امروز هر دلار آمریکا ۲۸۴۰۰ تومان معامله شد

رادیو فردا :در ادامه افزایش تدریجی قیمت ارزهای خارجی در ایران طی روزهای اخیر، صبح روز پنج‌شنبه قیمت هر دلار آمریکا در بازار آزاد ایران به بیش از ۲۸ هزار و ۴۰۰ تومان رسید.

این بالاترین قیمت دلار در ایران طی ۱۱ ماه اخیر محسوب می‌شود.

قیمت ارزهای خارجی طی دو ماه اخیر، از زمان آغاز به کار دولت ابراهیم رئیسی و افزایش ابهام‌ روزافزون در روند مذاکرات احیای برجام افزایش یافته است.

در همین حال افزایش قیمت ارزهای خارجی با انتشار گزارش‌هایی از گرانی کالاهای مختلف همزمان است.

روز پنج‌شنبه خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی از تهران از کاهش چشمگیر خرید مواد غذایی از سوی شهروندان خبر داد.

یک روز پیشتر هم مدیر اتحادیه دام سبک کشور خبرهای قبلی در مورد کاهش پنجاه‌ درصدی مصرف گوشت در ایران را تأیید کرد و گفت مصرف سرانه گوشت در ایران از ۱۲ کیلوگرم در سال به شش کیلوگرم رسیده است.
+64
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران

  فساد افسار گسیخته ؛ تورم بی نهایت ؛ بی کاری ؛ اختلاس ؛ ضد و بند فامیل بازی باند بازی ؛ اقتصاد ورشکسته و بکل تعطیل ؛ از بین بردن منابع طبیعی و خشکی دریا و رودخانه با سد های غیرکارشناسی مثل گتوند و فساد جنسی رشوه و ضد و بند در تمامی لایه های حکومتی ؛ واقعا ثمره این سیستم چیست به یغما بردن سرمایه های مملکت در سایر کشورها که میشد با اون پول ها دهها استان مثل زاهدان مثل خوزستان را بی نهایت آباد کرد . واقعا ثمره این سیستم چیه مسئولین بی سواد مدرک جعلی تصمیماتی که جز ضرر و اتلاف  سرمایه برای مردم و مملکت چیز دیگری نداره. واقعا ثمره این سیستم چیه !!!!!!!!!!!!!. مملکت شده محل حال و حول ژن خوک ها .
  34
  66
  ‌پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.