رجزخوانی تکراری سپاه: آمریکا را اخراج و غده سرطانی اسرائیل را جراحی می‌کنیم

فرمانده نیروی هوافضای سپاه اسرائیل را تهدید کرد که «رژیم صهیونیستی باید بار‌و‌بندیل خود را ببندد و در آمریکا، آلاسکا یا اروپا به دنبال محلی برای زندگی باشد‌».ایندیپندنت فارسی :هم‌زمان با آغاز هفته موسوم به «دفاع مقدس» در ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای تهدید‌هایش علیه آمریکا و اسرائیل را تکرار کرد و مدعی شد: «به‌زودی شاهد اخراج آمریکا از منطقه و جراحی غده سرطانی رژیم صهیونیستی خواهیم بود.»

سپاه پاسداران در بیانیه خود با طرح این ادعا که «پروپاگاندای رسانه‌ای غرب» جنگ ایران و عراق را به صدام نسبت می‌داد، اما «یک جنگ جهانی تمام‌عیار» برای محو انقلاب اسلامی بود، آورده است: «آنچه در اذهان و افکار عمومی جهانیان مورد تکرار و تاکید قرار می‌گیرد، هنرمندی امامین انقلاب اسلامی در تبدیل این تهدید به فرصتی بالنده برای استحکام نظام و پی‌ریزی بنیان‌های اقتدار دفاعی و بازدارنده کشور است.»

در این بیانیه از «جنگ تحمیلی» به‌عنوان اقدامی ناقض مبانی و حقوق بین‌المللی و برهم‌زننده ثبات منطقه یاد شده است که با «حمایت قدرت‌های استکباری» و در راس آن‌ها ایالات‌ متحده آمریکا انجام شد. سپاه پاسداران مدعی شده است که وقوع جنگ‌های دیگر در این منطقه از «پیامدها» و «تبعات» جنگ ایران و عراق بود.

سپاه پاسداران در این بیانیه «تثبیت اقتدار»، «امنیت ملی»، «شایستگی‌های ایران اسلامی»، «تولید روحیه خودباوری» و «اثبات کارآمدی نظام دینی و سیاسی مبتنی بر ولایت‌فقیه» را از «برکات» جنگ ایران و عراق دانسته و افزوده است: «هشت سال دفاع مقدس نه‌ تنها شکست جبهه متحد دشمنان انقلاب اسلامی را رقم زد، بلکه آوردگاه مقاومت و ایستادگی شگفت‌انگیز ملت ایران با صدور واقعی انقلاب اسلامی به فراسوی جغرافیای میهن عزیزمان، بسترها و زمینه‌های شکل‌گیری جبهه مقاومت اسلامی در غرب آسیا و آغاز روند خفت‌بار افول و شکست دو ابرقدرت جهانی آن روزها یعنی اتحاد جماهیر شوروی و ایالات‌ متحده آمریکا را پدید آورد.»

در این بیانیه ادعا شده است که در ۳۳ سال اخیر، «جنگ تحمیلی استکبار و اشرار جهانی» علیه جمهوری اسلامی ایران پیوسته و در اشکال مختلف ادامه شده و لحظه‌ای متوقف نشده است.

سپاه پاسداران «الگوی دفاع مقدس» در «جبهه مقاومت ضد صهیونیستی» را عامل «مرعوب شدن امپراتوری سلطه» دانسته و افزوده است: «پس از گذشت بیش از بیست سال، امروز شاهد فرار ذلت‌بار آمریکایی‌ها از افغانستان و به فضل الهی در آینده‌ای نه‌چندان دور، اخراج آنان از غرب آسیا هستیم.»

سپاه پاسداران در این بیانیه ضمن اشاره به نام برخی فرماندهان همچون قاسم سلیمانی، بار دیگر تهدیدهایش علیه کشورهای دیگر به‌ویژه آمریکا و اسرائیل را تکرار کرده و مدعی شده است که با «مقاومت هوشمند و قدرتمند امت اسلامی»، آمریکا از منطقه اخراج و «غده سرطانی رژیم صهیونیستی» از «جغرافیای اسلام» جراحی خواهد شد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این بیانیه در حالی جنگ ایران و عراق را «فرصتی بالنده» خوانده است که در مدت هشت سال جنگ، ۲۲۰ هزار نفر جان خود را از دست دادند و بیش از ۳۳ هزار کودک‌سرباز قربانی شدند.

