اعتراف زن به اشتباه مرگبار

زن جوان که به اتهام قتل شوهرش بازداشت شده است پس از یک هفته تحقیق و بازجویی به خوراندن داروهای بیهوشی به شوهرش اعتراف کرد.

به‌ گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، چند ماه قبل خبر مرگ مشکوک مرد جوانی به نام میثم در بیمارستان به پلیس اعلام شد.

وقتی تیم جنایی راهی بیمارستان شدند شقایق همسر میثم مدعی شد شوهرش بیمار بوده و دارو مصرف می‌کرده است. روز حادثه هم پس از خوردن داروهایش دچار مشکل شده و او را به بیمارستان برده‌اند.

بدین‌ترتیب جسد او برای مشخص شدن علت اصلی مرگ به دستور حبیب الله صادقی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی به پزشکی قانونی منتقل شد اما با انجام آزمایشات سم‌شناسی و آزمایشات تکمیلی پزشکی قانونی علت مرگ مصرف مواد مخدر صنعتی اعلام شد.با مشخص شدن این موضوع برادر میثم منکر اعتیاد و بیماری برادرش شد و گفت: برادرم سالم بود ما سالها در یک کارگاه حوالی جاجرود کار می‌کردیم ، هر روز صبح به محل کار می‌رفتیم و شب برمی‌گشتیم پنجشنبه و جمعه‌ها هم تعطیل بودیم. فقط یک موضوعی برایم خیلی عجیب بود چند وقتی بود صبح شنبه‌ها که می‌خواستیم به محل کار برویم برادرم حالش مناسب نبود و تعادل نداشت.

با توجه به این موضوع تحقیقات از همسر میثم ادامه یافت اما او منکر این ماجرا بود تا اینکه با گذشت چند ماه از مرگ میثم، دختر او به اداره پلیس رفت و رازی را فاش کرد که فرضیه قتل پدرش را پررنگ‌تر کرد. وی گفت: مادرم مدتی بود که در یک فلافل‌فروشی کار پیدا کرده بود اما پدرم با این موضوع مخالف بود. با این حال مادرم اصرار داشت که به سر کار برود تا کمک خرجی برای خانواده باشد. به همین خاطر بدون اطلاع پدرم به سر کار می‌رفت و ساعت برگشت از کارش را هم طوری تنظیم کرده بود که قبل از رسیدن پدرم در خانه باشد ولی مشکل اصلی روزهای پنجشنبه و جمعه بود که پدرم تعطیل بود و سر کار نمی‌رفت. مادرم برای حل این مشکل داخل غذا یا چای پدرم داروی خواب‌آور می‌ریخت، اما ظاهراً آخرین بار مقدارش زیاد بود و باعث مرگ پدرم شد.به‌دنبال اظهارات دختر جوان،  مادرش بازداشت شد.

وی ابتدا منکر ماجرا بود اما سرانجام بعد از یک هفته لب به اعتراف گشود و گفت: وقتی در رستوران کار پیدا کردم شوهرم مخالفت کرد من هم برای اینکه بتوانم به سرکار بروم روزهایی که در خانه بود در غذایش داروی بیهوشی می‌ریختم تا بخوابد و من بتوانم به محل کار بروم ولی قصدم کشتن شوهرم نبود.بدین‌ترتیب با اعترافات متهم وی برای تحقیقات بیشتر دراختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس پایتخت قرار گرفت.
+8
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.