مادر امیر حسین حاتمی بالای سر جنازه پسرش

مادر امیر حسین حاتمی که زیر شکنجه به قتل رسید هنگام انتقال جسد وی : مردم اعتراض کنید تا جوون های شما رو مثل جوون من به این روز نندازند.پسر من بی گناه بود.
+109
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران

  این مردم مسخ شده اند. چقدر فعال سیاسی و روزنامه‌نگار و فعال زیست محیطی در بند این رژیم هستند که فقط به خاطر حمایت از مردم خفته ایران دست به مبارزه زده اند و الان در زندان‌ها دارند می پوسند. مردم ایران چکار کردند؟ نفرین و دشنام به سید علی چلاق. تمام. بابا برای مردم مفلوک ایران قدمی بر ندارید چون حمایتتون نمی کنند. این ملت درمانده و مفلوک چاپلوس پاچه خوار را بذار به فنا بره. که داره به فنا میره.
  102
  66
  ‌چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۷
  پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران

  مادر عزیز غم از دست دادن فرزند سخت است ولی شما در تربیت فرزندتان کوتاهی کردید.پسر شما از لات‌ها و بزهکاران بوده .آثار ضرب و جرح هم مربوط به درگیری پسرتان در بازار تهران است که همین امر موجب بازداشت و انتقال اش به زندان شدا .سعی نکنید از آب گل آلود ماهی بگیرید و نام پسرت را در کنار آزادیخواه ها و وطن پرستان قرار بدهی و از ش یک قهرمان ملی و مظلوم بسازی .بهرحال با سابقه پسر شما احتمال درگیری او البته در زندان چه با پاسبانان و یا دیگر زندانیان هم می‌رود.
  65
  114
  ‌چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند

  [::پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران::]. دوست عزیز این چه طرز حرف زدن هست، مگه تو اونجا بودی دیدی همه چیز رو، همین جوری میبافی برای خودت، گیرم که حتی درست بگی باید جنازه این جوان رو تحویل بدن، اگر جرمی مرتکب شده ، توی دادگاه باید رسیدگی بشه نه اینکه نعشش رو تحویل خانواده بدن، بعدشم فکر کنم بد نباشه یه تسلیتی میگفتی به این مادر داغدار، افرادی با تفکر شما این زندانها را کنترل میکنن، واین مادر هم حرف بدی نزد که آنقدر شماتتش میکنی، یه جو عقل و انصاف چیز بدی نیست که ازش نصیب ببری دوست عزیز
  80
  58
  ‌چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۷
  پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران

  [::chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند::]. پدر بزرگ خیلی ممنون از نصحیت ات .ولی بهتر این نصحیت ها را برای نوه هات بکنی بیشتر احتیاج دارند ..... زیاد شده تو هلند.موفق باشی
  51
  71
  ‌چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند

  [::پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران::]. تو فکر کنم ایرانی نباشی، تو یاد بگیر فعلآ اسم کاربریت رو درست بنویسی تهران رو با ط نمی نویسند، فکر کنم هنوز خوب آب تهران رو نخوردی هلند بودن یا نبودن هم ربطی به این ماجرا نداره، یاد بگیر جواب منطقی بدی، بافتن اراجیف راحته، یاد بگیر بی جهت کسی یا چیزی را وقتی کامل در موردش نمی‌دانی قضاوت نکن . در ضمن پدر بزرگ نیستم، ولی اگه پدربزرگ تو بودم اینی که هستی نبودی، کمش این بود که آزاد اندیشی و انصاف رو بهت می‌آموختم.
  62
  40
  ‌چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۷
  پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران
  [::chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند::]. بتو ربطی نداره من کی هستم و چی.حداقل در ایران هستم و مثل تو ....یک کشور دیگه نشدم و ادای آدم ها را در نمیارم و دیگران را نصحیت کنم...... چیزی خوبی است که متاسفانه تو بویی ازش نبردی .موفق باشی
  45
  58
  ‌چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  mitra55 - تهران ، ایران

  پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران. یاد بگیر که بدون مدرک و سند قضاوت نکنی, دقیقن این همون کاریست که جمهوری ننگین اسلامی با زندانیان میکنه.هر کس که زیر بار حرف زور نره همین کارو باهاش میکنن, ا میدوارم که هرگز چنین بالایی سرت نیاد اما اگر آمد این حرف من یادت باشه آنقدر کتک میزنن تا یا اعتراف کنی یا بمیری.
  44
  18
  ‌چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند

