن بود که خبر رسید ادل در اکتبر ۲۰۱۹ با اسکپتا (Skepta ) ،با رپر بریتانیایی، نامزد کرده و سپس در سال ۲۰۲۰ خبر جدایی این دو نیز منتشر شد. ادل اکنون یک رابطه عاشقانه و شاد با ریچ پال که ایجنت ورزشی است دارد.
 
همچنین سال گذشته، ادل با رونمایی از کاهش وزن شدید خود در اینستاگرامش، طرفداران خود را شگفت زده کرد. بعد از جدایی از سایمون در سال ۲۰۱۹، ادل به یک زن کاملاً جدید تبدیل شده بود. گفته می شود ادل دستکم ۴۵ کیلوگرم از وزن خود کاسته و با انتشار تصویری از جشن تولد ۳۲ سالگی خود در می ۲۰۲۰ از این تغییر بزرگ در سبک زندگی خود رونمایی کرد. بعد از معروف شدن بدنبال موفقیت اولین آهنگش در سال ۲۰۰۸، ادل بارها در مصاحبه های خود گفته بود که اهمیتی به لاغر و اندامی بودن نمی دهد. بعد از کاهش وزن شدید خود، ادل مدعی شد بدنبال جدایی از همسرش می خواسته سبک زندگی اش را تغییر دهد و یک رژیم غذایی و تمرین ورزشی سنگین را پیش گرفته است. در اکتبر ۲۰۱۹، در جریان مراسم جشن تولد دوستش دریک، ادل یک لباس بلند مشکی بدون یقه به تن داشت و ظاهری کاملاً جدید پیدا کرده بود.
 
گفته می شود ادل رژیم غذایی موسوم به سرتونین را پیش گرفته است که باعث می شود فعال کننده های سرتونین به بدن تزریق شده و بدین ترتیب رویکرد بدن در متابولیسم چربی و قند تغییر یافته و در این فرآیند، اشتهای فرد نیز کنترل شود. در این رژیم غذایی گیاهی، بیشتر کلم، گندم سیاه، چای سبز و زردچوبه مصرف می شود. علاوه بر این رژیم غذایی سفت و سخت، ادل از عادت ۱۰ فنجان چای شیرینی که هر روز می خورد نیز دست کشید و با الکل و سیگار نیز خداحافظی کرد.
+42
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.