فروش گوشت الاغ و اسب در تهران

متصدی یک دامداری در جنوب تهران به اتهام ذبح الاغ و اسب و فروش گوشت آنها به قصابی‌ها از سوی پلیس دستگیر شد.

سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت درباره این خبر به فارس گفت: اوایل هفته جاری خبری در خصوص ذبح چند رأس اسب و الاغ در یک دامداری در حوالی یکی از روستاهای حاشیه شهر تهران دریافت کردیم که با توجه به اهمیت موضوع و هماهنگی با مرجع قضایی، تیمی از مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی و پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت به‌همراه نمایندگان سازمان دامپزشکی تهران به آدرس مذکور، اعزام شدند. درحین ورود و در ابتدای کار، متصدی این دامداری از ورود مأموران جلوگیری کرد که با رعایت حقوق شهروندی و تفهیم حکم قضایی از این دامداری بازدید شد که در بررسی‌های اولیه یک لاشه اسب و 50 کیلو گوشت الاغ و همچنین 10رأس اسب و یک رأس الاغ که برای ذبح به این مکان منتقل شده بودند، کشف شد.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت با بیان اینکه متصدی دامداری دستگیر و برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شد، خاطرنشان کرد: تلاش برای دستگیری سایر مرتبطان این پرونده همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد.
+25
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  ادوینو - گوالف، کانادا

  رهبر ایران اون چلمک راست میگفت که ما رکورد زدیم درقتل وغارت حبس وشکنجه در کشتار مردم ایران وهمسایه ها در تخریب منابع طبیعی دیگر چیزی نمانده که این کور دلان ریاکاردر آن رکورد نزده باشند همین مانده بود که اسب والاغ بخورد مردم بدهند که اگر این اولین رکوردشان نباشد آخریش هم نخواهد بود.
  1
  45
  ‌پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۴:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.