انفجار مهیب در خیابان محراب شیراز نزدیک فرودگاه دستغیب + ویدیو

تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، حاکی از وقوع انفجاری مهیب در خیابان «محراب» واقع در نزدیکی فروگاه «دستغیب» شهر شیراز است. علت این حادثه هنوز مشخص نیست.

رییس سازمان آتش‌نشانی شیراز از آتش‌سوزی گسترده و انفجارهای پی در پی در یک گارگاه غیرمجاز سوخت‌گیری گاز در این شهر خبر داد.

این انفجار ساعت ۱۳ و ۳۶ دقیقه به وقت محلی در خیابان «محراب» شیراز رخ داد و بر اثر این حادثه، سه نفر از کارگران این کارگاه به شدت دچار سوختگی و به بیمارستان منتقل شدند.

بر اساس تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، دود غلیظ و سیاهی از محل آتش‌سوزی به هوا برخاسته است و شهروندان از شنیدن چند صدای انفجار خبر داده‌اند.

«محمدهادی قانع»، رییس سازمان آتش‌نشانی شیراز در توضیح این روی‌داد گفت: «آتش‌سوزی در یک کارگاه ۲۰۰ متری به وقوع پیوسته بود که با کاربری انبار، فروش و شارژ سیلندر ال‌پی‌جی فعالیت می‌کرد و تعداد زیادی سیلندر گاز مایع ۱۱ کیلویی، پیک نیکی و ۵۰ کیلویی در آن نگه‌داری می‌شد.»

قانع ادامه داد: «این کارگاه در منطقه مسکونی و به صورت غیرمجاز فعالیت می‌کرد که نشت گاز از یک سیلندر در مجاورت شعله باز منجر به انفجارهای شدید و پی در پی شده و خساراتی را به منازل مسکونی وارد کرده بود.»

رییس سازمان آتش‌نشانی شیراز گفت در حال حاضر آتش خاموش شده است و نیروهای آتش‌نشانی مشغول ایمن‌سازی محل و لکه‌گیری و جابه‌جا کردن سیلندرها هستند.
+48
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل

  اگر ابل الفضل کمک کن بود که در جریان کرونا بهتون کمک میکرد.
  4
  71
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۵
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  خوش گفتی. همگی هنگام ترس بیاد خداوند و حبیبانش افتاده و آنها را با جان و دل صدا میزنیم. در همین دیار کفر هم فریاد سر میدند: مایگاد، گودنس، جسو کرایس و از این قبیل. این حاکی از آنست که همگی بطریقی و یا نادانسته می‌دانیم که بسوی او برمیگردیم. پس چه بهتر تا هنوز فرصت هست مسلمان و خداوند را از خود خوشنود سازید.
  98
  9
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵
  ۶۰
  mina minavand - هانور، آلمان
  من بگم کی بود؟کار دژمن بود و میخواد به اسلام صدمه بزنه.اگه باور نمیکنید صبر کنید ببینید رهبر فرزانه چی میگه.
  2
  19
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۹
  ۶۰
  mina minavand - هانور، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]اسمت گویای همه چیزه.
  1
  10
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
  ۵۶
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. فاطی من در بدترین شرایط هم که بدتریننش سربازی و جبهه دهلران بود و اتش خمپاره ها؍ فقط میگغتم حالا چکار کنم ؍ برم اینور یا اونر؍ ابوالقضل تو به یه ورشم نبود
  1
  27
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۸
  ۵۶
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک. خداوند از تو خوشنود شده برا ی هفت پشت ما کافیه.مسلمون کردن ما رو بی خیال.
  1
  8
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.