فال روز پنجشنبه ۳۰ سپتامبر - ۸ مهر

فروردین
 
امروز احساس خوبی دارید و این احساس با گذشت زمان بیشتر و بیشتر هم می شود. شما نتیجه تلاش های اخیرتان را گرفته اید و همین موفقیت شما را سر ذوق آورده است. اگر می خواهید این خوشبختی همیشگی باشد، به تلاش هایتان ادامه دهید. انرژی مثبت خود را با دیگران به اشتراک بگذارید تا عکس العمل خوب آنها را ببینید. در روابط عاطفی تان، همیشه به مقررات و تعهدات پایبند بوده اید اما بدانید که گاهی شکستن قوانین بد نیست و اتفاقات خوشی را برای شما رقم خواهد زد.
خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست
به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست
تعبیر:دلت را مثل آیینه صاف کن. پرده های تاریک را از رویت کنار بزن تا حقیقت را ببینی آن موقع است که به مقام عالی می رسی. طمع نداشته باش تا عمرت طولانی باشد. بهشت تو آنجاست که حق مردم را به جا آوری. این همان راهیست که تو را به هدف می رساند.

اردیبهشت
 
امروز صبح ممکن است احساس ضعف و ناتوانی کنید و نتوانید که تمام مشکلات تان را حل کنید. همکاران تان شما را به این دلیل سرزنش خواهند کرد و تنش ها بالا می گیرد. بهتر است که بحث و دعوا اجتناب کنید! نیاز است که بیشتر استراحت کنید.
ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالیست***حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالیست
مردم دیده ز لطف رخ او در رخ او***عکس خود دید گمان برد که مشکین خالیست
تعبیر:گوشه ای از کارت را به نمایش بگذار حتما" مورد قبول واقع می شود و همگان تو را تحسین می کنند. حادثه عجیبی رخ می دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.

خرداد
 
امروز اتفاق عجیبی برایتان می افتد که زندگی تان را دگرگون می کند طوری که پیشرفت قابل ملاحظه ای را تجربه خواهید کرد. شاید در ابتدا نتوانید خودتان را با آن هماهنگ کنید اما خیلی زود می فهمید که موفقیت شما در گرو همین تغییرات است. امروز می فهمید که شخصی به شما علاقه دارد و از این که تا به حال متوجه آن نشده اید، شگفت زده می شوید. اما در این راه عجله نکنید و با احتیاط قدم بردارد. آینده ای روشنی پیش روی هر دوی شما خواهد بود اگر با منطق پیش روید.
جمالت آفتاب هر نظر باد***ز خوبی روی خوبت خوبتر باد
همای زلف شاهین شهپرت را***دل شاهان عالم زیر پر باد
تعبیر: روز به روز کارت رونق بیشتر می گیرد. همای سعادت بالای سرت سایه انداخته است. در جیتجوی چیزی هیتی که نزدیک توست. بیشتر دقت کن، پیدایش می کنی. هر کس خواست به تو بلایی برساند خود دچار بلا شد. هر لحظه مقامت و زندگیت بهتر از لحظه ی پیش می شود. در این حال از یاد خدا غافل نشو.

تیر
 
امروز صبح متوجه خواهید شد که یکی از بستگان تان دچار بیماری شده است که باعث ناراحتی تان خواهد شد. ممکن است نتوانید بسیار تمرکز کنید، بنابراین باید از گرفتن تصمیمات مهم اجتناب کنید. سعی کنید که با یک خانم بزرگتر بحث کننید.
اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما را***به خال هندویش بخشم سمرقند و بخارا را
بده ساقی می باقی که در جنت نخواهی یافت***کنار آب رکن آباد و گلگشت مصلا را
تعبیر:از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آن لذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان.