  [::پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران::]. ولی به تو ربط داره راجب این جوانی که جنازه‌اش را تحویل دادن داستان سازی کنی، و مادرش هم سرزنش کنی، شاید این جوان برادر تو بود و مادرش هم مادر تو، و دیگران از حال شما خبر نداشتند و یک آدم کج فهمی و نادانی تو و خانواده آت را قضاوت میکردند بدون دانستن حقیقت و بر اساس حدسیات ، پس بدون قضاوت بدون منطقی درست به پشیزی نمی‌ارزد. بعدشم ط دسته دار را وردار و تهران را درست بنویس که بد آموزی نداشته باشه و عصبانی هم نشو دوست گرامی. تا حالا شده اشتباه کنی توی زندگی و بگی من اشتباه کردم. قضاوت ش رو به وجدان خودت میسپارم. وقتی با شما تبادل نظر میکنم یاد دوست گرامی رزمجو از آمریکا می‌افتم.
  43
  14
  ‌چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند

  [::پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران::]. دوستانت و خودت بشدت مشغول جمع آوری مثبت و منفی هستید. آفرین ادامه بده.....اجرت با رزمجو و سید و آقا...یه وقت فقط عقب نیوفتی ،
  42
  16
  ‌چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  دوستان عزیز ،حامیان این رژیم و ضحاک ماردوش همه‌شان مثل این پویا وحشی .. هستن. شما ناراحت نشین
  43
  14
  ‌چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند::]. حق با شماست، گرامی، آنچه در مورد پویا 8790_طهران فرمودی کاملا درست است، به چند دلیل، یکی اینکه یک نفر ممکن است در تهران باشد و مغول باشد( منظورم مغول فرهنگی است)، ولی یکی آنسوی دنیا باشد، ولی دل نرم ایرانی داشته باشد، فرهنگ و ادب داشته باشد، درد مردم را حس کند، زجه ی یک مادر را حس کند، دل بسوزاند و درک کند که همه ی ما ایرانی هستیم، اگر کسی توی بازار دعوا کرد مقصر نیست، اگر توی زندان رفت و مرد، یا کشته گردید، گناهی ندارد، این جامعه است که مقصر است، اگر جامعه درست باشد، این دردها، گریه ها و زاری کردن ها، جای خود را به شادی و سازندگی می دهد، آنها که این جامعه را برای ما درست کرده اند، کیانند؟!
  41
  22
  ‌چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۷
  پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران
  [::chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند::]. [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. متاسفانه از نوشتن و جمله بندی و احساسی شدن شما در نوشته هایتان ،می‌شود پی به این مسله برد که شما تحصیلات ابتدایی دارید و به جای بحث سعی در کشاندن گفتگو به مسیر احساسی و تهمت و افترا هستید .اما بنده به این ضرب المثل بسنده میکنم ...جواب ابلهان خاموش است .موفق باشید
  10
  28
  ‌پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند

  [::پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران::]. شما فعلاً تهران رو با ت بنویس نه ط دسته دار، نمیخواهم قضاوت کنم ولی حدس میزنم خود رزمجو باشی. بهرحال از یک جوی آب می‌خورید. با خودت لااقل رو راست باش. به همین هم راضی هستیم. امیدوارم همانطور که خودت گفتی خاموش بمونی تا مردم را با حیله گری و دادن اطلاعات غلط گمراه نکنی.
  26
  4
  ‌پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۷
  پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران
  [::chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند::]. جواب ابلهان وابسته به شهرداری کشور هلند،خاموشی است .حداقل از این فرصتی که برات پیش آمده استفاده کن و کمی از مغز ات کار بکش .موفق باشی بیسوادی و نادانی عیب نیست تلاش نکردن و بیسواد ماندن عیب است
  5
  12
  ‌پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران::]. ما که بیسواد هستیم، این حرف درستی بود که زدی، ولی از کجا بدانیم که تو خیلی سواد داری؟ چون ما را ابله خطاب کردی، پس دیگه لیسانس شدی!! ما افکارت را نقد کردیم، خودت که برای ما عزیزی، جان گرامی، زود از کوره در رفتن مرام خوبی نیست!
  10
  6
  جمعه ۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.