هذیان و پرت و پلا گویی ِبایدن در شبکه سی ان ان

+71
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  اونا بایدن دارن، ما رئیسی
  6
  121
  ‌پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  اور اور که میکنه یاد ننه سکینه می‌افتم که قلیون می‌کشید.
  76
  26
  ‌پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  نمنه؟!
  4
  66
  ‌پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
  ۴۷
  اصحاب کهف - کلن، آلمان

  کسی میدونه جریان چیه؟
  5
  67
  ‌پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  طرفداران دموکراتهای آمریکا و گلوبالیسم اذوپایی با سرکردگی مرکل و همراهی دو اوشگول کانادا و فرانسه اساسا به خاطر مغز معیوب و علاقه مخفی شون به جمهوری اسلامی اینها رو دوس دارن. لیاقتشون از زندگی در این دنیا هم در همین حده.
  47
  33
  ‌پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۴
  ۳۵
  seperh1400 - میامی، ایالات متحده امریکا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]یک نفر هم که حرف درست حسابی مینویسه« بیل بدستا » ببخشید منفی بدستا حمله میکنن .
  29
  15
  ‌پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۹
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  این احمق تر از ترومپت و اون بدتر از این ، ولی استاد اینا خود رییسی است.
  12
  35
  ‌پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۹
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::seperh1400 - میامی، ایالات متحده امریکا::]. [::amirgheryou - تهران، ایران::]. حرف هم بزنیم بعضی از دوستان به ما میگن انگار داریم فاکس نیوز گوش میکنیم. این شل مغز همراه با گروه چینی پرستها دارن خیلی گفت میدن منتها تو خفا. چون اکثر میدیا با اینها هستن. دست اینها برای خیلی ها رو شده، ولی واقعا هستن کسانی که هنوز با اسم دموکرات گول میخورن. امریکا واقعا یک حزب دیگه علاوه بر این دوتا نیاز داره. اون independent ها هم که اصلا عددی نیستن. من ادعای پیشگویی سیاسی ندارم ولی ببینید چه روزی أست میگم. مسائل افغانستان، آذربایجان، ترکیه، ایران و پاکستان ار یک طرف اتحاد انگلیس و امریکا از یک طرف و مسائل تایوان و چین و گره خوردن چین با ایران که مرکز اتفاقات مشکوک هست، آینده خوبی رو رقم نمیزنه. مخصوصا با این دموکراتهای دنیا بهم ریز.
  3
  8
  ‌پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۴
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا . می‌ شود برای ما هم ترجمه کنید.چه گفت ؟ شما که متخصص امور حزب دمکرات هستید و روزی ۵۰ بار در اینجا. به ریش بایدن قسم می‌‌خورید. این چی‌ گفت؟ اگر نتوانستید.کمک از فامیل خود.الهه خانم هیس بگیرید. ایشون هم خیلی‌ دمکرات هستند مثل شما. داغون بودن دمکرات‌ها آمریکا را فقط می‌‌توان با یک دلیل ساده کشف کرد. کافی‌ است. به نوشته‌ها شما . نایاکی‌ها دقت کرد. به زبان دیگر. بدی دمکراسی در این است. که هر احمقی می‌‌تواند. ابراز عقیده کند.
  5
  10
  ‌پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۸
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. ترامپ کبیر رو با حاج سید بایدن مقایسه نکن. ترامپ از نظر شخصی من انسانه.
  14
  7
  ‌پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۵
  ۴۵
  chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند
  دست خودش نیست،متاسفانه پیر و خرفت شده، به تمام روسای جمهوری اخیر نگاهی بیاندازید، همشون یه جوری با خودشون درگیرند، اینها همشون عروسکن، نقش اصلی را کارتلها و تراستهای بزرگ و مافیایی دارند،
  2
  10
  ‌پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۳
  ۳۳
  Janhamin - تهران، ایران
  تازه اینا ادعای کدخدایی دارن. وای به حال دنیا که کد خداش پت پت کنه. و چرت و پرت تحویل جامعه بده. من میبینم روزی رو که استاد علی رضا باقری بشه ریس جمهور ایران. و اون روز دور نیست. استادی که با فروش سوسیس زندگی خودش رو پیش میبره. ریس جمهور اینده . استاد علی رضا باقری ، فروشنده سوسیس مخصوص خودش.
  7
  4
  ‌پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۲
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  ایرانیهاهمون ۵۷هستن که با ائودیو و ویدئوی خمینی ارسالی از نوفل لوشاتو رگ گردنشون باد کرد ریختن توی خیابون، امروز هم بافوتوشاپ چسب وقیچی ویدئو میسازنن برای ایرانیها. اون بچه ها بحث واکسیناسیون زیر۱۲ سال بحث روز امریکاست چون فایزرومدرنا برای بچه ها مجوز نداره هنوز،موندن باکرونای بچه ها چه کنن
  0
  1
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۵
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. ترومپت زردک بو گندو و بایدن چرتی هیچ و عرعردوغان هیچکدام در راه خدمت به ایرانیان نبودن و قاعدتا هم نباید باشند و تعجب من این است که چطور در ذهن خودتون اینارو جانشین امام زمان خودتون کردید بعنوان ناجی. التماس تفکر.
  0
  4
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۵
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. اینکه بایدن زوال فکری داره شکی نیست ، و لعنت به دمکرات ها که خمینی را آوردند ، اما پرونده جمهوری خواهان هم زیاد جالب نیست ، نیکسون کاملا معتاد قرص بود ، و تشخیص درست و حسابی نداشت ، ریگان هم کاملا اختلال فکری و دمنسیا گرفته بود ، ترامپ هم یک آدم بیشعوره که بجز امریکایی نوع سفید هیچ انسانی را آدم نمیبینه ، مردیکه گاگول میخواست گرینلند را از دانمارک بخرد ، و چون جواب نگرفت قهر کرد ،
  0
  5
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.