استقبال گرم طوطی‌های «شهد‌خور» از «آنگلا مرکل»


«آنگلا مرکل» صدراعظم (نخست وزیر) آلمان برای خداحافظی به حوزه انتخابیه‌اش واقع در ایالت «مکلن‌بورگ – فورپومرن» و همچنین پارک پرندگان «مارلو» سفر کرد که با استقبال گرم طوطی‌های «شهد‌خور» روبه‌رو شد.
 
مرکل در پارک مورد علاقه خود در سال ۲۰۱۰ مادرخواندگی یک عقاب یک ساله را قبول کرده بود و ۴۰۰ یورو هم برای نگهداری از او کمک مالی کرده بود.
+80
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان

  شانزده سال صدر اعظم بود و به آلمان گند زد.
  136
  18
  شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۴
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  درد و بلاش بخوره تو سر رهبران کشورهای مسلمان و خارجی های حسود در المان
  6
  107
  شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
  ۳۵
  seperh1400 - میامی، ایالات متحده امریکا

  بره که دیگه بر نگرده
  76
  7
  شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۶
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  چرا گند زد؟ چکار کرد؟ آلمان را از دو بحران جهانی‌ سالم بیرون آورد. بحران پناهنده‌ها را رفع کرد. در تمام دوران کرونا. تا توانست کوشش. یک شغل نابود نشود. با رفتن انگلستان از اروپا. همه گفتند کار اروپا تمام است. نه تنها چیزی نشد. اروپا .که ماند.و انگلستان زیرش مانده. ایرلند و اسکاتلند را هم به اروپا آورد. یگ گرم هم بیضه اسلام ندارد. ما ۱۰ میلیون داریم. همه با هم چیزی نزدیک ۵۰ میلیون تن بیضه اسلام دارند. کنار خیابان بگذاری. کافی‌ است از مشد تا قم. از قم تا کربلا.همه این بیضه اسلام در هونگ بذار و بکوب.بیشتر از همه مال سروان و رزمجو . فندق هم نیست -برای من و شما نباید کار کند. برای آلمانی ها.ای کاش شیخ علی‌. یک ذره غیرت این را داشت.
  7
  28
  شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۴
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  [::بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان::]. نه عزیز ، المان اقتصاد اول اروپا است ، کمترین تلفات را در پاندمی داشت ، نصف اروپا بهش مقروض هستند ، بطور بسیار هوشمند نیروی نظامی المان و توان دفاعی آن در حال رشد است ، اگه این روندا ادامه پیدا کند بزودی قدرت اول نظامی هم خواهند شد ، اشتباه مرکل سیاست پناهنده پذیری بی در و پیکر بود ،‌البته هدفشان استفاده از نیروی کار جوان پناهجویان در کارهای غیر تخصصی که دیگر خود جوانان آلمانی رغبتی به آن ندارند هم هست ،
  3
  26
  یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۷
  ۴۰
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. تا حدی با نظرات شما موافقم.بحران پناهندگی رو با چه قیمتی رفع کرد؟پناه جویانی به آلمان راه داد که نه مدرک و سواد درست وحسابی دارن و اکثرا یا ول میگردن و یا سیاه کار میکنن و از سوسیال آلمان سو استفاده میکنن و مردم که مالیات میدن خیلی از دستشون ناراضی هستن.در صد کمی جذب بازار کار شدن.بعد از جنگ جهانی دوم که باعث شکست آلمان شد، متحدین مانند آمریکا،انگلیس،فرانسه و روسیه که پیروز شدن،آلمان قدرت خود رو از دست داد و هنوز در پشت پرده تحت کنترل این چهار کشور میباشد و اجازه داره اسلحه و مهمات فقط به اندازه نیاز خود بسازد و نمیتواند صادر کند.من که به حزب مرکل رای ندادم و امیدوار هم هستم که این حزب رای کمی بیاره.
  8
  6
  یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان::]. امیدوارم که موفق باشی ، اینکه به سیاست داخلی کشور محل اقامت شما یعنی المان اهمیت می‌دهی ، قابل تقدیر است ،پایه های دمکراسی از همین رشد فکری ریشه می‌گیرد
  1
  4
  یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۵
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان::] واقعا که شما بیگانه هستید جتی از اخبار روز کشوری که در آن زندگی میکنید. طبق آمار خودشون ۶۰ درصد مهاجران سال ۲۰۱۵ که شرایط انها مساعد است کار میکنند، المان با اجازه از پارلمان میتونه و داره اسلحه میفروشه و المان بعد از تلاقی زیر نفوذ ۴ قدرت هم که گفتید یک وهم کامله، حزب مرکل هم اسمش کریس دموکرات است .
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.