مرداد
 
به نظر می رسد که به دلیل مشکلات احساسی ناراحت باشید. روابط با دوستان تان ممکن است تحت تاثیر قرار بگیرد اگر از ملاقات با ان ها اجتناب کنید. امروز می توانید به خس ششم تان اطمینان کنید.
صوفی بیا که آینه صافیست جام را***تا بنگری صفای می لعل فام را
راز درون پرده ز رندان مست پرس***کاین حال نیست زاهد عالی مقام را
تعبیر:یا علی بگو و از جا بلند شو، تلاش کن. تنبلی را کنار بگذار و غم ایام را مخور. مشکلات مادی تو حل می شود. بدنامی دامنت را نمی گیرد. نفس اماره ی خود را از بین ببر و راز دل خود را به کسی نگو. تو به دلآرام خودت می رسی. صبر داشته باش و مقاومت کن تا روزی به کام دلت برسی.

شهریور
 
مهم نیست یک حرف را چقدر زده اید، اگر می خواهید به نتیجه دلخواه خود برسید، بر حرف تان پافشاری کنید. اگر محکم سر حرف تان باشید، به آنچه می خواهید می رسید. امروز تغییرات خوبی را در زندگی خود مشاهده خواهید کرد که بسیاری از نگرانی هایتان را از بین خواهد برد. حتی برخی از مسایل که از گذشته مانده و رویتان تاثیر گذاشته بود هم به دست فراموشی می سپارید. در رابطه عاطفی، به ندای درونی قلب خود گوش دهید زیرا بهترین راهنما برای شما است.
باغ مرا چه حاجت سرو و صنوبر است***شمشاد خانه پرور ما از که کمتر است
ای نازنین پسر تو چه مذهب گرفته‌ای***کت خون ما حلالتر از شیر مادر است
تعبیر:به سهولت و راحتی به مقام و مادیات نخواهی رسید. همه چیزت باید در حد کمال باشد. باطن خوب، کار حلال، هوشیاری و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید و به هر مقام و منزلتی که رسیدی سر تعظیم در برابر خداوند فرود آر وگرنه باز همه چیز را از دست خواهی داد.

مهر
 
امروز آنچه برای شما اهمیت بیشتری دارد را در اولویت کارهایتان قرار دهید. حتی اگر مجبورید از کارتان مرخصی بگیرید و تمرکزتان را روی کاری که مهمتر است بگذارید زیرا با کمی درنگ تمام برنامه ریزی هایتان بهم می خورد. اتفاقی افتاده که به شریک زندگی تان شک کرده اید. شاید در حال حاضر فکر کنید که او آنطور که باید با شما صادق نیست اما با گذشت زمان می فهمید که سوتفاهمی بیش نبوده است و شما اشتباه کرده اید. دوستی سفری را به شما پیشنهاد می دهد که در مورد آن تردید دارید. اگر فکر می کنید که روحیه تان خراب است، حتما به پیشنهاد او جواب مثبت دهید.
دل سراپرده محبت اوست***دیده آیینه دار طلعت اوست
من که سر درنیاورم به دو کون***گردنم زیر بار منت اوست
تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

آبان
 
امروز شانس با شماست، پس بهتر است از این فرصت به بهترین نحو استفاده کنید. اگر می بینید که باید تغییراتی را در کار خود ایجاد کنید، وقت را تلف نکنید و ایده ای که در سر دارید را عملی کنید. هر چه بیشتر درنگ کنید، شانس بیشتری را به رقبای خود داده اید. فردی را ملاقات می کنید که تغییرات اساسی در زندگی شما ایجاد می کند، شاید کار تازه ای به شما پیشنهاد یا حتی افرادی را به شما معرفی کند که در آینده شما تاثیر مثبتی داشته باشد. قلب خود را باز بگذارید و به ندای درونی تان گوش دهید تا تغییرات چشمگیری را در زندگی خود مشاهده کنید.
ساقی بیار باده که ماه صیام رفت***درده قدح که موسم ناموس و نام رفت
وقت عزیز رفت بیا تا قضا کنیم***عمری که بی حضور صراحی و جام رفت
تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با باطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

