انتقام عجیب دختران از پدر جراح

همزمان با شکایت یک پزشک سالخورده از دخترانش و دو مرد قوی هیکل به اتهام سرقت اسناد و مدارکش از خانه تحقیقات پلیسی برای دستگیری آنها آغاز شد. به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، چند روز قبل یک پزشک سالخورده متخصص مغز و اعصاب پیش پلیس رفت و از سرقت خانه‌اش شکایت کرد و گفت: بعد از مرگ همسرم با یکی از پرستارهای همکارم ازدواج کردم. اما دو دخترم با این ازدواج بشدت مخالف بودند و مدام با من درگیری داشتند. روز حادثه زمانی که همسرم شیفت کاری بود و من در خانه تنها بودم، زنگ خانه به صدا درآمد در را که باز کردم دخترانم وارد خانه شدند آنها چند دقیقه ای ماندند و بعد رفتند اما بعد از خروجشان ناگهان دو مرد قوی هیکل وارد خانه ام شدند. مردان جوان دست و پایم را بستند و بعد سند خانه‌ام که ۱۰ میلیارد تومان ارزش دارد و به همراه مدارک و اسناد سایر املاکم و مدارک پزشکی‌ام را سرقت کردند. مطمئنم دخترانم به خاطر مخالفت با ازدواج من این کار را انجام دادند.

با شکایت مرد سالخورده پرونده‌ای در دادسرای ویژه سرقت تشکیل شد و تحقیقات برای دستگیری دو دختر این پزشک و مردان بدنساز ادامه دارد.
+10
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  مردک با موتور زنگ زده افتادی دنبال موتور صفر کیلومتر. دخترات هم ترسیدن ارثشون رو مثل رضا رویگری الاغ به باد بدی. شرم کن. بی شرف. معلومه عمریه ترتیب پرستارها و منشیها رو میدادی.
  13
  6
  ‌سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hiwa68 - رتردام، هلند
  خانم پرستارها که خودشون میگفتند:. ما زنگ تفریح دکترها هستیم. البته در زمان من ۳۰، ۴۰ سال پیش. حالا نمی‌دانم.
  2
  3
  ‌چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.