سخنرانی درباره کربلا، عاشورا و اربعین در مجلس کانادا

+40
رأی دهید
-264

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  دولت فاسد کانادا حکومت جمهوری اسلامی رو ابزار چلاندن سرمایه های ملی و انسانی ایران میدونه. از نماینده های مزدورشان چه انتظاری دارید. لابد این هندیزاده گجستک چشته خور شده تا میراث خمینی را تبلیغ کند.
  20
  243
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۴
  ۳۸
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک

  این داستان کربلا هیچ ربطی به عدالت اجتماعی و صلح نداشته, بلکه یک دعوای معمولی بین دو وارث بر سر قدرت و کنترل منابع به غارت برده شده به دست اجدادشان بوده. کسی در این پارلمان میبایست جواب این اراجیف را میداد.
  17
  250
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۲
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  کانادا = پادوی انگلیس، انگلیس = موسس شیعه => کانادا = پادوی شیعه. زنیکه با اون لهجه ...... جون عمه ات! .....به فنا رفت برای social justice ؟ از اونجای عبدالعلی خان در اوردی؟
  14
  206
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۷
  ۵۳
  مهدی52 - روتردام، هلند

  سئوال من اینجاست که اگر این صلح آمیزترین تجمع دنیاست شما الان در کانادا چکار میکنی، و در ضمن شما و یا خانواده شما چرا این همه صلح و صفا و تمدن اسلامی کنار گذاشتید و به غرب وحشی و نجس و کافر مهاجرت کردید ؟
  15
  251
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۷
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  فردا پس فردا دیدید یه نفر با بیکینی در مورد عاشورا و کربلا و پیاده روی اربعین صحبت کرد و شور حسینی گرفتش، اصلا تعجب نکنید خخخ همین خانوم با این ظاهر بیاد تو ایران و تو خیابونا راه بره، همین عاشقان حسین و صلح جویان اربعینی، به بهانه کشف حجاب میندازنش تو گونی و میبرنش جایی که عرب نی انداخت! این حجم از دوگانه سوزی و پررویی این مسلمان جماعت واقعا نوبره..
  114
  196
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۶
  ۴۲
  مهرداد2538 - تهران، ایران

  این هم از مشارکت زنان کشورهای مورد علاقه گلوبالیستها در اجتماع! بقول پرزیدنت ترامپ همینطوری پیش بره چهار سال دیگه اونجا به یک چاله مستراح بزرگ تبدیل خواهد شد.
  61
  164
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۲
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  خاک تو سر نماینده ی پارلمانی که این دری وری ها و دروغ های مسخره را تاریخ و حقیقت بپندارد
  12
  184
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۷
  ۵۱
  cardenas - مادرید، اسپانیا

  یکی از شهرهای کرانه جنوب شرقی دریای خزر شهر “ تمیشه ” بود که به سختی با سپاه اسلام نبرد کرد. “سعید ابن عاص” شهر را محاصره کرد و آنگاه که آذوقه شهر به اتمام رسید مردم از گرسنگی زنهار ( امان ) خواستند، به آن شرط که سپاه “سعید ابن عاص” مردمان شهر را نکشد، لیکن بعد از عقد قرار داد سعید تمام مردمان شهر را به جز یک نفر را در دره ای گرد آورد و تمام افراد شهر را از لب تیغ گذراند. در این کشتار عبدالله پسر عمر عبدالله پسر عباس عبدالله پسر زیبر حسن ابن علی ( امام حسن ) حسین ابن علی ( امام حسین ) در راس لشگر اسلام قرار داشتند. ( تاریخ طبری جلد پنجم صفحه ی ۲۱۱۶)
  9
  108
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۱
  ۶۰
  mina minavand - هانور، آلمان

  هیچکس از اینکه جنگ فقط سر خلافت و قدرت بود حرفی نمیزنه.
  7
  124
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۸
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  به زودی نمونه همین سخنرانی را هم در کاخ سفید.توسط دمکرات‌ها را خواهیم شنید. قیافه نانسی پلوسی با چادر و بایدن .که گریان بر سر. یا حسین. یا حسین. می‌‌گوید.امیدوارم مثل هفته گذشته دری وری نگوید. سالار یک موجود فضاهی بود.که با کودکان روی کره مریخ با دد و مام .بازی می‌‌کرد. بعد عکس امام آمد روی کره مریخ. زبون بسته این henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا .دیگر پیداش نیست
  29
  101
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۶
  ۵۱
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  تو نماینده ها یکی بلند نشد به این زنیکه بگه که خفه شو دروغگو، جریان کربلا همش سر قدرت ثروت و زن بود یعنی ایستادگی تا اخرین نفس بخاطربدست اوردن خلافت.
  6
  96
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۰
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ

