سوء استفاده جنسی از ۲۸۰ کودک در پاکستان

یورونیوز :دوازده نفر در ارتباط با یک پرونده بزرگ سوء استفاده جنسی از کودکان در پاکستان دستگیر شدند. آنها سال ها بود که از ۲۸۰ دختر و پسر زیر ۱۴ سال در روستای حسین خان والا در ایالت پنجاب فیلم سکسی تهیه می کردند. روز دوشنبه والدین این کودکان پلیس را به بی تفاوتی در این پرونده متهم کردند.

مادر یکی از این کودکان می گوید: «پلیس برای شکایت من پرونده تشکیل نداد. پسر مرا بازداشت کرد در حالی که او بی گناه و خودش قربانی است.»

یکی از افرادی که در گذشته مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته می گوید: «آنها به من مواد مخدر دادند. از من سوء استفاده کردند و فیلم گرفتند. با این فیلم ها اخاذی هم می کردند و از ما پول و جواهرات می گرفتند.»

پلیس پاکستان به طور جدی به این پرونده رسیدگی نمی کند چون آن را یک ماجرای قدیمی می شمارد.

در عین حال دولت پاکستان گفته است که به پرونده این رسوایی در قالب عملیات ضد تروریستی رسیدگی خواهد کرد.
+32
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  همه ما هر روز شاهد رشد سقوط اخلاقی و اجتماعی در ایران هستیم چرا که یک رژیم واپسگرای مذهبی جامعه را به نابودی کشانده است ، اما با این وجود همچنان هزاران بار از این کشور ناپاک پاکستان بهتر هستیم ، برای نمونه در همه جای دنیا سو استفاده جنسی ، تعرض ، به کودکان و نوجوانان در خفا انجام می‌شود ، باشگاه های ورزشی ، مراکز تفریحی و غیره اما در پاکستان در کنار ایستگاه های اتوبوس هزاران تخت است که خصوصا راننده ها شب در فضای باز کنار هم میخوابند ، و بطور آشکار کودکان فقیر را تعرض جنسی میکنند ،
  2
  43
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.