نوجوان فداکار ایذه‌ای پس از چند روز جدال با مرگ ، درگذشت

انتخاب : مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: علی لندی، نوجوان ۱۵ ساله در پی وقوع آتش‌سوزی در یکی از محلات شهر ایذه پیش از رسیدن نیروهای امداد با فداکاری ۲ نفر را نجات داد، ساعت ۱۲ شب گذشته پس از چند روز بستری در بیمارستان دارفانی را وداع گفت و آسمانی شد.

آرش نجیمی افزود: این نوجوان فداکار و قهرمان ملی با سوختگی حدود ۹۰ درصد، و پس از اقدامات اولیه در بیمارستان طالقانی اهواز برای سیر مراحل درمان خود به بیمارستان امام موسی کاظم(ع)  اصفهان اعزام شده بود،  بدلیل سوختگی زیاد جان به جان آفرین تسلیم کرد.

در پی وقوع آتش‌سوزی در یکی از محلات شهر ایذه که منجر به گرفتاری سه زن میانسال و مسن در یک خانه شد، علی لندی، پیش از رسیدن نیروهای امدادرسان و آتش‌نشان به محل، با فداکاری به دل آتش زد تا ۲ فرد نیازمند را نجات دهد.  

وزیر کشور برای تسریع در روند درمان این نوجوان فداکار در تماس با استاندار اصفهان به وی ماموریت داد تا با حضور مستقیم در بیمارستان، وضعیت درمانی نوجوان فداکار ایذه ای را پیگیری و نتیجه را به وزیر کشور گزارش کند.

احمد وحیدی همچنین در تماس با صادق خلیلیان استاندار خوزستان به وی ماموریت داد تا ضمن رسیدگی به وضعیت خانواده علی لندی تا حد امکان هزینه‌های درمان وی از طرف استانداری تامین شود.

مرکز آموزشی درمانی سوانح سوختگی امام موسی کاظم (ع) در سال ۱۳۶۹ در کلانشهر اصفهان راه‌اندازی شد.

این بیمارستان بعنوان یک مرکز آموزشی درمانی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به لحاظ تخصصی پذیرای بیماران از استان‌های مختلف کشور است و حدود یکصد تخت فعال دارد.
+185
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  kakolzari - لندن، انگلستان

  هروقت شنیدید امام کاظم کسی را نجات داده اسمش را روی بیمارستان بگذارید
  33
  230
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  مدافع حق - مادرید، اسپانیا

  روحت شاد دلاور
  1
  157
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  نیایش - تهران، ایران

  ای نازنین تازه شروع زندگیت بود خانواده ات همیشه در عزای تو میسوزند
  6
  144
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند

  [::kakolzari - لندن، انگلستان::]. بهتره تسلیت به خانواده عزاداری بگی، میخواد اسم بیمارستان کاظم باشه یا کامبیز، یه انسان فداکار جانش رو از دست داده، مشکل ما بعضی وقتا از متن به حاشیه رفتن هست. به خانواده این نوجوان فداکار تسلیت میگم، روحش در آرامش باد،
  7
  105
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Liberte - ارومیه، ایران

  من خودم شخصا در برابر این بزرگی ، جوانمردی و عزت نفس این آقاپسر خودم رو حقیر و کوچک احساس می کنم و از این عجز و ناتوانیم احساس شرمندگی می کنم. روح و روانش شاد.
  2
  113
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  [::kakolzari - لندن، انگلستان::]. استدلال عجیبی دارید!آیا در انگلیس بیمارستانی به اسامی سنت توماس یا سنت جرج یا سنت مری وجود ندارد؟(یک جستجوی ساده در گوگل اینرا بمن گفت و من هرگز در انگلیس نبوده ام)آیا جرج و توماس کسی را شفا داده اند؟نکتهُ جالب اینست که شما در همان لندن انگلستان هستید وبنده ازآنجا بسیاردورم!
  60
  25
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  [::kakolzari - لندن، انگلستان::]. حوزه کاری او و پسرش "قالَ کاظم و قالَ صادق" بوده و کارهای بدنی برایشان شدیدا منع شده بوده! بازماندگانشان هم امروزه با بستن 6 متر پارچه به دور سرشان مشغول وراجی های صد من یک غاز هستند!
  17
  52
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  الله رحمت اللسن، خدا رحمت کنه تو رو جون، شیر مادرت حلالت و درد بلای تو و جونهای مثل خودت بخوره تو سره مریم لچک(قجر) و رضا دماغ پهلوی فلک زده.
  63
  31
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  شجاعت و فداکاری در ذات انسانهای نیک سرشت است که باید از همین جوانها یاد گرفت. او هم میتوانست دست به دزدی بزند و یا تماشاگر سوختن آنها هم باشد و شاید اگرموبایل داشت ، فیلم بگیرد و بدوستانش هم بفرست . اما مغز و قلب او به هیچی توجه نکرد و با آن سن و سال در میان آتش رفت و برای جان آنها چنین فداکاری کرد، چون نمی توانست نظاره گر زجر و سوختن کسی باشد. ایکاش سران این مملکت ازاینها درس یاد بگیرن وحداقل به فکر زیرساخت وطن باشند نه کشورهای دیگر . روحش شاد
  11
  55
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  پسر ایران باستان - مادرید، اسپانیا
  @kakolzari امیدوارم تو رو شفا بده، اسمتو بزارن کاظم
  22
  25
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  kakolzari - لندن، انگلستان
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. بعید میدانم‌ سنت های انگلیس هم بر بیمارانشان کاری کرده باشند. حماقت که حد و مرز ندارد. در انگلیس هم‌هست.
  11
  23
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. درد و بلای شاهزاده هم تو سر گدا علی و شرکا و کاسه لیسان گدا علی.
  17
  51
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::kakolzari - لندن، انگلستان::]. امام کاظم خشتک خودش رو هم نمیتونسته بالا نگه داره. همچنین کامنت اون چپول توده ای هم که میگه بیمارستان اسمش سنت جورج هست، جوابش اینه که هر وقت شما مفتخورهای حرف مفت زن بیمار اورژانسی رو اول معالجه کردین بعد درخواست پول کردین اسم بیمارستان رو اسب امام کاظم هم خواستین بذارین. این مغالطه کارها تا جایی که براشون سود داره مقایسه میکنن. از یه جایی به بعد یهو خفه خون میگیرن.
  7
  33
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  افرین به اون تربیت و جوانمردی ات جوون. به جای مجسمه یه سری مفتخور، باید مجسمه این جوان تازه بالغ رو بسازن. همین نجات دونفر میارزه به کل داستان دروغ اون احمد نفهمیده.
  3
  25
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. این جوون به رحمت اون الله مسخره تو هیچ احتیاجی نداره. تازه باید این جوون یقه الله رو بگیره و اون الله هست که باید از این جوون معذرت بخواد
  10
  28
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  seperh1400 - میامی، ایالات متحده امریکا
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. درد و بلای دماغ پهلوی ها هم بخوره تو کله ی بی مغز و خیانت کار همه ی آمریکا نشین های ۰۰۰مال آخوندی و نایاکی
  6
  19
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.