  قبلا هم گفتم ۱۴۰۰ سال پیش ۷۲ تا عرب و کشتن اینا دارن هنوز میزنم تو سرشو ن
  6
  91
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  خاک بر سر بی حجابت.
  7
  80
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  این بی مغز فکر کنم حداقل به 10درصد کانادا سرویس ....داده تا به این پست برسه. این کثافتها بچه آخوندهت و بچه پاسدارها هستن که با پولهای کلان ملت ایران میرن دانشگاههای معروف درس میخونن و لابی میکنن و در اروپا و آمریکا پست میگیرن و تا خرخره از حکومت ایران بر ضد ملت ایران و بشریت خدمت میکنن. تررررر به گلوبالیسم. با آدرسهای اشتباه از نژاد پرستی یه عده آسیایی و آفریقایی بی مغز بدون زحمت در اروپا و آمریکا صاحب منسب شدن و دارن جولون میدن. حالم از این جامعه جهانی بهم میخوره. دیگه یه فیلم نمیشه نگاه کرد. مثلا فیلم آرزوهای بزرگ یا رمئو ژولیت ووو رو بازسازی میکنن و در ذهن بنده یه ملکه چشم آبی یا یه شاهزاده موبور از این داستان شکل گرفته اونوقت 99درصد بازیگرا سیاه پوست و هندی و پاکستانی و چینی و آمریکای جنوبی و کلا شهرفرنگ! گندشو دراوردین. من خودکم بین نیستم اما وقتی شور هرچی دربیاد میشه این زنیکه دوزاری با اون قیافه گندش که داره برای ما زرزر میکنه. خود عربها این داستانهای امام و پیغمبر رو مسخره میکنن و این حکومت داره ازش نون میخوره این زنیکه همچین آب و تاب میده که نگو
  30
  73
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  یه ایرانی وقتی میره خارج به هر ترتیبی میخواد برای خودش اسم و رسم و احترام و متفاوت بودن ایجاد کنه. یه جا میره میگه من پرشین هستم و نواده کوروشم و کوروش خیلی کلفت بود و یه جا میره میگه من عاشق حسینم و حسین کی بود خیلی کلفت بود و خدا اصلا به خاطر حسین خودشو آفریده. یه جا دیگه میره میگه علی دایی رو میشناسید من ممدشونم. یه جا دیگه میره میگه پروفسور صمیعی رو میشناسید من جعفرشونم. یه جا دیگه میره میگه قاسم کتلت رو میشناسید من قنبرشونم. یه جا دیگه میره میگه این رهبر ما میبینید چقدر جنگجو و قویه. اینا همش دنبال مشهوریت و احترام مفت گشتنه. اینا همش توهمه. بشین زندگیتو بکن. یا پول داشتی یا سواد داشتی یا زرنگ بودی رفتی خارج دیگه این غلطا چیه! مثلا میخوای خارجیه بیشتر تحویلت بگیره و برات نوشابه باز کنه! اینهمه هندی و چینی انگل در کل دنیا پر شدن و پست مقام و سرمایه گرفتن چه پی پی شدن که حالا من ایرانی میخوام تو خارج با 4تا حرف اسطوره ای خودمو مطرح کنم. خجالت بکشید. من نمیدونم چرا انسانها انقدر مشنگ شدن. چیزی تو هوا میریزن مگه!
  39
  50
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  ....اون دماغ کوفته و صورت کریهش ..... مفت خور دروغگوی عقده ای. امثال من بعد یه عمر زحمت و سختی باید تو این کشور زجر این مدل حرفا رو بکشیم اونوقت این کثافت گورشو گم کرده رفته کانادا تریبون گرفته داره نمک به زخم ما میزنه.
  37
  69
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  خداوندا هر چه زودتر فرج مولای ما، تاج سر ما، منجی بشریت را برسان. تا همه جهان، متحد، ندای لا الله الا لا، محمد ان رسول‌الله را سر دهند.
  92
  35
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  کاش سران جمهوری اسلامی یک صدم شرافت یزید را داشتند، که فقط با آنها که شمشیر بدست بودند جنگید پس از اتمام جنگ به زنان و کودکان و حتی پسر حسین که مریض بود نه تنها تعدی نکرد، حتی آزادشان گذاشت به سوگواری بپردازند و هرچه میخواهند علیه حکومت فریاد بزنند!
  3
  70
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۲
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  این با اون لهجه هندی پاکستانیش حقوقش را از ایران میگیره. کانادا شده پناهگاه دزدان و کثافتکارای فراری ایران که به اقتصاد کانادا کمک میکنند
  5
  79
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. عجیبه ها، شما به فرج مولا چکار دارید؟!
  15
  68
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸
  ۴۵
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان

