پلیس اسرائیل در خاک امارات چه ماموریتی دارد؟

به گزارش اسپوتنیک، منابع امنیتی امارات اطلاع دادند که یگان هایی از نیروی پلیس اسرائیل برای فعالیت در خیابان های امارات به شکل دائم در این کشور مستقر خواهند شد.
 
رسانه‌های عربی به نقل از روزنامه انگلیسی تلگراف اطلاع دادند: محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی با نخست وزیر اسرائیل بر سر اعزام یگان‌های از نیروهای پلیس اسرائیل جهت کمک به حفظ امنیت در این شیخ نشین به توافق رسیده است.
 
منابع آگاه گزارش دادند که بن زاید با این اقدام خود به دنبال عمق بخشیدن به روابط با اسرائیل است.
 
به نقل از این منابع بن زاید سعی می کند تا در سایه افزایش احتمال بی توجهی واشنگتن به خاورمیانه از پشتیبانی اسرائیل از قدرت خود اطمینان حاصل کرده و در عین حال از نگرانی هایش در رابطه با اعمال مجازات‌های آمریکای به دلیل پرونده‌های حقوق بشر هم بکاهد.
 
در چارچوب این همکاری ابوظبی قول داده است ادوات سرکوب تظاهرات را هم از اسرائیل خریداری کند.
 
این حضور که در حال حاضر به بهانه تعقیب باندهای خلافکار انجام می شود، زمینه حضور دائم امنیتی اسرائیل در ابوظبی و به تبع آن امارات متحده عربی را فراهم می‌کند.
 
پایگاه عبری زبان واللا هم در گزارشی در این خصوص اطلاع داد که با اعزام یگان‌های پلیس اسرائیل به ابوظبی، این نیرو نماینده دائمی برای خود در امارات متحده عربی منصوب خواهد کرد.
 
اسرائیل قرار است ابتدا یک افسر با رتبه سرهنگ دومی را به امارات متحده اعزام کند، این فرد قرار است در چارچوب عرف دیپلماتیک برای مدت چهار سال در امارات حضور داشته باشد.
+61
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  iran1 - آرلون، بلژیک
  سیاست، انعطاف پذیری در تنظیم روابط، رسم بازی در دنیا، همه چیز رو رهبران این شیخ نشین ها و خیلی از کشورهای دیگر خوب به رهبران کشورهای بدبختی که تنها هنرشان ازدیاد جمعیت مصرف کننده بی خاصیت هست که از اول تا پایان عمرشان از فقر می نالند یاد میدهد. اسرائیل و هر کشور دیگری میتونه رقیب باشه یا دوست زمانی که وجود دارن، انتخاب با حاکمان کشورهای غرق در ایدئولوژی
  20
  15
  یکشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Iryana2014 - بیتالمقدس، فلسطین
  ملت بی غیرت به معنای واقعی
  36
  30
  یکشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  [::Iryana2014 - بیتالمقدس، فلسطین::]. یه کتاب 5000 صفحه ایی خریدم اسمش تاریخِ فلسطین بود . وقتی باز کردم بخونمش دیدم کل پنج هزار صفحه همش برگه های سفید بودن . 😂😂😂😂😂😂😂
  30
  11
  یکشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. یک کتاب جنایت و ظلم بر بشریت و کشور آپارتاید خاورمیانه بخر شاید برای سلول‌های بی رنگ مغزیت کمی تاثیر داشته باشه.
  5
  10
  یکشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.