آذر
 
احتمالا بخواهید که پروژه های کاری و ملاقات با افراد مهم را به زمان دیگری موکول کنید. امروز صبح یکی از بستگان جوان از شما درخواست وام کند. این پول را برای تحصیلات و خرید کتاب می خواهد . امشب ممکن است مطلع شوید که یکی از بستگان تان می خواهد به خارج از کشور برود.
زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست***در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست
در طریقت هر چه پیش سالک آید خیر اوست***در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست
تعبیر: روز به روز کارت رونق بیشتر می گیرد. همای سعادت بالای سرت سایه انداخته است. در جیتجوی چیزی هیتی که نزدیک توست. بیشتر دقت کن، پیدایش می کنی. هر کس خواست به تو بلایی برساند خود دچار بلا شد. هر لحظه مقامت و زندگیت بهتر از لحظه ی پیش می شود. در این حال از یاد خدا غافل نشو.

دی
 
اگر روحیه خوبی ندارید، خیلی ساده و راحت می توانید فضا را دگرگون کنید. لازم نیست که برای تغییر روحیه تان کارهای بزرگ انجام دهید، همین که به گلدان های خانه تان رسیدگی کنید یا با یک دوست حرف بزنید هم تاثیر زیادی بر روحیه تان خواهد گذاشت. این روزها ایده های جدید و البته مهمی در سر دارید اما بهتر است در این شرایط تصمیمات جدی و مهم نگیرید. تا چند روز دیگر ذهن شما آماده تر خواهد بود. دوستی در رابطه اش با شما تشنج ایجاد کرده، این شمایید که باید خودتان را کنار بکشید تا شرایط آرام تر شود. با جنگ هر دوی شما بازنده خواهید بود.
ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالیست***حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالیست
مردم دیده ز لطف رخ او در رخ او***عکس خود دید گمان برد که مشکین خالیست
تعبیر:هنوز خیلی خامی چیزهایی را که به دست آورده ای از دست خواهی داد. استراحت و آسایش دیگر کافی است به عقل خودت رجوع کن. نفس اماره را در خود از بین ببر که این نفس بنیادت را از بین می برد چون باد پائیزی بهار دل تو را پیر می کند و این را هم بدان که همگان از کارهای پنهانی تو باخبرند.

بهمن
 
اگر سعی دارید احساسات خود را کنترل کنید و در گفتن حرف دل تان مردد هستید، بد نیست کمی شرایط را تغییر دهید تا نتایج مثبت آن را در زندگی تان ببینید. منطق را این روزها به کناری گذاشته و با توجه به دلتان تصمیم بگیرید.اگر در پیغام دادن به فردی مردد هستید، مطمئن باشید که دل او نیز پیش شماست و انتظار حرکتی از سوی شما را دارد. پس درنگ نکنید. به زودی تغییراتی در زمینه مالی در زندگی تان رخ می دهد که بهتر است آن را به قال نیک بگیرید. شما تلاش های بسیاری کرده اید و حال وقت برداشت محصول است. پس با انگیزه به جلو بروید.
ای فروغ ماه حسن از روی رخشان شما***آب روی خوبی از چاه زنخدان شما
عزم دیدار تو دارد جان بر لب آمده***بازگردد یا برآید چیست فرمان شما
تعبیر:چرا ناامید شده ای هزاران راه چاره وجود دارد. برای رسیدن به آرزویت تلاش کن. مبنای عشق را هوس نگذار چه بسا که شیطان راهبر تو باشد. اگر برای رسیدن به معشوق عاشق نباشی و با جمال ظاهر وصال طلبی جز دردسر عایدت نخواهد شد.

اسفند
 
یکی از شرکای کاری تان رفتار ناعادلانه ای دارد. این موضوع شما را ناراحت می کند و تصمیم می گیرید که به کسی دیگر اعتماد نکنید. باید برای هر کاری که می خواهید انجام دهید احتیاط کنید. زمان خوبی برای سرمایه گذاری نمی باشد.
گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت
برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت
تعبیر:به سهولت و راحتی به مقام و مادیات نخواهی رسید. همه چیزت باید در حد کمال باشد. باطن خوب، کار حلال، هوشیاری و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید و به هر مقام و منزلتی که رسیدی سر تعظیم در برابر خداوند فرود آر وگرنه باز همه چیز را از دست خواهی داد..
+7
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.