  هیچ مکتب و مذهبی مثل اسلام به این سرمایه داری و برده داری نوین که افسار گسیخته و چهار نعل داره انسان و انسانیت رو زیر لگدهای سنگینش له میکنه خدمت نکرده؛اونایی که این بقالی رو تبلیغ میکنن خودشون تو کاخها و ویلاهای میلیونیشون(به دلار) عشق دنیا رو میکنن و به ریش هر چی عقب مانده و واپسگرا حالا به هر اسم و عنوانی می‌خندن!..
  4
  53
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱
  ۵۴
  مدافع حق - مادرید، اسپانیا

  همین اینها به .....میکشن دنیا رو با تحجر و واپسگرایی،چرا باید این محملات وچرندیات سراسر دروغ .تو یک کشور عمده مسیحی اجازه پخش داده بشه ،
  5
  45
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۴
  ۴۱
  Buddliea - لندن، انگلستان

  آفرین به انسانیت و ازادگی ✌️
  38
  5
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۴
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. دوست عزیز این زنیکه اسمش هست انا کاظم، زاده پاکستان هست و داره برای حسین بلبل زبونی و خالی بندی میکنه. و با یک شانس و تنها با ٧٠٠٠ رای انتخاب شده. کانادا واقعا از نظر سیاسی یک فاحشه است. از یک طرف طبل دموکراسی و اینکه جونش برای این کشور multi nationality اشون میره رو میزنه، از طرفی وقتی ایران کلی از کانادایی تبار ها رو کشت، چون دزدهای ایرانی شبونه پول میریزن توی حساب خزانه وزارت دارایی کانادا و بیلیون بیلیون پول مفت بدون زحمت وارد سیستم اشون میشه پرونده رو ماستمالی کرد و رفت. به نظر من دو رو ترین دولت در کشورهای جهان اول أست.
  7
  31
  دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۵
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. سلام دوستم. کاملا درست میگی. نخست وزیرشون به هرچی شبیه الا یک سیاستمدار. ترامپ کببیر خوب اینارو تحقیر میکرد. به هرحال هر بدعت بدی دودش تو چشم کل بشریت و جانداران میره. چیزی که مشخصه بشریت در حال سقوط بی انتهایی هست. من احساس میکنم مغز انسانها بدجور داره کوچیک میشه. یکی از نشانه های کوچیک شدن مغز هم رشد تعصب و نژادپرستی و فاشیسمه. که ماشالا با چه سرعتی داره تشدید میشه. آسیایها هم که تازه یادشون افتاده تحقیر شدن و با حلوا حلوا میخوان دهنشون شیرین بشه. این زنیکه هم قطعا پول کلانی از بیت المال ایران گرفته کهاینطوری خودشو پاره میکنه. قیافش شبیه چغندره غربتی.
  23
  16
  ‌سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۸
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  ممکنه حتی مسلمان نباشن چون این حجاب نداره وشراب هم بخوره اما گوشت خوک نخوره،لذاخارجیها اینهارو تحویل نمیگیره اینا هم به عمد برمیگردن به عاشورا،تا ابرازوجودکنن. خیلی از کسانی که عضو داعش شدن از کانادا و اروپا همینطوره، یعنی نتونستن با مردم خارج پیوسته و اینتگریت بشن و اقلیتی منزوی شدن برای همین طرفدار داعش واخوندا شدن
  0
  14
  ‌سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Chokam - ری، ایران::]. اگه انسان بفهمه که چیه و چرا در این دنیاست خیلی چیزا درست میشه. یه زمانی قبل از دنیای مدرن اندیشمندانی مثل افلاطون و بوعلی سینا میومدن و تحویل گرفته میشدن. لذا بشر از نخبه هاش کمک میگرفت. الان نخبه یا دافه یا بچه پولدار یا سردار سپاهه یا آخوند خالی بند یا حاج بایدن و سید حسین اوباما. جمیع ضریب هوشی اینها رو جمع کنی به یکی از اندیشمندان گذشته نمیرسه. انسان پیشرفتی نکرده و فقط آهن پاره تولید کرده و 4تا عنصر رو ترکیب کرده. اونم به لطف انسانهای 7000سال پیش. انسان امروز هیچ .....میل ننموده الا ادعا
  0
  11
  ‌سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۰
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. بزار نفهمه، اگه بفهمه دیگه جالب نمیشه،شبیه یه فیلم سینمایی که قبلا نمی دونی، اگه بدونی دیگه جذابیتی نداره دیدنش
  0
  4
  ‌سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. صد در صد با شما موافقم با این رجاله ی ابله و حقه بازی که از بهشت اسلامی پاکستان فرار کرده و در سرزمین کفارِ نِجسی خور دم از یک نفر زنباره ی جنایتکار میزند که برای زن و کنیزهای ایرانی و زر و باج خوزستان و مقام جنگید و توسط پسر عموی باسوادترش دود شد و ایرانیان اشک تمساح میریزند
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.