جمهوری اسلامی در سال‌های گذشته همواره مدعی شده است که حمله عراق به ایران، با هدف و برنامه‌ریزی جهانی انجام شده است. این در حالی است که آیت‌الله خمینی در بهمن سال ۱۳۵۸در سخنرانی معروف خود گفت: «ما انقلابمان را به جهان صادر می‌کنیم» و کشورهای منطقه بارها تاکید کرده‌اند که جمهوری اسلامی عامل اصلی تنش‌هایی است که در خاورمیانه ایجاد می‌شود.

بیانیه سپاه پاسداران در نخستین روز از هفته موسوم به «دفاع مقدس» در حالی منتشر شد که چند روز پیش امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران، نیز به شبکه خبری المسیره گفته بود: «پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی، عهد بستیم که آمریکا را از منطقه خود اخراج کنیم.»

او در ادامه اسرائیل را تهدید کرد و گفت: «رژیم صهیونیستی باید بار‌و‌بندیل خود را ببندد و در آمریکا، آلاسکا یا اروپا به دنبال محلی برای زندگی باشد.».
+10
رأی دهید
-56

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان

  شما بی جا کردین؛چیکاره این؟!ما ملت هیچ مشکلی با کشور اسرائیل نداریم؛بر عکس این شمایین که باید از کشور اِشغالیمان ایران بیرون برین.
  8
  31
  شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Iryana2014 - بیتالمقدس، فلسطین

  از نظر شما رجز خوانی هست ، این یک حقیقت هست خدا را شکر مزدورها هم از ایران بیرون کردیم همونجا بپوسن و آرزوی ایران به دلشن بمونه، مثل .... از فرانکفورت ، کالیفرنیا و مخصوصا از شهر کرد
  33
  8
  شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  خاک بر سر هالو هایی که با "سمپات" بودن با چپ‌ها و خود چپ‌ها و سایر هالو‌ها که به آخوند یاری رساندند که حکومت را قبضه کند. و خاک بر سر آنهایی که هنوز از رو نرفته ا‌ند و گمان میکنند با انقلابشان شق القمر میکردند ولی انقلابشان به بیراهه رفت! تا وقتی هالو‌ها دور و بر ما میلولند امیدی نیست که حتی شاهزاده بتواند کاری از پیش ببرد. به گدا گشنه هایی که ماهیانه جیره استخوان میگیرند تا در اینجا مترصد مطلبی در مورد پهلوی باشند تبریک میگم.
  6
  22
  شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Reza9118 - شهرکرد، ایران
  یه مشت لمپن کفترباز متحجر دور هم جمع شدن و یه گروه تروریستی به اسم سپاه چارپایان رو تشکیل دادن و کارشون هم این شده که با ثروت خدادای ایران مثل نفت و گاز واسه بقیه کشورها عربده کشی میکنن و یه مشت عقب افتاده مزدور صادراتی از بیت المقدس فلسطین و لس آنجلس هم واسه اینا ماله کشی میکنن. یه نگاه به داخل کشور بکنن ببینن چه بلایی سر اقتصاد و معیشت مردم آوردن که ۸۰ درصد مردم ایران زیر خط فقر هستن، اونوقت ادبیات چاله میدونی رو به کار ببرن.
  5
  23
  شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Iryana2014 - بیتالمقدس، فلسطین::]. ببین اینقدر خشن نباش! النگوهات میشکنه
  3
  17
  شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Pahbod666 - لندن، انگلستان
  [::Iryana2014 - بیتالمقدس، فلسطین::]. شما..... تروریست پرست! بالا برید پایین بیایید، بین مردم واقعی ایران و مردم اسرائیل شباهت و تناسب فرهنگی زیادی وجود داره.در مقابل.....هیچ تناسب فرهنگی با ایرانیان ندارند و هم از نظر زبان خشن و بد قلق و هم از نظر رفتاری و فرهنگی نقطه مقابل ایران هستند.در مقابل یهودیان و مردم اسرائیل سر به زیر،بی آزار و سرشان به کار خودشان هست ، و اگر با اونها آشنا بشید دوستانه هستند.از نظر زبانی هم گویش زبان عبری خیلی شبیه به فارسی هست نرم و آرام.بر عکس زبان خشن و زشت عربی.اعراب فلسطین اصولا هیچ میونه خوبی با ایرانیها ندارند و در جنگ عراق ایران هم با شلیک موشکهای صدام به ایران هورا میکشیدند و رسما طرفدار صدام حسین بودند. این قوم عقب مونده و بدوی هنوز یک دونه پیچ هم نمیتونن بسازند و فقط دنبال مفت خوری و مصرف گرایی و عقاید عقب مانده هستند در مقابل اسرائیل از قطبهای پیشرف علمی در جهان هست.
  3
  12
  شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.